Yandex Zen Kaydı Nasıl Yapılır? ** 2021 Yandex Zen’e Sitenizi Ekleme

Bugünkü makalemizi Yandex Zen Kaydı Iyi mi Yapılır Genel kategorisi altına ekliyoruz. Yazı mevzumuz ise Yandex Zen kayıt iyi mi yapılır ve Yandex Zen site ekleme ile ilgili olacak.

Yandex Zen Nedir?

İlk olarak Yandex Zen‘in ne işe yaradığını kısaca üzerinde durmak gerekir ise Yandex’in kullanıcıları için hususi olarak geliştirmiş olduğu ve kişileştirilmiş tavsiyeler sunan bir haber servisi diyebiliriz.
Evden Ek İş Yandex Zen Kaydı Nasıl Yapılır? ** 2021 Yandex Zen’e Sitenizi Ekleme

Daha kolay anlaşılabilmesi için Yandex Zen’i; Google News benzeri, bir alternatifi olarak da düşünebilirsiniz. Ayrıca Google News kaydı hakkında makalemize de buradan ulaşabilirsiniz.

Isterseniz gelin sözü daha çok uzatmadan Yandex Zen kayıt, site ekleme işlemini madde madde iyi mi yapabileceğinizden bahsedelim.

 • Evden Ek İş Yandex Zen Kaydı Nasıl Yapılır? ** 2021 Yandex Zen’e Sitenizi Ekleme İlk olarak WordPress admin panelinize giderek bir eklenti indirmeniz gerekiyor. İndireceğiniz eklentinin adı ise RSS For Yandex Zen olacak. Eklenti Rusça olarak geliyor sadece sağ tık ile sayfa dilini Türkçe’ye çevirdiğinizde ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Sonrasında [email protected] mail adresine sırasıyla site adınızı, site adresinizi, hangi ülkede gösterim yaptığınızı ve yüklemiş olduğunuz eklentinin üretmiş olduğu RSS adresini ilave edin. Bir satır aşağısına da ‘Sitemin Yandex Zen’e eklenmesini isterim.‘ yazarak maili gönderin. Mail mevzusu olarak da Yandex Zen
 • Site Ekleme İsteği yazabilirsiniz.

GÖNDERİLECEK MAİL KALIBI :

 1. ÖNCELİKLE WP SİSTEMİNİZE RSS For Yandex Zen ilave edin ve etken edin
 2. 2 GMAİL AÇIN VE KALIBI
 3. ALICI
 4. [email protected]

GÖNDERİ KONUSU SİTE EKLEME

 1. Site Adı: evdenekisilan.com
  Sitemap: https://evdenekisilan.com.com/sitemap.xml
  Hangi ülkede gösterilecek: Türkiye
  RSS: https://fistik.com/feed/zen/

RSS For Yandex Zen Eklenti Ayarları

Yandex Zen’e site ekleme işlemini gerçekleştirirken kendi sitem için kullanmış olduğum RSS For Yandex Zen eklenti ayarları aşağıda bulunan görsellerde olduğu gibidir. Sadece doğal olarak görmüş olduğunuz ayarlar bu siteye hususi olarak ayarlandığı için bazı bölümleri kendi sitenize bakılırsa uyarlamalısınız. Mesela bu sitede genel olarak tasarım temalı makaleler yayınladığım için Varsayılan Gönderi Mevzusu olarak Tasarım’ı seçtim. Sizin sitenizin mevzusu sağlıksa siz Sıhhat konusunu seçmeklesiniz. Öte taraftan benim sitemin dili Türkçe olduğundan Dil kısmına tr yazdım. Eğer İngilizce bir siteye sahipseniz Dl kısmına en yazmalısınız.

Evden Ek İş Yandex Zen Kaydı Nasıl Yapılır? ** 2021 Yandex Zen’e Sitenizi Ekleme

Evden Ek İş Yandex Zen Kaydı Nasıl Yapılır? ** 2021 Yandex Zen’e Sitenizi Ekleme Evden Ek İş Yandex Zen Kaydı Nasıl Yapılır? ** 2021 Yandex Zen’e Sitenizi Ekleme

Yandex Zen’e site ekleme isteği gönderdikten bir süre sonrasında size gerçek bir kişiden pozitif yada eksiklerinizi belirten negatif bir dönüş olacaktır. Eğer size bir sorundan bahsediyor ise yada bir şey soruyorsa kısa ve net bir halde Türkçe olarak maili cevaplayabilirsiniz.

NOT: Sitenize yüklemiş olduğunuz RSS For Yandex Zen eklentisini hiçbir vakit kaldırmamamız gerekiyor. Bu sebeple müracaat aşamasında ve sonrasında başvurunuz onaylanırsa yayınlanması için içerikleriniz bu eklentinin ürettiği RSS ile çekilecek.

 

 

Evde Yandex Zen ek işi nasıl yapılır ?

Evde Yandex Zen Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Yandex Zen ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Yandex Zen ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Yandex Zen ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Yandex Zen ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Yandex Zen ek işi için yorum yapmanız.
FAQ

Yandex Zen Kaydı ek işini yaparak para kazanabilirsiniz.

Yandex Zen Kaydı ek işini yapabilirsiniz.

Yandex Zen Kaydı bu konumuzdaki ek işi yapabilirsiniz.

Yandex Zen Kaydı akşamları size en uygun iş olarak yapılabilir.

Yandex Zen Kaydı aileniz ile birlikte evde bu ek işi yapabilirsiniz.

Yandex Zen Kaydı ek işi sayesinde hafta sonlarını paraya çevirebilirsiniz.

Yandex Zen Kaydı bu konumuzdaki ek iş tam size göre.

No comment