Evden Ek İş Vakıfbank KOBİ’ler için Dijital Kredi Projesi Başlatıyor!

Vakıfbank KOBİ’ler için Dijital Kredi Projesi Başlatıyor!


Vakıfbank Genel Müdürü tarafınca meydana getirilen son açıklamalarda; her dönem olduğu şeklinde önümüzde ki dönemde de minik ve orta büyükteki işletmelere destek vermeye devam edileceği açıklandı. Bilhassa KOBİ’lerin devamlı yanlarında olunduğuna dair açıklamalar yapılmakta. Dijital Kredi Projesi ile ülke ekonomisine katkı sağlanmasının amaçlandığı da ifade edildi. Ülke ekonomisinin giderek yükselmesi ve değişiklik sağlamasına katkıda bulunan Vakıfbank. Bu değişime ayak uydurulması amacıyla kredi sistemlerinde meydana getirilen bu değişim girişimciler tarafınca memnuniyetle karşılandı.

KOBİ’ler için Dijital Kredi Projesi Nedir?

Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, ülke olarak büyümenin konuşulmuş olduğu bir yıla girildiğini ve suni zekâ teknolojilerinin getireceği avantajları önemsedikleri beyan etti. Bu yenilenme sürecinde Vakıfbank tarafınca tüm gelişimleri yakından takip ettiklerini ve gerçekçi çözümler ürettiklerinin altını çizen Üstünsalih, “VİBİ” ile hız ve güvenliği temel alan projelerinde yürürlüğe girdiğini belirtti.

Son dönemlerde yaşanmış olan küresel ölçekli ekonomik belirsizliklerin orta ve uzun solukta çözüme ulaşabileceğini de vurgulayan Üstünsalih, gelecek dönemlerde pozitif gelişmelerin etkisiyle de Türkiye bankacılık sektörünün yurtdışından kaynak bulma mevzusunda ki maliyetlerin azalacağını da konuşmalarına ekledi. Bu gelişmelere bağlı olarak Türkiye’de gelecek yıl işsizlik, enflasyon ve cari açık şeklinde sorunlarında ortadan kaldırılacağı ilgili bilgilendirmede kamuoyuna duyuruldu. Tüm bu gelişmelerin beklentileri karşılayacak çözümlerin ortaya çıkması ise Dijital Kredi Projesi kapsamında gerçekleştirilecek.

Vakıfbank’ın Dijitalleşme Hamlesi

Vakıfbank, suni zekâ, açık bankacılık, blok zincir, veri analitiği, robot yazılım ve siber güvenlik şeklinde mevzuları gündemine alarak lüzumlu emekleri başlatmış durumda. Vakıfbank Genel Müdürü’nün yapmış olduğu açıklamalarda; geçtiğimiz yıl bankacılık işlemlerinin %94’ünün şube dışı kanallar vasıtasıyla gerçekleştiği ve bu kapsamda 330 milyar lira katkı sağladıklarını belirtti. Söz mevzusu dönemde bankanın mühim bir gelişme ivmesi yakaladığı ve etken büyüklüğün 387 milyar liraya çıkmış olduğu açıklandı. Açıklanan bu rakamlar doğrultusunda Vakıfbank Türkiye’nin en büyük dördüncü bankası olarak görülüyor. Bu gelişmelerin yanı sıra mobil müşterilerinin sayısının da 4.2 milyonun üstüne çıkardığı biliniyor. Meydana getirilen açıklamada dijitalleşme hamlelerinden önde gelen VİBİ hakkında da çeşitli değerlendirmelere yer verdi.

VİBİ’nin banka müşterilerinin isteklerine ve beklentileri en uygun çözümleri sunduğunu açıklayan kurum. QR kod la para çekme ve yatırma işlemleri, limit belirleme, nakit ön ödeme ile güncel kur bilgilerinin öğrenilmesi şeklinde 300’e yakın bankacılık işlemlerinin güvenle yapılabildiğinin altını çizdi. IVR sistemiyle sesli yönlendirmeyle meydana getirilen işlemlerinde yüksek bir performansla kullanılabildiği bu dijital bankacılık projesi ile davet merkezini arayan müşterilerin asla sorun çekmeden uçtan uca sesli asistana ulaşabiliyor.

Bunun yanı sıra yaşanmış olan teknolojik gelişimleri daha ileriye taşımak için iyi eğitimli nitelikli personelin beyin göçünün engellenmesinin önemine de değinen Vakıfbank Genel Müdürü, açık zekalı ve iyi eğitimli gençleri bünyelerinde kazandırmak için ellerinden geleni yaptıklarını da deklare etti.

Ne olursa olsun okuyun: KOBİ Kredisi Nedir, Iyi mi Alınır?


Evde Vakıfbank KOBİ’ler ek işi nasıl yapılır ?

Evde Vakıfbank KOBİ’ler Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Vakıfbank KOBİ’ler ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Vakıfbank KOBİ’ler ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Vakıfbank KOBİ’ler ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Vakıfbank KOBİ’ler ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Vakıfbank KOBİ’ler ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir