Evden Ek İş Suudi Arabistan’da İsçi Alımı Meydana getiren Firmalar

Suudi Arabistan’da İsçi Alımı Meydana getiren Firmalar


Suudi Arabistan isçi alımı icra eden firmalar ülke genelinde günümüze kadar yapmış olduğu projeler ile kendini kanıtlama etmeyi başarmış olan Türk inşaat şirketleridir. Suudi Arabistan’da bulunan birçok Türk inşaat şirketi değişik bölgelerde bulunan projelerinde değişik pozisyonlarda görevlendirmek suretiyle yurtdışı işçi alımı yapıyor. Suudi Arabistan isçi alımı icra eden firmalar bu ülkede hem projeler yapıyor hem de yurtdışı işçi alımları kapsamında iş imkanları sağlayarak yurt haricinde çalışmak isteyen insanlara iş vererek daha iyi bir yaşam için kurulan hayallerin gerçekleşmesine vesile oluyor.

Suudi Arabistan’da iş icra eden Türk şirketleri gerekseme olan projeler için kalite denetim mühendisinden, şoföre, iş makinesi operatöründen inşaat işçilerine kadar birçok değişik pozisyonda Suudi Arabistan’a işçi alımı yapıyor. Ülke genelindeki inşaat firmaları vasıfsız yurtdışı işçi alımı, nitelikli yurtdışı işçi alımı, aşçı, şantiye şefi, sıvacı, boyacı ve bunun şeklinde birçok meslek branşında yurtdışı işçi alımı yapıyorlar.

Suudi Arabistan’da İsçi Alımı Meydana getiren Firmalar

Suudi Arabistan’ın değişik şehirlerindeki projeleri icra eden oldukca sayıda Türk şirket mevcut ve bu firmalar çoğu zaman Türkiye’de faaliyetlerine devam ediyor. Yurt haricinde emek vermeyi isteyenler aslen bu firmaların iş ilanlarını yakından takip ediyor. Peki Suudi Arabistan’a işçi alımı icra eden bazı Türk Firmaları hangileridir. Uzun süredir ülkede faaliyetlerine devam eden firmaları inceleyecek olursak Deloitte, ETS TUR, Dizayn Grup, MNG Tüm ortaklık MAPA, Doğuş İnşaat, YKM Yapı Koordinasyon, Yüksel İnşaat ve Tekfen İnşaat ön plana çıkıyor.

Suudi Arabistan’a yurtdışı işçi alımı icra eden bu firmalara iş başvurusu yaparken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan nokta ise çoğu zaman yapmış olduğu işte uzun seneler çalışmış ve yurtdışı iş tecrübesi olanların tercih ediliyor olmasıdır. Eğer Arapça biliyorsanız gösterilen ilanlara müracaat yaparak yurtdışına gitme şansınız oldukça yüksek. Öteki taraftan inşaat sektöründe size referans olacak firmalar var ise bu da iş bulmanıza katkı elde edecektir.

Suudi Arabistan İş İlanları ve İş Başvurusu

Suudi Arabistan’a işçi alımı icra eden Türk inşaat şirketlerinin iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar yurtdışına işçi alımı icra eden firmaların web sitelerinde bulunan kariyer fırsatları sayfaları üstünden online müracaat yapabilirler. Bilhassa dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim nokta adını asla bilmediğiniz firmalar tarafınca gösterilen düzmece ilanlara aldanmamak. Aksi halde yurtdışına gitme hayalinizin sonunda dolandırılabilirsiniz. Bundan dolayı sizden para talep eden şahıs yada şirketlere saygınlık etmeyiniz.

Kesinlikle okuyun: Suudi Arabistan 2 Bin 800 Dolar Maaşla İşçi Alımlarına Başladı


Evde Suudi Arabistan’da ek işi nasıl yapılır ?

Evde Suudi Arabistan’da Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Suudi Arabistan’da ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Suudi Arabistan’da ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Suudi Arabistan’da ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Suudi Arabistan’da ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Suudi Arabistan’da ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir