Bankalar
0

Ziraat Kredi Faiz Oranları


Ziraat Kredi Faiz Oranları


Ziraat Kredi Faiz Oranları

Vatandaşlar bankalar üzerinden kredi çekmeyi düşündükleri zaman İnternet üzerinden kredi faiz oranlarını araştırmaktadır. Kredi konusunda kolaylık sunan bankalardan bir tanesi de Ziraat bankasıdır.

Kerdi faizlerinin yakın zamana kadar yüksek kurlarda bulunması alınan ve ödenen kredi arasında uçurum olmasına neden olmuştu. Bu da insanların krediden bir süre uzak kalmasını sağladı. Türkiye’nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası, kredi konusunda milyonlarca kişi tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Bu yazımız içerisinde Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2019 konusunda detayları sizlere aktaracağız.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları

Kredi talebinin düşmesi nedeniyle bankalar kredi faiz oranlarını düşürme kararı aldı. Bu yeni kararla Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları da güncelleştirildi. Banka kredi konusunda daha ekonomik şartları müşterilerine sunmaya başladı. İhtiyaç, konut ve taşıt kredisi konusunda Ziraat Bankası çok uygun faiz oranlarından kredi veriyor. Bankanın faiz oranları şu şekildedir;

Ziraat Kredi Faiz Oranları
Ziraat Kredi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi

İhtiyaç kredisi konusunda Ziraat Bankası müşterilerine, maksimum 36 ay vade üzerinden kredi sunuyor. Kredinin faiz oranı ise %2,35 olarak hesaplandı.

Taşıt kredisi

Taşıt kredisi çekmeyi düşünen Ziraat Bankası müşterileri, 48 ay vade üzerinden kredi alabiliyor. Bu kredi ise %2,19 faiz üzerinden sunuluyor.

Konut kredisi

Ziraat Bankası müşterileri, maksimum 120 ay üzerinden konut kredisinden yararlanıyor. Bu kredi ise %0,98 faiz üzerinden sunuluyor. Banka tarafından en yüksek kredi faiz oranı ihtiyaç kredilerinde görülüyor. Çekilebilecek kredi oranları az olması nedeniyle %2,35 faiz oranlarında bu kredi sunuluyor. Ziraat Bankası müşterileri, şube, internet, mobil bankacılık ve SMS ile üzerinden kredi talebinde bulunabiliyor. Ziraat Bankası kredi faiz oranlarında güncelleme yaparak müşterilerini sevindirdi. Yukarıda bulunan faiz oranları üzerinden kendinize en uygun kredi türünü kolayca alabilirsiniz. Her bankanın farklı kredi faiz oranları bulunmaktadır. Burada yazılan kredi oranı ile diğer bankaların kredi oranları aynı olmayacaktır.

Yeni İş Fırsatı!  Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limit Artırımı Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası İpotekli Tüketici Kredisi

Yüksek orandaki ihtiyaç kredileri için kayıtlı taşınmazı bankaya ipotek ettirmeniz gerekir. Bu ihtiyaç kredisini kefilsiz olarak sadece %2,27 faiz oranı üzerinden sunuluyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ile taşınmazlar üzerinde;

  • Konutlarda ekspertiz değerinin %80 i kadar kredi,
  • İş yerlerinde ekspertiz değerinin %75 i kadar kredi,
  • İmarlı arsa üzerinde ekspertiz değerinin %50 si kadar kredi alabilirsiniz.

Bu kredi sadece ziraat bankası üzerinden alınmaktadır. Ayrıca kredi vade süresi botunca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası banka tarafından gerçekleştirilir.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Ziraat Bankası, eğitim konusunda da öğrenciye ve ailelere destek olmaya devam ediyor. Eğitim konusunda %1,53 faiz ve 60 ay vade üzerinden kredi desteği alabilirsiniz. Banka bu ihtiyaç kredisini öğrenci velilerine vermektedir. Eğitim masraflarını karşılaması durumunda bu kredi öğrencilere de verilmektedir. Bu krediyi kefilsiz olarak banka üzerinden çekebilirsiniz. Öğrenciler bu ihtiyaç kredisine başvuru yaparak kredi kartı da alabilmektedir.

Ziraat bankası her müşterisine özel ayrı kredi paketleri sunmaya devam ediyor. İhtiyacınıza özel kredi paketlerinden yararlanarak acil nakit ihtiyaçlarınızı sizde kolayca karşılabilirsiniz. Kredi konusunda daha detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesine giriş yapabilir ya da şubelerine uğrayarak gerekli desteği alabilirsiniz.Etiketler :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü