Evden Ek İş Yurtdışında Çalışacak İnşaat Ustası Arayan Türk Firmaları

Yurtdışında Çalışacak İnşaat Ustası Arayan Türk Firmaları


Son yıllarda en fazla gelişim gösteren sektörlerin başlangıcında inşaat sektörü geliyor. Hem yurt içinde hem de yurtdışında yürütülen inşaat projelerinin sayısının artması bununla beraber yurtdışı istihdam olanağının da artmasını sağlıyor. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı inşaat sektöründe kalıpçıdan tesisatçıya, inşaat işçisinden inşaat ustasına, elektrik teknisyeninden mühendise kadar oldukca değişik pozisyonda iş olanakları bulunuyor. Bundan dolayı yurtdışında çalışacak inşaat ustası arayan Türk firmaları da yürüttükleri dev projelerinde görevlendirmek için senenin belirli dönemlerinde işçi alımı gerçekleştiriyor. Peki yurtdışı inşaat ustası arayan firmalar hangileri ve bu firmalara iyi mi ulaşılır? İşte mevzuya dair tüm detaylar.

Yurtdışında Çalışacak İnşaat Ustası Arayan Firmalar

Günümüzde yurtdışında inşaat projeleri yürüten oldukca sayıda Türk şirketi bulunuyor. Bilhassa Orta Doğu ve Arap vatanlarında etkinlik gösteren bu firmalar; Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa vatanlarında de gerçekleştirdikleri başarı göstermiş projelerle öne çıkıyor. Eğer siz de bu firmaların yürüttükleri yurtdışı inşaat projelerinden çalışmak istiyorsanız söz mevzusu firmaların yayımladıkları iş ilanlarına müracaat yapabilirsiniz.

Yurtdışı inşaat ustası iş ilanları çoğu zaman büyük kariyer sitelerinde ve İŞKUR yurtdışı iş ilanları sayfasında kamuoyuna duyurulmaktadır. Piyasaya sürülen bu ilanlarda aranan koşullar içinde ilk olarak mesleğinizde deneyimli ve tecrübeli olmanız ilk sıralarda yer ediniyor. Daha ilkin inşaat sektöründe çalıştıysanız ve usta pozisyonundaysanız firmaların sizi tercih etmeleri oldukca daha kolay olacaktır. Bundan dolayı kariyer sitelerine ve İŞKUR’a kayıt olarak profil bilgilerinizi doğru bir halde doldurmanız ve daha önceki iş deneyimlerinize yer vermeniz sizin için büyük bir avantaj olacaktır.

Hangi Firmalar Yurtdışı Türk İnşaat Ustası Alımı Yapıyor?

Son yıllarda birçok Türk inşaat şirketi başarıyla tamamladıkları dev projeleriyle yurtdışında tercih sebebi olmaktadır. Bu firmalar da yeni aldıkları proje ve kazandıkları inşaat ihalelerini kısa bir süre içinde tamamlayabilmek için yurtdışı inşaat elemanı alımı yapmaktadır. Yurtdışında çalışacak inşaat ustası arayan Türk firmaları içinde ise öne çıkan büyük firmalar şunlardır:

  • Enka İnşaat
  • Nurol İnşaat
  • Doğuş İnşaat
  • Rönesans İnşaat
  • Yapı Merkez
  • Gama İnşaat
  • Çalık Tüm ortaklık
  • Kuzu Grup
  • Alarko İnşaat

Derhal belirtelim ki yukarıda saydığımız inşaat firmaları haricinde da yurtdışı işçi alımı icra eden inşaat şirketleri bulunmaktadır. Azca ilkin belirttiğimiz benzer biçimde eğer yurtdışında emek verme imgesel kuruyor ve devletimizde kazandığınız paradan daha çok kazanmak ve birikim yapmak istiyorsanız gerek İŞKUR gerekse kariyer sitelerinde piyasaya sürülen iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Öz geçmişinize uygun olan işlere müracaat yapmak için yurtdışında inşaat işleri gerçekleştiren firmaların resmi internet sayfalarındaki insan kaynakları bölümünde de müracaat yapabilir, bambaşka bir ülkede iş deneyimi kazanabilirsiniz.

Ne olursa olsun okuyun: Yurtdışında Emek verme İmkanı


Evde Yurtdışında Çalışacak ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yurtdışında Çalışacak Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yurtdışında Çalışacak ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yurtdışında Çalışacak ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yurtdışında Çalışacak ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yurtdışında Çalışacak ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yurtdışında Çalışacak ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir