Evden Ek İş Yurt Dışı İnşaat İş İlanları İnceleme -

Yurt Dışı İnşaat İş İlanları İnceleme –


Yurt Dışı İnşaat İş İlanları İnceleme

Türkiye’de yaşayan vatandaşların ciddi bir kısmı inşaat işiyle uğraşmakta. Yurt Dışı İnşaat İş İlanları kısmını sitemizde bunun için oluşturduk. İnşaat alanında etkinlik gösteren ve sayıları yüzbinleri aşan şirket var. Bu firmalarda çalışan vatandaşların bir kısmı daha yüksek ücret alabilecekleri başka ülkelere yöneliyor. Meydana getirilen bir araştırmaya nazaran Türk vatandaşları 193 ülkenin 170’in de; bulunuyor. yurt dışı inşaat işleri iş ilanları Bu da gösteriyor ki Türkler ayak basmadık neredeyse hiçbir ülke bırakmamış.

İşkur’un verilerine nazaran 5 milyon Türk yurt haricinde yaşıyor ve bir tek Avrupa’da irili ufaklı 150 bin işletmenin de sahibi Türk. Avrupa’da yarım milyon Türk istihdam edilirken bunu Fransa , Hollanda, Arabistan, Avusturya, İsviçre, ABD, Avustralya benzer biçimde öteki büyük ülkeler takip ediyor.

Yurt Dışı İnşaat İş İlanları ile ilgili olarak Türk’lerin azca yaşamış olduğu ve oldukça etkinlik gösterdiği ülkeler ise genel olarak Türk İnşaatçılarının olduğu ülkeler olarak sayılabilir. Sayıları azca olsa da yurt dışı inşaat firmaları on binlerce inşaat işçisini istihdam edebilme kapasitesi taşıyor.

İnşaat işleri çoğu zaman proje bazlı ve dönemsel olarak ilerler. Altı ay benzer biçimde kısa bir süreden 2-4 yıl benzer biçimde uzun sürelere varan projeler de personeller geçici olarak istihdam edilirler. Bu sebeple inşaat mensubu sık yer değişiklik yapma ve konaklamak zorunda. Bu şekilde etken olan inşaat çalışanları iş ilanlarını da proje bazlı olarak araştırmakta. İşte güncel projeler ve buralarda işçi istihdam eden inşaat şirketleriyse şu şekilde:

Yurt dışı vize işlemleri

Azerbaycan Suşa’da yapılacak otoyol projesini alan Türk firmasının projeyi 2 yılda tamamlaması planlanıyor. Kolin inşaat projenin belli bir kısmını başka bir Türk ortakla yürütecek.

2021’de Türkiye Katar’da 18,5 milyar dolar inşaat yatırımı yapmış oldu. Toplamda 540 tane bu projelerde içeriyor.

Almanya’ya 2021’de büyük bir inşaat akımı olduğu vardır. Yüzlerce minik limited şirket bilhassa minik lüks konutlar yapmak için girişimdedir. Bu firmaların yayınladığı iş ilanlarında Almanca bilen ve kadifiye Türk işçiler arıyorlar.

İsveç’te Türk müteahhitleri mühim bir yer tutuyor.

Kazakistan hızla yenilenen ülkelerden birisi ve tüm alt yapı, konut işlerini Türkiye’ye devrediyor. Projelerin 2025’e kadar devam etmesi beklenmektedir.

MESA inşaat yurt haricinde mühim bir yere haiz.

Yurtdışı çalışan ve Türk personel alan büyük firmalardan bazılarıysa şunlar;

Doğuş, Enka, Rönesans, NEF, GAP, GAMA, Limak, Polimeks, Tekfen, Yüksel İnşaat
Evde Yurt Dışı ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yurt Dışı Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yurt Dışı ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yurt Dışı ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yurt Dışı ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yurt Dışı ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yurt Dışı ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir