Evden Ek İş Ziraat Bankası'ndan Çiftçiye Yeni Kredi Müjdesi!

Ziraat Bankası’ndan Çiftçiye Yeni Kredi Müjdesi!


Tarımsal alanda faaliyetlerde bulunan çiftçilere yönelik desteklemeler devam ediyor. Ziraat Bankası tarafınca meydana getirilen son dakika açıklamalara gore çiftçiye yeni kredi müjdesi verildi. Elektrik ve su borçlarını ödeyemeyen çiftçilere durağan(durgun) faizli 36 aya kadar vade seçenekleri ile sunulan kredi ödemelerinin detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafınca uygulamaya konulmuş olan yeni kredi paketiyle tarımsal faaliyetlerde bulunan çiftçilerin ürünleri daha rahat bir halde yetiştirebilmeleri amaçlanıyor. Çiftçilerin tarımsal faaliyetleri için kullandıkları elektrik ve su borçlarını uygun koşullarda ödeyebilmeleri için devreye sokulan yeni kredi desteği, tüm çiftçilere can suyu olacak. Hiçbir koşulda tarımsal faaliyetlerin askıya alınmaması ve üretimin devam etmesi amacıyla devlet tarafınca sağlanan kredi yardımıyla çiftçilerimizin mağdur olmasının de önüne geçilecek.

Üretimi Destekleyen Yeni Krediye Başvurusu

Ziraat Bankası’nın üreticilere yönelik yürürlüğe koyduğu yeni kredi limitleri, elektrik ve su borçlarını ödeyemeyen çiftçiler tarafınca kullanılabilecek. Bazı negatif durumların yaşanması sebebiyle birçok çiftçinin bu tür borçlarını aksattığı ve bazen ödemekte zorlandığını bildiren yetkililer, Ziraat Bankası vesilesiyle çiftçiye yeni kredi müjdesi vererek elektrik ve sulama giderlerini ödemekte zorluk çeken çiftçiler desteklenecek. Böylece tarımsal üretimin aksamadan besin arzının kafi şekilde karşılanması hedefleniyor.

Ziraat Bankası Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf tarafınca meydana getirilen son açıklamalara istinaden, tüm çiftçilerin mağduriyetinin giderilmesi için kuvvetli bir finansal destek sağlanmaya başlandı. Sağlanan bu kredi ile çiftçilerin bir halde ödeyemediği ve biriken elektrik ve su faturalarını tek seferde ödeyebilmelerinin yolu açılacak. Yeni uygulanan kredinin faiz oranlarının ise durağan(durgun) olarak kalacağı ve çiftçilerimize 36 aya kadar vade yapılacağı da vurgulanıyor. Böylece çiftçiler bu krediyi kullanırken her ay ne kadar geri ödeme yapacaklarını ve süresini de bilerek ödemelerini yapabilecekler.

Çiftçiler Bu Yeni Krediden Iyi mi Faydalanacak?

Ziraat Bankası’nın uygulamaya koyduğu bu yeni kredi desteğinden yararlanmak isteyen çiftçilerin tarımsal faaliyetlerine hâlihazırda devam etmeleri gerekiyor. Bunun yanı sıra gene tarımsal üretim için kullandıkları elektrik ve su aboneliklerinin de kendi üstlerine kayıtlı olması aranan şartlar içinde.

Yukarıda saydığımız bu şartları taşıyan çiftçiler, elektrik ve su aboneliklerinin bulundukları şirketlere müracaat yaparak borç kapatma tutarlarını gösteren bir belge talebinde bulunacak. Hemen sonra borç bilgilerinin yer almış olduğu yazılı belgeyi yaşadıkları bölgedeki Ziraat Bankası şubelerine çiftçilerin ibraz etmeleri gerekiyor. Banka tarafınca meydana getirilen araştırmaların arkasından müracaat meydana getiren çiftçilerin kullanabilecekleri kredi miktarı belirlenecek. Sadece burada bir ayrıntıya dikkat çekmemiz gerekiyor. O da kredi başvurusu onaylanan üreticilere ödenecek olan kredi meblağı nakit olarak değil, müracaat yaptıkları abonelik hesaplarına direkt aktarılacak. Böylece çiftçilerin birikmiş elektrik ve su borçlarının kapanması sağlanacak.

Son günlerde hem ülke olarak hem de tüm dünyada yaşanmış olan pandemi sürecinde çiftçilere meydana getirilen bu desteklemeler yardımıyla tarımsal faaliyetlerin hız kesmeden devam etmesi amaçlanıyor. Böylece yoğun olarak ortaya çıkan besin arzının karşılanması da kolaylaşmış olacak. Devlet tarafınca tarımsal faaliyetlere yapılacak olan öteki kredi desteklerinin devam etmesi durumunda son dakika bilgilerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kesinlikle okuyun: TKDK Bağışlama Hayvan Kredisi Iyi mi Alınır?


Evde Ziraat Bankası’ndan ek işi nasıl yapılır ?

Evde Ziraat Bankası’ndan Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Ziraat Bankası’ndan ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Ziraat Bankası’ndan ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Ziraat Bankası’ndan ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Ziraat Bankası’ndan ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Ziraat Bankası’ndan ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir