Evden Ek İş Ziraat Kredi Faiz Oranları
Ziraat Kredi Faiz Oranları

Ziraat Kredi Faiz Oranları

Ziraat Kredi Faiz Oranları

Vatandaşlar bankalar üstünden kredi çekmeyi düşündükleri vakit İnternet üstünden kredi faiz oranlarını araştırmaktadır. Kredi mevzusunda kolaylık sunan bankalardan bir tanesi de Ziraat bankasıdır.

Kerdi faizlerinin yakın zamana kadar yüksek kurlarda bulunması alınan ve ödenen kredi içinde yar olmasına niçin olmuştu. Bu da insanların krediden bir süre uzak kalmasını sağlamış oldu. Türkiye’nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası, kredi mevzusunda milyonlarca şahıs tarafınca tercih edilmeye devam ediyor. Bu yazımız içinde Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2019 mevzusunda bilgileri sizlere aktaracağız.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları

Kredi talebinin düşmesi sebebiyle bankalar kredi faiz oranlarını düşürme sonucu aldı. Bu yeni kararla Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları da güncelleştirildi. Banka kredi mevzusunda daha ekonomik şartları müşterilerine sunmaya başladı. İhtiyaç, konut ve taşıt kredisi mevzusunda Ziraat Bankası oldukça uygun faiz oranlarından kredi veriyor. Bankanın faiz oranları şu şekildedir;

Evden Ek İş Ziraat Kredi Faiz Oranları
Ziraat Kredi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi

İhtiyaç kredisi mevzusunda Ziraat Bankası müşterilerine, maksimum 36 ay vade üstünden kredi sunuyor. Kredinin faiz oranı ise %2,35 olarak hesaplandı.

Taşıt kredisi

Taşıt kredisi çekmeyi düşünen Ziraat Bankası müşterileri, 48 ay vade üstünden kredi alabiliyor. Bu kredi ise %2,19 faiz üstünden sunuluyor.

Konut kredisi

Ziraat Bankası müşterileri, maksimum 120 ay üstünden konut kredisinden yararlanıyor. Bu kredi ise %0,98 faiz üstünden sunuluyor. Banka tarafınca en yüksek kredi faiz oranı gereksinim kredilerinde görülüyor. Çekilebilecek kredi oranları azca olması sebebiyle %2,35 faiz oranlarında bu kredi sunuluyor. Ziraat Bankası müşterileri, şube, web, mobil bankacılık ve SMS ile üstünden kredi talebinde bulunabiliyor. Ziraat Bankası kredi faiz oranlarında güncelleme yaparak müşterilerini sevindirdi. Yukarıda bulunan faiz oranları üstünden kendinize en uygun kredi türünü kolayca alabilirsiniz. Her bankanın değişik kredi faiz oranları bulunmaktadır. Burada yazılan kredi oranı ile öteki bankaların kredi oranları aynı olmayacaktır.

Ziraat Bankası İpotekli Tüketici Kredisi

Yüksek orandaki gereksinim kredileri için kayıtlı taşınmazı bankaya ipotek ettirmeniz gerekir. Bu gereksinim kredisini kefilsiz olarak bir tek %2,27 faiz oranı üstünden sunuluyor. Ziraat Bankası gereksinim kredisi ile taşınmazlar üstünde;

  • Konutlarda ekspertiz değerinin %80 i kadar kredi,
  • İş yerlerinde ekspertiz değerinin %75 i kadar kredi,
  • İmarlı arsa üstünde ekspertiz değerinin %50 si kadar kredi alabilirsiniz.

Bu kredi bir tek ziraat bankası üstünden alınmaktadır. Ek olarak kredi vade süresi botunca yaşam, konut ve mecburi zelzele sigortası banka tarafınca gerçekleştirilir.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Ziraat Bankası, eğitim mevzusunda da öğrenciye ve ailelere destek olmaya devam ediyor. Eğitim mevzusunda %1,53 faiz ve 60 ay vade üstünden kredi desteği alabilirsiniz. Banka bu gereksinim kredisini talebe velilerine vermektedir. Eğitim harcamalarını karşılaması durumunda bu kredi öğrencilere de verilmektedir. Bu krediyi kefilsiz olarak banka üstünden çekebilirsiniz. Öğrenciler bu gereksinim kredisine müracaat yaparak kredi kartı da alabilmektedir.

Ziraat bankası her müşterisine hususi ayrı kredi paketleri sunmaya devam ediyor. İhtiyacınıza hususi kredi paketlerinden yararlanarak acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri sizde kolayca karşılabilirsiniz. Kredi mevzusunda daha detaylı data almak için bankanın resmi sitesine giriş yapabilir ya da şubelerine uğrayarak lüzumlu desteği alabilirsiniz.

Evde Ziraat Kredi ek işi nasıl yapılır ?

Evde Ziraat Kredi Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Ziraat Kredi ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Ziraat Kredi ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Ziraat Kredi ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Ziraat Kredi ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Ziraat Kredi ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir