Evden Ek İş Udemy’de Ders Vererek Para Kazanmak Mümkün mü?

Udemy’de Ders Vererek Para Kazanmak Mümkün mü?


Udemy’de ders vererek para kazanmak isteyenlerin bazı süreçlere dikkat etmesi gerekir. Ilk olarak internetten para kazanmak zannedildiği kadar zor değildir. Mühim olan ilgi alanınızı keşfetmek ve lüzumlu aksiyonları almaktır. Bu aşamada Udemy Türkiye’nin en büyük online eğitim platformu olarak tanımlanmıştır. Dijital çağda ihtiyacınız olan tüm derslere bu platformdan ulaşabiilir ve data sahibi olabilirsiniz. Ücretler dersin içeriğine gore değişmiş olduğu için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey kategorileri incelemek ve derslere ulaşmaktır. Şimdi Udemy’de ders vermeniz için yapmanız gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Udemy’de Eğitmenlik Yaparak Para Kazanmak

 Udemy’de ders vererek para kazanmak isteyenler ilk olarak siteye giriş yaparak ‘Udemy’nin sunmuş olduğu öteki hizmetler’ kategorisine ulaşmalıdır. Burada ‘Udemy’de eğitim verin’ kısmına tıkladıktan sonrasında artık 3 aşamalı sürece geçebilirsiniz. 3 aşamalı süreçte derslerin planlanması, videonun çekilmesi ve kendi kitlenizin oluşturulması benzer biçimde aşamalar yer verilmiştir. Bu platform kolay yoldan para kazanma yöntemi değildir. Uzmanlık gerektiren bu platformda materyaller hazırlamak sabır ister. Sadece uzun solukta para kazanmak isterim diyorsanız bu platformu tercih etmeniz yeterlidir.

Udemy’de Eğitmen Olmanın Şartları

Udemy’de ders vererek para kazanmak için bazı ön şartları yerine getirmeniz gerekir. Doğrusu bir tek 4-5 saatlik bir video çekerek süreç bitmemektedir. İçeriklerinizi tertipli olarak güncellemeli, yararlı içerikler sunabilmeli ve sorulan sorulara kısa sürede cevap vermelisiniz. Ek olarak derslerinizi değişik platformlarda tanıtmanız da gerekir.

Udemy’de Para Kazanmak için Yapılması Gerekenler

Bu mevzuda ilk olarak dersinizi oluşturmalı ve ilk derslerinizi de ücretsiz bir şekilde sunmalısınız. Dersi takip edenlerin pozitif yönde yorumları, dersten görmüş olduğu faydalar ve benzeri faktörler ilerleyen süreçte para kazanmanızı elde edecektir. Öte taraftan hedef kitlenizi evvel belirlemeniz gerekiyor. Bu kitle Youtube, Feysbuk, Twitter, Instagram ya da E-kitap kullananlar olabilir. Ya da başlangıçta online soru-cevap yaparak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Son olarak başarı göstermiş eğitmenlerle kontakt kurmanızı öneriyoruz. Şundan dolayı başlangıç aşamasında izleyeceğiz yöntemlerle ilgili tavsiyeleri sadece bu şekilde alabilirsiniz. Platform üstünde en oldukça tercih edilen eğitmenler sıralanmaktadır. Toplumsal medya hesapları ya da mail adresleri üstünden tavsiye talep edebilir ve ilk adımlarınızı atmaya başlayabilirsiniz.


Evde Udemy’de Ders ek işi nasıl yapılır ?

Evde Udemy’de Ders Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Udemy’de Ders ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Udemy’de Ders ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Udemy’de Ders ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Udemy’de Ders ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Udemy’de Ders ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir