Evden Ek İş Temizlik Şirketi Açmak İsteyenlere - Parapik

Temizlik Şirketi Açmak İsteyenlere – Parapik


İnsanların yaşamında en temel gereksinimlerden bir tanesi de temizlik ki, temizlik şirketi açmak da bu gereksinime bağlı olarak ortaya çıkan işler içinde geliyor. Bu mevzuya detaylı bir şekilde geçmeden ilkin belli başlı noktalara değinmek gerekir ise şunlar belirgin bir şekilde ifade edilebilir. O meşhur sözde de ifade edilmiş olduğu benzer biçimde değişmeyen tek şey değişiklik. Buna istinaden de insanların yaşamında devamlı olarak bir devinim söz mevzusu. Yaşam şartları ise oldukça pahalı ve bugün devamlı meydana getirilen zamlar da devreye girince insanların kazanmış olduğu paralar yetmiyor ve kimi süre ya ek iş yapılıyor ya da evde yer edinen tüm bireyler çalışmak durumunda kalıyor. Bu da insanların ev işlerine kafi düzeyde süre ayırmasına engel oluyor ve ustalaşmış olarak bir firmadan bu alanda hizmet alımını kaçınılmaz hale getiriyor.

Bir öteki bu aşamada mühim olan husus firmalar, fabrikalar, ofisler maliyetleri azaltmak ya da tertipli olarak bu alanda bir personel çalıştırmamak için dışarıdan temizlik alanında hizmet alımına gidiyorlar. O yüzden de temizlik şirketi açılması son yıllarda en karlı olan işlerden bir tanesi. Düşük bir yatırımla oluşturulan firmanın kısa vadede yatırdığı parayı geri alması ve sonrasında ciddi kazançlar elde etmesi mümkün. Yalnız bu işe girecek olanların bilmesi ihtiyaç duyulan en mühim olan husus temizliğin son aşama mühim olan bir olgu olduğu, ilgili hijyen kurallarına uygun bir şekilde temizlik yapılması gerektiğidir.

Sonuçta her alanın temizlenmesi değişik malzemeler gerektirir. Bunun yanında ofis ve yapınak temizliği benzer biçimde alanların temizliği için fazlaca daha büyük yatırımlar yapmak gerekir. Zira ustalaşmış temizlik ekipmanlarının alınması gerekmektedir.

Ne olursa olsun okuyun: Muhtemelen Daha Ilkin Aklınıza Asla Gelmeyen İş Fikirleri

Temizlik Şirketi Kurarak Para Kazanmak

Evden Ek İş Temizlik Şirketi Açmak İsteyenlere - Parapik

Temizlik şirketi açmak için atılması ihtiyaç duyulan ilk adım ne olursa olsun doğru bir şekilde fizibilite emek harcaması yapılmasıdır. Bu aşamada ilk yapılması ihtiyaç duyulan şey nerede bir temizlik şirketi açılacak ise o bölgede ki gereksinimleri doğru bir şekilde belirlemektir. Şu demek oluyor ki evlere mi temizlik hizmeti verilmeli, işyerlerine mi temizlik hizmeti verilmeli, dış cephe temizliği mi yapılmalı onun sonucu net bir şekilde verilmelidir. Sonuçta her bölgenin gereksinimleri farklıdır.

Bu karar verildikten sonrasında yapılacak iş için ne tür ekipmanlara gereksinimlere duyuluyor onlar belirlenmeli ve ilgili ekipmanlar alınmalıdır. Eğer yalnız evlere temizlik hizmeti verilecek o süre fazlaca fazla bir ekipman alınmasına gerek kalmamıştır. Dış cephe temizliği yapılacak ise o süre ne olursa olsun iş güvenliği ekipmanlarının alınması gerekir.

Akabinde normal olarak bu alanda bir temizlik şirketi açılmalıdır. Tüm bu işlemlerden sonrasında sıra temizlik şirketi için ofis kiralamaya ve içini döşemeye gelir. Bu adımdan sonrasında da değişik mecralar üstünden firmanın tanıtımı yapılmalıdır. Toplumsal medya hesapları açılabilir. Basın ilanları verilebilir, broşürler dağıtılabilir benzer biçimde.

İlk başlangıçta insanoğlu yakın çevresini kullanarak böylesi bir işi yapabilir. Sonrasında ise devlet ihalelerine girerek, bina ve/yada şirket yöneticileri ile görüşerek böylesi bir işi yapabilir. Avmlerinde oluşturulan temizlik firmasına dair bilgilendirici sunumlar da izlenebilecek yöntemler arasındadır. Reklam bu işin eğer olmazsa olmazları arasındadır ve şirket kendi farkını, standardını açık bir şekilde ortaya koymalıdır.

Kimler Temizlik Şirketi Kurarak Para Kazanabilir?

Evden Ek İş Temizlik Şirketi Açmak İsteyenlere - Parapik

Gelelim bu işin kimler için ideal olan bir iş olduğuna kısaca temizlik şirketi açmak kimler için idealdir derseniz her işin başının sevgi bulunduğunu unutmamak gerekiyor. O yüzden genel olarak temizlik yapmayı seven, bu alanda çalışmak isteyen, hanım adam genç yaşlı hepimiz bu işi yapabilir. Emekliler için de bu şekilde bir işi yapmak idealdir. Üstelik bu işe yatırım meydana getirecek olan kişilerin illa kendilerinin giderek bizzat temizlik yapmasına da gerek kalmamıştır. Kendi bünyesinde İŞKUR ya da KOSGEB benzer biçimde kurumlar vasıtası ile eleman çalıştırarak maliyetleri en aza indirgemek yolunda da adımlar atabilir.

Temizlik Şirketi Kurarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Evden Ek İş Temizlik Şirketi Açmak İsteyenlere - Parapik

Şirketi bir kere kurduktan sonrasında elde edilecek kazanç oldukça iyidir. Üstelik günlük olarak anında nakit para kazanılacak bir iştir. Günümüzde temizlik yapımından iyi paralar kazanılmaktadır. Tam gün temizliğe gidildiği süre evler için şahıs başı 200 TL benzer biçimde bir ücret alınmaktadır. Bilhassa evlere temizliğe gidiliğinde giden şahıs kendisinden hiçbir temizlik malzemesi götürmeyip yalnız kendi alın terini satmaktadır.

Ofis, yapınak temizliği benzer biçimde ortamların temizliğinde elde edilmiş günlük kazanç bu rakamın fazlaca daha üzerindedir fakat burada üstte de ifade edilmiş olduğu benzer biçimde ustalaşmış temizlik ekipmanlarını götürmek gerekir. Gene dış cephe temizliği alanında hizmet verilmesi durumunda ise kazanç son aşama yüksektir. Burada ister tek bir alanda, ister tüm bu alanlarda hizmet verilebilir fakat buna doğru bir şekilde karar vermek gerekir.

Böylesi bir işte ister iş bazlı, ister full time olarak eleman çalıştırılması durumunda kısaca şahıs kendisi şirketi açıp  eleman çalıştırarak fazlaca ciddi kazançlar elde edebilir. Ek olarak devlet kurumları tarafınca oluşturulan kamu ihalelerine katılarak devlet kurumlarına da bu şekilde bir hizmet verilerek kazanç elde edilebilir.


Evde Temizlik Şirketi ek işi nasıl yapılır ?

Evde Temizlik Şirketi Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Temizlik Şirketi ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Temizlik Şirketi ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Temizlik Şirketi ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Temizlik Şirketi ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Temizlik Şirketi ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir