Evden Ek İş Yurtdışına İşçi Götürmüş olan Firmalar - Parapik

Yurtdışına İşçi Götürmüş olan Firmalar – Parapik


Devletimizde mesleğini yapmış olup istediği imkanlara haiz olmadığını düşünerek emek harcama yaşamını yurt haricinde devam ettirmek isteyen yüz binlerce insan var. Yurtdışına işçi götürmüş olan firmalar yayımladıkları yurt dışı iş ilanları ile yurt haricinde çalışmak isteyenlere iş imkanları vermektedir. Yurt dışına işçi alımı icra eden firmaların bir çok asla şüphesiz inşaat, gezim ve hizmet sektöründe yatırımı olan firmalardır. Arap devletlerinde yaptıkları projeler ile gücüne güç katan Türk inşaat firmaları tamamladıkları her proje büyümeye devam ediyor.

Yurtdışına işçi götürmüş olan firmalar Katar, Dubai, Küveyt, Mısır, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn şeklinde Arap devletlerinde etkinlik gösteriyor. Türk inşaat firmaları bu ülkelerde stadyum, otoyol, havalimanı, hastane, okul ve metro şeklinde projeleri almaktadır. Durum bu şekilde olunca her şirket projesinde çalışmak isteyen nitelikli vasıfsız personeller aramaktadır. Eğer sizde yurt haricinde iş arıyorsanız firmalar tarafınca piyasaya çıkan ilanları inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Şimdi isterseniz sektörlere nazaran iş dağılımını beraber inceleyelim.

İnşaat Sektörü Yurtdışı İş İlanları

Yurtdışında en fazla ihale alan inşaat firmaları aldıkları projeleri sözleşme tarihinde tamamlamak için vardiyalı olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. İhale alınan ülkelerde çoğu zaman nitelikli işçi bulamadıklarını söyleyen şirket yetkilileri proje tarihlerinde mesele yaşamamak için Türk işçi alımı yapmayı tercih ettiklerini söylüyorlar. Dolayısıyla yurt haricinde bağlantısı olan her şirket inşaat sezonuna bağlı olarak işçi alımı için yeni ilanlar yayımlıyor.

Eğer inşaat sektörü çalışanıysanız ve yurt haricinde çalışmak istiyorsanız yurtdışına işçi götürmüş olan firmalar tarafınca internetten piyasaya çıkan ilanları inceleyerek iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Firmalar yurt dışı iş ilanlarını kendi web sitesinde yada popüler olan kariyer sitelerinde de yayınlamaktadır. Sadece işçi alım ilanlarının fazla olmasa da İşkur üstünden de yayımlandığını söyleyebiliriz.

Tekstil Sektörü Yurtdışı İş İlanları

Dünyanın en büyük markalarına üretim icra eden Tekstil firmaları yurtdışında açmış olduğu tekstil fabrikalarına nitelikle personel alımı yapmaktadır. İşçiliğin ucuz olduğu Mısır, Bangledesh, Sırbistan, Cezayir, Azerbaycan ve Ermenistan şeklinde ülkelere yapınak açan firmaları üretimini yaptıkları ürünleri dünyanın en büyük markalarına satıyor. Firmaların büyük kısmı denim üretimi yaparak talebi karşılamaya çalışıyor. Yurt haricinde çalışmak isteyen yapınak müdürü, üretim müdürü, makine bakım şefi, bant ustası, kesimci, modelist ve kalıpçı alımı icra eden firmalar yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapıyor.

Yurtdışı İş İlanlarına Iyi mi Müracaat Yapılır?

Yurtdışında çalışmak için ilk olarak hangi firmanın nerede yatırımı var araştırmanız gerekir. Sonrasında şirket tarafınca piyasaya çıkan iş ilanlarını inceleyerek size uygun bir duyuru var mı inceleyip müracaat yapmanız gerekmektedir. Müracaat yapmadan ilkin ilanın detaylarını inceleyerek aranan pozisyon için istenen şartlara bakarak müracaat yapmanız gerekiyor. Yurtdışına işçi alımı icra eden firmalar için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp şirket şirket isimlere ulaşabilirsiniz.

Ne olursa olsun okuyun: Yurt Dışına Nitelikli Vasıfsız İşçi Alımı Icra eden Firmalar


Evde Yurtdışına İşçi ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yurtdışına İşçi Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yurtdışına İşçi ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yurtdışına İşçi ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yurtdışına İşçi ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yurtdışına İşçi ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yurtdışına İşçi ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir