Evden Ek İş Ülkelere Nazaran Yurtdışında Maaşlar Ne Kadar?

Ülkelere Nazaran Yurtdışında Maaşlar Ne Kadar?


Yurtdışında maaşlar ne kadar? En yüksek maaşları veren ülkeler hangileri diye asla merak ettiniz mi? Aylık kazancınızın azca bulunduğunu düşünüp aynı mesleği yurt haricinde yapanların aylık gelirlerini mi merak ediyorsunuz? O halde araştırarak hazırladığım bu sıralama fazlaca ilginizi çekecek. Her ülkede çalışanların almış olduğu maaşlar, ekonomilerinin durumu ve refah düzeyi farklılık gösteriyor. Paylaşacağım araştırma, Ekonomik kalkınma ve ortaklaşa iş örgütü tarafınca çocuksuz bekar çalışanlar esas alınarak yapılmıştır. Bigün devletimizde de bu maaşları görmek dileğiyle yurtdışında maaşlar averajları;

Yurtdışında Maaşlar Ne Kadar?

ABD Birleşik Devletleri: ABD 1 numaradan listemize giriyor. ABD dünyanın emsalsiz en büyük ülkesi aslına bakarsanız fazla söze gerek yok. Dünyanın en büyük ekonomisi olan ABD ithalatta ilk sırada ihracatta ise Çin’den sonrasında ikinci sırada içeriyor. Bir Amerikalının averaj senelik geliri 49,900 $ dır.

Lüksemburg: Avrupa’nın finans merkezi olan ülkede Chase, Citibank ve Bank of America benzer biçimde kuruluşların merkezi konumunda dır. Avrupa’nın finans merkezin de yaşayan vatandaşların senelik averaj 49,440 $ dır.

İsviçre: Avrupa’da yaşamak için en ideal ülke denebilir. Gerek insan hakları, eğitim, ekonomik gelişme, yaşam kalitesi, İnsan hakları derken İsviçre vatandaşlarının talihli bulunduğunu söylemem yanlış olmaz sanırım. Avrupa’nın en kuvvetli sanayisi ile beraber eczacılık, sıhhat hizmetleri benzer biçimde sektörlerde adından çok çok fazla bahsettiriyor. Bir İsviçre vatandaşının senelik geliri 49,391 $ dır.

Ülkelere Nazaran Yurtdışında Maaşlar

  • Hollanda. Senelik averaj maaş 48 bin 150 dolar.
  • İngiltere. Senelik averaj maaş 46 bin 480 dolar.
  • Avustralya. Senelik averaj maaş 46 bin 480 dolar.
  • Kanada. Senelik averaj maaş 44 bin 730 dolar.
  • Norveç Senelik averaj maaş 45 bin 290 dolar.
  • Cenup Kore. Senelik averaj maaş 37 bin 810 dolar.

Norveç: Petrol, madencilik, balıkçılık dendiğinde ön plana çıkan Norveç organik kaynaklarının fazla olmasından dolayı ekonomisi ile kuvvetli ülkeler içinde içeriyor. Ülkede çalışan vatandaşların senelik ortama geliri 33,592$ dır.

Yurtdışında Meslek Maaşları

En fazla dört gözle beklenen konulardan biride benim mesleğimi yurt haricinde yapanların senelik averaj maaşları ne kadar? Aşağıdaki listede değişik ülkelerde aynı mesleği icra eden kişilerin maaş averajlarını inceleyebilirsiniz.


Evde Ülkelere Nazaran ek işi nasıl yapılır ?

Evde Ülkelere Nazaran Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Ülkelere Nazaran ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Ülkelere Nazaran ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Ülkelere Nazaran ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Ülkelere Nazaran ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Ülkelere Nazaran ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir