Evden Ek İş Yurt Dışına Para Gönderme Para Alma

Yurt Dışına Para Gönderme Para Alma


Yurtdışına iyi mi para gönderilir, Yurt Dışına Para Gönderme Para Alma bundan bahsedeceğim para göndermek için düzgüsel bir bankadan gönderebilirsiniz. Bu tarz şeyleri iş gününde yapmanız gereklidir.

Talebe Değişiklik programıyla almanya’ya gidecektim. Yurt ücretimi ilkin bunu da iyi mi yatırırım diye araştırırken öğrendiklerimi paylaşacağım. Yurt dışından para gönderme meselesini birazcık araştırmak gerekiyor. Para göndermek için dijital bankacılık işlemi kullanabilirsiniz.

Söylediğim benzer biçimde bir bankadan gönderme yöntemi var o oldukca mantıklı değil bir de şu şekilde bir yöntem var. Para geçirme işlemi ile bu yöntemi meydana getiren birkaç tane şirket vardı fakat şu an 1 tane kaldı.

Aktarma Vise adlı firmadır. Türkiye’deki hesabına para gönderiyorsunuz. onlarda şu demek oluyor ki Türk Lirası olarak gönderiyorsunuz onlar da sizin göndermek istediğiniz ülkedeki banka hesabına geçirme için o ülkenin para birimi ile gönderiyorlar.

Sözgelişi 550 Euro 575 avro göndermem gerekiyordu. 575 euroyu bu Transver visa hesabına 3500 Lira civarı bir çevirince öyleki bir şeye denk geliyordu. Yurt dışına armağan gönderimi siteler araştırmasını okuyun

Evden Ek İş Yurt Dışına Para Gönderme Para Alma
Yurt Dışına Para Gönderme Para Alma

ben bizzat alıcınızın hesap numarasına hem de 500 lira civarı gönderdim. Bunlarda Almanya’daki okulun hesabında yurt parası olarak 575 Euro’yu yatırdılar. Yurtdışı para transferi ile para gönderme işlemi için güvenilir kaynakları sizler için tek tek araştıracağız.

Izahat kısmına da işte benim adımı soyadım falan yazdı. Şimdi bu şekilde istiyor sistem. Mantık olarak da sitesine girip üye oluyorsunuz, size mtcn numarasını veriyorlar. Para gönderme işlemlerinizi ve yurtdışına para gönderimi ile ilgil mevzuları buradan halledebiliyorsunuz.

Yurt dışından Para alma

Bu sistemde buraya parayı yollayın. Altını da gönderirken EFT yaparken bu IBAN numarasına size bir kod veriyor. O kod numarasını da oraya yazın diyor.

Bu sebeple oradan Hani Kimin bu parayı göndermiyor falan rahat olalım diye bu sistem bu sekilde isliyor. para transferi işlemleri için Western Union de kullanabilirsiniz fakat birazcık masraflı oluyor.

Uluslararası para transferi ve söz mevzusu yurt dışı para transferi işlemi için para gönderimi işlemlerinde tek tek başlıklar halinde açıklamaya çalışacağız.

TRANSFER WİSE Nedir

  1. Yurt dışı para gönderimi sitesi www.transferwise. com dur

TRANSFER GO

Yurt dışına para gönderme yollarından bir diğeridir.Internasyonal para transferi hizmet veren bir şirket ve Aslen 3 tane litvanyalı kurucu ortaktan oluşuyor.

2012 yılı öncesinde aslına bakarsan İngiltere’de yaşadıkları ve kendileri de göçmen oldukları için Aslen orada bir tecim şirketleri var.

İthalat ihracat da uğraşıyorlar. Onlar da aslına bakarsak kendileri tedarikçilerine para ödemelerini yaparlarken şu demek oluyor ki litvanya’da hizmet aldıkları tedarikçileri var ve buraya para ödemelerini yaparlarken.

İngiltere’deki bankalarla operasyonu yürütüyorlar. Fakat bu sırada Doğal ki her yurtdışı para transferi meydana getiren firmanın katlandığı benzer biçimde yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalıyorlar.

Akıllına yeni bir iş modeli geliyor. Bu sebeple hakikaten oldukca masraflı operasyonu bile yürütemeyecek derecede masraflı bir iş haline geliyor.

 

geçirme go firmasını iyi mi kuruldu

Derhal detayına gireyim şu anda 47 ülkede etkinlik gösteriyor geçirme go ve 47 ülkede bankalarda hesapları var.

Normalde herhangi bir banka üstünden yurt dışına internasyonal para transferi yaparken. Aslen Mesela Almanya’da bulunan bankadan geçirme talebi geçiyorsunuz. Sizin paranız oradaki hesapta Türkiye yolculuğa çıkıyor Diyebiliriz. Fakat buradaki fark

Almanya’dan talebi geçtiğinizde Almanya’daki banka hesabına yatırıyorsunuz. Bu para almanyadaki geçirme go hesabında göründüğünde. Türkiye’deki geçirme Go hesabından sizin iletmek istediğiniz banka hesabına para çıkışı yapılıyor.

Kısaca aslına bakarsak Siz Yurtiçi geçirme yapmış benzer biçimde oluyorsunuz şu demek oluyor ki Yurtiçi bir EFT işleminden burada bahsedebiliriz.

O yüzden de hani genel anlamda insanlarız iyi mi parasız oluyor buradaki işte Nereden para kazanıyorlar dendiğinde. Yanıt bu oluyor şu sebeple burada oldukça yüksek maliyetler olmadığı için Yurtiçi Transferden bahsettiğimiz için aslına bakarsak burada oldukca daha düşük fiyatlarla hizmet sunabiliyor.

Aktarma go’nun öteki ödeme yurt dışı ödeme ve para alma yöntemlerine değişik kılan özellik iş modeli tamamının değişik olması.

Aslına bakarsan parasız Bir geçirme hizmeti sunuluyor Onun haricinde tamamen dijital olması oldukca büyük bir rahatlık geçiriyor. Bu sebeple Günümüz dünyasında bir de para transferi için süre ayırmak zor bir şey.

Üçüncüsü Türkiye’de niçin bankanın hesabına para transferi yapılabiliyor. Kısaca illa belli bir banka ile anlaşmalı yada İlla tek tek şeyin ofisine gitmek durumunda değilsiniz öteki hizmetlerde ki benzer biçimde.

Almanya’dan örnek veriyorum şu sebeple Almanya’da aslına bakarsan en oldukca para akışı gerçekleşiyor.

Mesela Almanya’dan para transferi emri geçtiğinizde. Siz Türkiye’de; İstediğiniz bir bankanın hesap numarası verebiliyorsunuz. O kişinin adı soyadı ile birlikte o hesap numarasına Arzu ettiğiniz günde ile birlikte paranız yapmış oluyor.

Kısaca alıcı tarafında gidip bankaya yada herhangi bir yere fizyolojik olarak başvurup; bu parayı çekme de gerekmiyor.

Sistemin iyi mi çalıştığını, ne biçim para gönderme seçeneklerimiz vardır. Ücretli parasız hangi seçenekler bulunduğunu inceleyelim.

Burada genel anlamda 3 tane örnek görüyorum. Aslen herhangi bir dijital serviste olduğu;benzer biçimde Mesela netflix’e spotify’ı siz daha iyi hizmet aldıkça onun ücretli seçenekleri oluyor.

Siz parasız iş modelini şu demek oluyor ki parasız gönderim seçeneği yanında bir de ücretli modeller var.

buradaki iyi hizmet dediğimiz şey aslına bakarsak para transferinde oluyor. Doğal ki bakmış olduğunuzda parasız para transferi 3 iş gününde para ulaşırken. Ücretli modeller de ertesi gün, gün içinde, otuz dakikada benzer biçimde iki üç tane seçenek mümkün.

Yurt dışı para gönderme ve alma kesintiler ne kadar

Burada da fiyat olarak 0,99 euro ile 2,99 Euro içinde değişen fiyatlar var.

Altını çizerek belirtmekte yarar var. Bilhassa gönderdiğiniz tutara bakılırsa değişen ücretler değiller bunlar. Kısaca siz €500 da gönderseniz 2000 Euro da gönderseniz. Aslen en süratli seçenek olan şimdi şu demek oluyor ki otuz dakikada gönder seçeneğinde 2,99 Euro ödüyorsunuz.

Doğal işin içine para Girince derhal güvenlik mevzusu akla gelir. Aktarma go ile ilgili olarak sistemin güvenliği iyi mi sağlanır bu mevzuya bakalım.

Internasyonal para transferi hizmeti diyince akla Doğal ki de güvenlik geliyor. Bu sisteminde Merkez ofisi İngiltere’de olduğundan İngiltere’deki belli Denetleyici kuruluşlar tarafınca denetlenir.

Isim vermek gerekirse de mali tutum otoritesi yada birleşik krallık; gelir ve gümrük İdaresi Başkanlığı tarafınca şirket denetleniyor.

Öteki bankalardan değişik bir Itimat sunmuyor aslına bakacak olursak. Aynı derecede güvenli bir hizmet sunuyor. alıcı bankayı Burada; müşterinin olmasıyla birlikte firmanın kendi güvenliği de mühim.

Bu sebeple para transferi diyince akla derhal Doğal ki yasadışı ve bazı duyduğumuzu negatif operasyonlarda geliyor.

Bunlara yer vermemek amacıyla bu tür denetlemeler Doğal ki de mühim oluyor.

Bir de eklememiz gerekirse. Doğal ki de bir firmanın güvenliği önemsemesi; yanında dijital bir servisinin bilhassa bahsettiğimiz için kullanıcı yorumları kullananların; puanları onların değerlendirmeleri burada oldukca mühim.

Burada örnek olarak trustfire sitesinde; geçirme go nun , kullanıcı değerlendirmesi sitesinde 10 üstünden 9.6 olarak değerlendiriliyor.

Ortalama 800.000 müşterisi var ve 800.000 satın alan de burada; yorum yapmış olup değerlendirmiş durumda, Uygulamayı indirek kullanıcı yorumlarına ulaşabilirlersiniz.
Evde Yurt Dışına ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yurt Dışına Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yurt Dışına ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yurt Dışına ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yurt Dışına ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yurt Dışına ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yurt Dışına ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir