Evden Ek İş Yurtdışında Çalışmak İçin Meslekler - Parapik

Yurtdışında Çalışmak İçin Meslekler – Parapik


Yurt haricinde emek vermeyi istiyorsunuz sadece hangi mesleklerin yurt haricinde kolay iş bulabileceği ile ilgili her hangi bir bilginiz yoksa haberimiz yardımıyla iş garantisi olan yüksek maaşlı işler hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz. Yurtdışında çalışmak için meslekler aslen ülkemizden oldukça değişik değildir.  Avrupa’nın ekonomisi kuvvetli olan Almanya, Hollanda, İspanya, İngiltere ve Almanya’da iş bulma şansınız oldukça fazla değildir. Sadece Arap ülkeleri olan Mısır, Kuveyt, Suudi Arabistan, Katar, Dubai, Irak ve İran benzer biçimde ülkelerde daha kolay iş bulabilirsiniz. Ek olarak Türk olan Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan ve Kırgızistan’da Türk vatandaşlarının kolay iş bulabildiği ülkelerdir.

Yukarıda saydığımız ülkelerde devamlı olarak yeni inşaat projelerine süregelen inşaat şirketleri gerekseme duydukları personel talebini Türkiye’de bulunan ofisleri yardımıyla karşılamaktadır. Aşağıda detaylarını paylaşacağımız meslekler ilanlar ile yurt dışına en fazla iş imkanı olan mesleklerdir.

Yurtdışında Çalışmak İçin Meslekler

Yurtdışı İnşaat işçisi alımı: Yurt haricinde iş arayanların büyük bir kısmı inşaat sektörü çalışanlarıdır. Elbet bu durumun en büyük sebebi kendini internasyonal platformlarda kanıtlamış Türk inşaat şirketleridir. Yurtdışı işçi alımı meydana getiren firmalar inşaat sektöründe deneyim kazanmış formen, mühendis, usta başı, iş makinası operatörü, duvar ustası, sıvacı, boyacı ve demirci benzer biçimde mesleği olan kişilere iş imkanları sunmaktadır.

Değişik coğrafyalarda girdikleri ihaleleri kazanan firmalar etkinlik gösterdikleri ülkelerde başta otoyol, hastane, stadyum, okul, köprü, metro, alış veriş merkezi benzer biçimde dev projelere yurt haricinde çalışmak isteyene nitelikli işçi ve personel alımı gerçekleştirilmektedir.

Yurtdışı aşçı garson ve komi alımı: Katar, Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri benzer biçimde varlıklı Arap devletlerinde yiyecek ve içecek sektöründe etkinlik gösteren firmalardan bahsetmezsek olmazdı. Bu meslek dallarının vasfından dolayı yurt haricinde inşaat işçilerinden iş bulma olasılığı daha yüksektir. Türk vatandaşlarının çok çok fazla olduğu Avrupa devletlerinde iş bulma şansı olan ustalar arasından lahmacuncu, dönerci, köfteci ve pideciler piyasaya çıkan ilanlar ile aranmaktadır.

Bu sektörde deneyim eğer olmazsa olmazlardan biridir. Yiyecek içecek sektörü çoğu zaman vasıfsız işçi alımı yapmamaktadır. Hizmet sektörü için piyasaya çıkan tüm iş ilanlarında edinim şartı bulunmaktadır. Eğer bu meslek dallarının birini ya da birden fazlasını yapabiliyorsanız bu alanda oldukça kolay iş bulabilirsiniz.

Yurtdışı tır şoförü alımı: Tır şoförü olarak internasyonal yollarda bir ülkeden diğerine yük taşıması meydana getiren şoförlerin her birinin Avrupa ülkelerine gezi edebilmeleri için shengen vizesine haiz olması gerekiyor. Elbet vize işlemleri tamamen lojistik firmaları tarafınca takip edilen bir süreçtir. Sadece bu işlemlerin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için kesinlikle adli sicil kaydınızın temiz olması gerekiyor. Geçişlik almasında ve sağlığında her hangi bir pürüz olmayan kişiler yurtdışı iş imkanlarına müracaat yaparak aylık 2 Bin 500 Euro maaş ile iş bulabilirler.

Yurtdışında Emek verme İmkanı Olan Öteki Meslekler

  • Yazılım Mühendisliği
  • Biyomedikal Mühendisliği
  • Diyetisyen
  • Ayak Hastalıkları Uzmanı
  • Petrol Mühendisi
  • Pazar Araştırma Analisti
  • Cilt Bakım Uzmanı
  • Meslek Danışmanı

Ne olursa olsun okuyun: Ülkelere Bakılırsa Yurtdışında Maaşlar Ne Kadar?


Evde Yurtdışında Çalışmak ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yurtdışında Çalışmak Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yurtdışında Çalışmak ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yurtdışında Çalışmak ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yurtdışında Çalışmak ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yurtdışında Çalışmak ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yurtdışında Çalışmak ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir