Yurt Haricinde Çalışacak Sürücü Arayan Firmalar

[ad_1]

Her geçen gün yurt dışındaki iş fırsatlarından; dolayı yurt haricinde çalışacak sürücü arayan firmalar artık daha oldukça araştırma mevzusu olmuştur. Bunun altında yatan niçin olarak vatanımızda işsizlik problemi büyümesi vardır. Gençlerde gelecek kaygısı yaratan işsizlik problemlerine karşı yurt dışındaki işler artık her insanın imgesel olmuştur.

İş arayanlar günümüzde çeşitli siteler üstünden yurtdışı iş ilanı aramaktadır. Yurtdışında işe ve elemana oldukça ehemmiyet verilmesi de ayrı bir avantaj olarak görülmekte.

 

Yurt içinde iş bulamayan ve ya aramış olduğu iş emek harcama fırsatını bulamayan şoförler yurt dışındaki firmalara yönelebilmektedir. Öte taraftan, yurt haricinde çalışacak sürücü arayan firmalar iş gücü eksikliği yaşayınca vatanımızda şoförler arayabilmektedir.

 

Her geçen gün yurt haricinde çalışacak sürücü iş ilanlarının artığını görmekteyiz. Fakat yurt haricinde çalışmak suretiyle çalışmak isteyen şoförler ilk olarak firmaların aramış olduğu şartlara ve belgelere dikkat etmelidir.

 

Ilk olarak yurt haricinde iş arayanların yabancı dil bilmeleri büyük bir gerekliliktir. Yabancı dil problemi halledildikten sonrasında ilk iş işkura başvurmaktır. Şu sebeple itimat elde eden firmalar ile çalışmak için şoförlerin işkura kaydını yapmaları gerekmektedir.

 

İşkura birçok yurtdışından iş ilanları gelmektedir. Fakat buraya hepimiz kolayca başvurabileceğinden iş alımı için en uygun elemanlar aranmaktadır. Yurt haricinde çalışmak isteyen şoförler ilk olarak iyi bir CV hazırlamaları gerekmektedir.

CV’ de kesinlikle e posta adreslerini ve telefon numaralarını eklemeleri gerekmektedir. görevlendirilmek suretiyle CV’leri faks yolu yada e posta ile gönderme imkânı bulunuyor.

 

Yurt haricinde tır şoförü arayan firmalar

Ilk olarak 22 yaşını doldurmuş olanların tır şoförü olabilmeleri için sıhhat raporuna haiz olmaları gerekmektedir. Ciddi bir sıhhat testinden sonrasında C sınıfı bir ehliyete ve SRC Belgesi lazımdır.

Eğer sürücü ehliyeti 2003 yılından ilkin düzenlenmiş ise, sınavsız sonrasında düzenlenmiş ise sınava girmek suretiyle bir testte daha tır şoförü geçer. Son olarak psikoteknik raporuna haiz olunması gerekmek önlem.

Evden Ek İş Yurt Haricinde Çalışacak Sürücü Arayan Firmalar
Yurt Haricinde Çalışacak Sürücü Arayan Firmalar

Yurt haricinde tır şoförü arayan firmalar mevzusunda araştırma yapılırken bu mevzuda en oldukça Kanada iş ilanları dikkat çekmektedir. Kanada Kamyoncular Birliği,48.000 tır şoförüne gereksinim duyduklarını belirtmişlerdir.

Tır şoförlerine dolgun ücret sunan Kanada tır şoförü bulmada; güçlük yaşadığından göçmen sürücü programı bile başlatmıştır

 

Yurt haricinde kamyon şoförü arayan firmalar

Başta kamyon şoförü, damperli kamyon şoförü, çırpıcı operatörü ve hafriyat şoförü iş ilanları her geçen gün artmaktadır. Şu sebeple yurt haricinde çalışan inşaat firmaları proje temelli işler için şoförler arayabilmektedir.

 

İş alımı için bu firmaların günlük iş ilanlarına bakılabilir. TAV Tüm ortaklık, Kayı Construction benzer biçimde firmalar yurt haricinde çalışan firmalara örnek olarak gösterilebilir. Bu işlere başvurmak için müracaat formunu doldurup CV ‘lerini göndermeleri yeterlidir. Bu firmaların e posta adresleri ile iletişime geçilebilir.

 [ad_2]

Evde Yurt Haricinde ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yurt Haricinde Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yurt Haricinde ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yurt Haricinde ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yurt Haricinde ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yurt Haricinde ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yurt Haricinde ek işi için yorum yapmanız.

No comment