Evden Ek İş Yurtdışı İşçi Alımı Meydana getiren İnşaat Firmaları

Yurtdışı İşçi Alımı Meydana getiren İnşaat Firmaları


Küresel anlamda yaşanmış olan krizin arkasından hem yurtiçi hem de yurtdışında yürütülen inşaat projeleri hız kesmeden devam ediyor.  Bundan dolayı yurtdışı işçi alımı icra eden inşaat firmaları da dev projelerinde görevlendirmek yurtdışı işçi alımı yapıyor. Peki, yurtdışında hangi ülkelere inşaat işçisi alımı yapılıyor? En fazla yurtdışı eleman arayan firmalar hangileri? Yurtdışı düşsel kuran oldukca sayıda kişinin en oldukca merak etmiş olduğu soruların cevaplarını araştırdık. İşte detaylar…

En Fazla Yurtdışı Eleman Alımı Meydana getiren İnşaat Firmaları

Son yıllarda Türk inşaat firmalarının başarıları hem yurtiçinde hem de yurtdışında büyük ses getirmeye devam ediyor. Üstlendikleri internasyonal projeleri başarılıya tamamlayan Türk inşaat firmaları, yeni projeleri için oldukca sayıda yurtdışı eleman alımı yapıyor. Türk ekonomisinin “dinoma taşı” olarak vasıflandırılan inşaat sektöründeki bu hareketlenme hem ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor hem de daha yüksek maaşlarla yurtdışında çalışmak isteyen yurttaşlarımıza da oldukca geniş imkanlar sunuyor. Peki, hangi Türk inşaat firmaları yurtdışı eleman yapıyor? Şimdi gelin bu firmaları bir tanıyalım:

Yurtdışı işçi alımı icra eden inşaat firmaları içinde ilk sıralarda Rönesans Tüm ortaklık, Ukra İnşaat, Sur Tapı, Ağaoğlu İnşaat, Dumankaya İnşaat, Enka İnşaat, Limak İnşaat, Varyap ve Teknik Yapı geliyor. Bu firmaların haricinde da normal olarak yurtdışı inşaat işçisi alımı icra eden birçok şirket bulunuyor. Bu firmaların iş ilanlarına kariyer sitelerini inceleyerek ya da İŞKUR yurtdışı iş ilanları sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Tecrübe ve tecrübelerinize uygun iş ilanlarına müracaat yapabilmek için ise ilk olarak bir özgeçmiş oluşturmalı ve ilgili platformlarda bir üyelik oluşturmalısınız. Bu aşamadan sonrasında size uygun olan tüm iş ilanlarına kolayca müracaat yapabilirsiniz.

Yurtdışında Hangi Ülkelere İnşaat İşçi Alımı Yapılıyor?

Türk inşaat firmaları daha oldukca Ortadoğu, Rusya ve çeşitli Avrupa devletlerinde inşaat projeleri yürütüyor. Sadece bilhassa Cezayir, Libya, Irak, İran, Afganistan, BEA ve Türk Cumhuriyetlerinde emek harcama şansınız oldukca daha yüksek. Bunun en mühim sebeplerinden biri bu ülkelerle meydana getirilen ticari ve siyasal anlaşmalar, öteki bir sebebi ise Türk inşaat şirketlerinin bu ülkelerde tamamladığı büyük projelerin olması.

Dolayısıyla Türk inşaat firmaları bu ülkelerde öncelikli olarak tercih ediliyor. Mesela Alarko Firmalar Grubu 2020 yılı içinde yurtdışında yürüttüğü işler için ortalama olarak 2bin kişiye istihdam olanağı elde etmiş. Bunun şeklinde daha onlarca büyük şirket sık sık yurtdışı inşaat işçi alımı yapmak için iş ilanları açıyor. Eğer siz de yurtdışında emek harcayarak daha yüksek bir gelire haiz olmak istiyorsanız bu firmaların ilanlarını takip edebilirsiniz.

Kesinlikle okuyun: Ukrayna İnşaat Sektörü İş İlanları


Evde Yurtdışı İşçi ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yurtdışı İşçi Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yurtdışı İşçi ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yurtdışı İşçi ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yurtdışı İşçi ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yurtdışı İşçi ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yurtdışı İşçi ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir