Evden Ek İş Yurtdışında Yaşamak İçin En Güzel Ülke Hangisidir?

Yurtdışında Yaşamak İçin En Güzel Ülke Hangisidir?


Hepimiz hayatında bir kere yurt dışına çıkma imgesel kurmuştur. Yurtdışında Yaşamak İçin En Güzel Ülke Hangisidir diye de devamlı bir araştırma içinde olmuştur. Elimizden geldiğince makalemiz ile sizlere destek olmaya çalışacağım. Şu an Almanya’ya göç ettim bildiğiniz gibi bununla ilgili detaylı bir yazı yazacağım aslına bakarsan, iyi mi geldim, hangi yolları izledim vesaire diye , fakat ilk olarak sizlere seçenek sunmak isterim; araştırmalarım sonucu sizlere yurtdışına göç etmek için tam 5 tane ülke buldum. Bu 5 ülke iyi mi bunlardan bahsedeceğim şimdiden; söylüyorum eğer hakkaten yurtdışı hayaliniz var ise bizi takip etmeyi ihmal etmeyin ve hangi ülkeye çıkmak istiyorsanız hangi ülkeyi merak ediyorsanız yorumlara yazınız. Lütfen yorumlarda emareniz bizde makalelerimizle ona bakılırsa sizlere destek oluruz.  

Yurtdışında Yaşamak İçin En Güzel Ülke Hangisidir Sorusuna 5 En iyi ülke ile yanıt verelim.

Türkiye’de en oldukca göç edilmek istenen ülkelerden Birisi emsalsiz bir halde Kanada bilhassa eğitim koşulları ve refah seviyesi ve dinginliği ile buradan bakınca  Her Şey Güzel görünüyor ; dedirtecek bir halde olduğu aşikar Eğer göç etmek için ilk tercihiniz Kanada ise

Öncelikli olarak Fransızca ve İngilizce dillerinden biri ne iyi şekilde hakim olmanın herhangi bir sıhhat sorununuzun olmaması ve Kanada’da çalışabileceğiniz bir iş alanına hakim olmanız gerekiyor. Peki kafaya koyunuz ve göç etmeye karar verdiniz, yurtdışına hangi yollar ile göç edebilirim diyorsanız;  Eğer ailenizden birisi 18 yaşın üstünde bir Kanada vatandaşı ise ya da oturma izni var ise bu şahıs size müracaat yapmanız için aracı olabiliyor.

Kanada’Ya Göçmen Olarak Gitmek

2 Eğer Kanada’da bir şirket için çalışmaya başladıysanız , ülkede 2 yıl Tam zamanlı olarak çalıştıktan sonrasında oturma izni için başvurma hakkı kazanıyorsunuz.

3 Eğer Kanada’ya; bir internasyonal talebe statüsünde giderseniz ve mezun olduktan sonrasında;  Orada yaşamak istiyorsanız gene öteki göçmenlerin kıyasla;1 puan önde başlıyorsunuz, okulunu bitirdikten sonrasında Kanada’da Tam zamanlı olarak çalışmaya devam ederseniz işiniz daha da kolaylaşıyor

ABD’ya Göçmen Olarak Gitmek

ABD göçmenlik, ABD’ya Göç Etmek, öteki ülkelere kıyasla tahmin edeceğiniz; benzer biçimde oldukca daha zor Ve daha uzun bir süreç ; geçmeniz gerekiyor; ABD’ya yerleşmek; için ihtiyacımız olan şey pek; çoğunuzun adını daha ilkin duyduğu benzer biçimde Green Card sadece Green Card; öyleki kafanıza bakılırsa ben bir başvurayım; diyerek alamıyorsunuz. Yerine getirmeniz ihtiyaç duyulan bazı kriterler ya da ABD’nın; sizi uygun şahıs olarak nitelendirmesi için sağlamamız ihtiyaç duyulan bazı özellikler var.

Grencard Iyi mi Alabilirim?

Bu tarz şeyleri şu şekilde sıralama diyebiliriz bir çekirdek aileniz Amerikan; vatandaşı ise bu kişiler size Green car’da başvurmanız için; kefil olabilir Doğal ki bu çoğumuz için; en düşük olasılık eğer yurttaş; olan 1. aşama akrabanızın Eşinizin aracılığı ile başvuracak olursanız; süreç bir tık daha süratli olabiliyor da diyebiliriz;iki ABD’da bir iş buldunuz ve söz mevzusu; şirketlere x senelik Bir anlaşmaya var ve sana ;ABD’daki işvereniniz aynı şekilde size kefil olabiliyor.

3 ABD’nın hususi iş kategorileri olarak adlandırdığı ve ABD’nın; resmi göçmenlik bürosu ihtiyaçlara bakılırsa güncel  sıralaması mevcut. Bu listede yer edinen işlerden herhangi ;birine kriterlerini yerine getiriyorsa bir süreçten geçebiliyor göçmenlik için müracaat yapabiliyorsunuz. bu mevzu ile yazımızı ne olursa olsun okuyun

Türkiye’de yaşayan bireyler olarak  içine dahil bulunduğunu düşündüğü kategoriye sığınmacı kategorisi bu kategoride  politik görüş benzer biçimde ;mevzular sebebiyle ülkenizde. kalamayacağını ; Bu kategorilerden bir müracaat;yapabilme ihtimaliniz var. Bir Amerikan; vatandaşı da evlenecek olursanız Green car’da başvurma hakkınız var.

Avustural’yaya Göçmen olarak gitmek

Avustralya göçmenlik göz mevzusundaki 3 büyüklerin; sonuncusu olan Avustralya’ya göç edebilmek Ilk olarak birazcık extra cesaret istiyor. Şundan dolayı uzaklığı sebebiyle; gidip gelmesi bile ayrı bir dert. mesafe söylediğin nedir ki ikimiz de kaçmaya çalışıyoruz diyorsanız;:)  mevzuyu açıklamadan geçmeyeceğim ; Doğal ki Avustralya kalıcı oturum izni elde eden birçok bizlere çeşidi; var Bunlardan bazıları şu şekildedir.

Yurtdışına Talebe Olarak Gitmek

Eğer talebe olarak gitmek istiyorsanız. Bunun için talebe vizesine başvurmanız gerekiyor Bu vize ile beraber talebe olduğumuz süre süresince Avustralya’da; kalmak yada var ise Eşinize;yada 18 yaşından ufak çocuklarınız için orada yaşama hakkına haiz; oluyorsunuz mezun olduktan sonrasında, Avustralya çalışmaya yada yaşamaya devam etmek isterseniz. Avustralya hükumetinin eğitim sonrası çalışmak isteyenler için sunmuş olduğu hususi bir bizlere başvurabilirsiniz.

bahsettiğimiz öteki ülkelerde olduğu benzer biçimde Avustralya’da; bir firmada çalışmaya başlarsanız onların aracılığı ile emek verme ve oturma iznine başvurabiliyorsunuz Sadece; bu seçenek ile vize müracaat yapabilmeniz için 50 yaşlarının altında aracı olabilmesi için bir sponsor olarak uygun; kriterlerde; olması ve başvurusunun kabul edilmesi gerekiyor 3’e herhangi ;bir firmadan bağımsız olarak emek verme ve oturma; iznine başvurmak; istiyorsanız ülkenin istihdam gereksinimlerine yönelik belirlenen biçim Select programı üstünden nitelikli göçmen olarak da müracaat yapabilirsiniz.

Ilk olarak 50 yaşın altında olmanız ve iyi derecede İngilizce biliyor olmanız gerekiyor Eğer Avustralya’ya belirli bir iş alanında yatırım yaparak gitme niyetinde iseniz; size süreli ve kalıcı vize seçenekleri sunuluyor gene de şu bilgili bir başlangıç yapabiliriz resmi sitelerinde 1.500.000 Avustralya doları ve üstünde bir bütçeden bahsediliyor.

Yurtdışında Vatandaşlık Almak Iyi mi Olur?

Gelelim işin son kısmını Avustralya’da vatandaşlığa hak kazanabilmesi için bu kriterlere uygun olmanız gerekiyor geçerli bir Avustralya vizesi ile ülkede Minimum 4 yıl yaşamış; olmanız gerekiyor başvurudan önceki son 12 aylık kalıcı bir oturumu izniyle ülkede kalmış olmanız gerekiyor aynı şekilde; herhangi bir sabıka kaydı iyi mi olmaması ve Avustralya yaşamaya devam etme niyetiniz yada yakın bir ilişkiniz olacağına göstermeniz gerekiyor.

Eğer daha yakınlarına gözlük değilseniz oradaki Türk popülasyonunda nde Mütevelli Almanya’yı öncelikli olarak değerlendiriyor olabilirsiniz bununla ;ilgili oldukca daha detaylı bir video paylaşacağım fakat şimdilik bu aşamada şu şekilde bir süreç izlemeniz gerekiyor İlk başvurabileceğiniz seçenek oturmayız oturma; izni süresi sınırı olan ve bu oturma iznine başvurabilmeniz için uyuşuyor olması gerekiyor Kısaca niçin bahsediyoruz.

Almanya’da eğitim almak Almanya’da; çalışmak ile bağlantılı olarak Almanya’ya; Göç Etmek sebebiyle gidiyorsanız oturma izni için başvurabilirsiniz iki seçeneği yakın; zamanlarda uygulamaya giren; mavi kart uygulaması uygulama Aslen özellikte işçileri; Almanya’ya çekmek için oluşturulmuş bir sistem ; mavi kartta başvurabilmek için en mühim kriterlerden biri eğitim seviyesinin; yüksek okul ya da daha üstü olması; bununla birlikte ek bir ön şart olarak 33 ay bu şekilde tertipli olarak sigorta; primlerini yatırırsanız ve eğer B1 seviyesinde; Almanca mızın bulunduğunu Kanıt diye biliyorsanız oturma; iznini z21 ay mesele; alabiliyorsunuz söylediğim benzer biçimde almaya; için oldukca daha detaylı bir video gelecek fakat bugünlük paylaşmak; istediklerim bunlar Eğer bu lütfen yorumlar kısmında bana yazın


Evde Yurtdışında Yaşamak ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yurtdışında Yaşamak Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yurtdışında Yaşamak ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yurtdışında Yaşamak ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yurtdışında Yaşamak ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yurtdışında Yaşamak ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yurtdışında Yaşamak ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir