Evden Ek İş Yurt haricinde 3 Bin Dolara İşçi Arayan Firmalar

Yurt haricinde 3 Bin Dolara İşçi Arayan Firmalar


Yurt dışına çalışmak için gitmek isteyen insan sayısı her geçen gün artıyor, Geçim şartları ve insanların daha çok para kazanma isteği bu oranı devamlı olarak yüksek tutuyor. İnşaat sektöründe ülkemizin geldiği konum bakıldığında ilk sıralarda yerimizi aldığımızı görebilirsiniz. Durum bu şekilde olunca sektörde internasyonal arenada yer almak isteyen Türk inşaat firmalarının yurtdışı proje sayısını her geçen gün arttığı görülüyor. En fazla proje ise çoğu zaman doğalgaz ve petrol benzer biçimde organik kaynaklara haiz arap ülkelerinden alınıyor. Bu ülkelerde yetişmiş nitelikli işçi bulamayan inşaat firmaları yayınladıkları ilanlar ile yurtdışında çalışmak isteyenlere iş imkanı veriyor.

İnşaat firmalarının çoğu zaman arap ülkelerinden ihale alması ülkemiz insanına yarıyor. Müslüman bir cemiyet olduğumuzdan dolayı işçi alımları ve vize benzer biçimde resmi işlemlerde bizi ön plana çıkarıyor. Başta Katar olmak suretiyle Libya, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Dubai benzer biçimde ülkelerde kendini kanıtlamış devasa projelere imza atmış Türk inşaat firmaları ülkemiz insanına oldukça iyi şartlarda iş imkanı sunuyor.

Kamu ve {özel sektör} için düzenlenen her ihaleye katılan inşaat firmalarımız yaptıkları meydana getirilen ile ülkeleri tekrardan şekillendiriyor. Alınan her yeni proje için yeni personel gereksinim duyan firmalar inşaatlarda çalışabilecek ya da çalışan usta ve gövde işçileri alıyor. Ek olarak şantiye içinde güvenlik görevlisi, aşçı ve ağır araç şoförü alımları da gerçekleştiriyor. Yurtdışına işçi götürmüş olan firmalar projenin olduğu ülke kent benzer biçimde değişik etkenlere nazaran işçi maaşlarını belirliyor. Örnek verecek olursan Suudi Arabistan da inşaat işçilerine aylık 3 bin dolar maaş ödenirken Libya ve Irak benzer biçimde risk olan ülkelerde maaşlar 8 bin dolara kadar değişkenlik gösterebiliyor.

Yurtdışına İşçi Alımı Meydana getiren Firmalar

  • Enka İnşaat
  • Bulut İnşaat
  • Limak İnşaat
  • Fi Yapı
  • Rönesans İnşaat
  • Ukra İnşaat

Eğer sizde yurtdışında çalışmak istiyorsanız listedeki firmalar tarafınca gösterilen iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Firmaların web sitelerinden müracaat yapabileceğiniz benzer biçimde derhal bu haberin altında yer edinen yorum alanını kullanarak da yurtdışına işçi alımı icra eden firmalar ile yazışma kurabilirsiniz. Sadece yorum yapmadan ilkin uyarıda bulunmak isterim yorum içinde telefon numaranızı yazmayınız. Yorum alanına telefon numarası yazılan hiçbir yazı yayınlanmayacak.


Evde Yurt haricinde ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yurt haricinde Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yurt haricinde ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yurt haricinde ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yurt haricinde ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yurt haricinde ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yurt haricinde ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir