Evden Ek İş Suudi Arabistan İşçi Alımları İşçi Götürmüş olan Firmalar

Suudi Arabistan İşçi Alımları İşçi Götürmüş olan Firmalar


Suudi Arabistan işçi alımları halletmeye başladı. Peki Suudi Arabistan iş ilanlarına müracaat iyi mi yapılır? Suudi Arabistan iş imkanları ve işçi alımları hakkında size bu haberimizde informasyon vermeye çalışacağız.

Arap yarımadasının en büyük ülkesi olan Suudi Arabistan’da Türklerin çalışabileceği fazlaca fazla iş imkânı vardır. Eğer sizde yurtdışında çalışmak için müracaat yapmak istiyorsanız bu ülkeye işçi alımı icra eden firmaların iş ilanlarına müracaat yapmalısınız. Suudi Arabistan’da çalışmak isteyen vatandaşların bu firmaların web sitelerindeki ilanlara müracaat yapması gerekmektedir. İnternet sitesinde iş ilanı olmayan firmalar genel anlamda ilanlarını İşkur üstünden yayınlıyor. Eğer size uygun bir duyuru var ise ilkin müracaat şartlarını okuyarak size uygun olan işlere müracaat yapabilirsiniz.

Asya kıtasının en varlıklı ülkelerinden olan Suudi Arabistan’da oldukça çok inşaat şirketi bulunuyor ve bu firmalar Türk işçi alımlarını devamlı yapmaktadır. Suudi Arabistan’ın yüz ölçümüne baktığınız vakit Türkiye’nin 3 kat daha büyük bulunduğunu görebilirsiniz. Son yıllarda bilhassa ülke genelinde epeyce inşaat şirketi Suudi hükümetinden aldıkları ihaleler ile isminden bahsettirmektedir. Türk firmalarının en büyük pozitif yanları Suudi Arabistan’da Müslüman olmayan firmalara ihale verilmemesidir. Türk firmalarının yayımladıkları iş ilanlarına bir tek Türk işçiler müracaat yapmamaktadır. Yurt haricinde iş arayan Müslüman ülke vatandaşları da yayında olan iş ilanlarına müracaat yaparak Arabistan’a işçi vasfı ile gitmektedir.

Suudi Arabistan işçi alımları Iyi mi Yapılır?

Yurt haricinde çalışmak için en ideal sektör şüphesiz inşaat ve hizmet sektörüdür. Sizde yurtdışında çalışıp kazandığınız paranın iki ya da üç katını kazanabilirsiniz. Eğer Türk inşaat şirketlerine iş başvurusu yapacaksanız bu ülkede iş icra eden firmaların isimlerini bilerek Türkiye ofisleri üstünden yada firmaların web sitelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Ek olarak ülkemizin en popüler iş duyuru sitelerinden arama yaparak işçi alımı meydana getirilen ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş ilanlarına müracaat yapmış olup yurtdışına gitmek isteyen adaylar, ilkin kendilerini tanıtan sorunsuz bir özgeçmiş örneği oluşturarak ilana müracaat yapmanız yeterlidir. Müracaat meydana getirilen duyuru ile ilgili tüm gelişmeler size bildirim olarak gelecektir. Eğer müracaat yaptığınız duyuru size uygunsa firmanın yetkilileri kontakt bilgilerinizi kullanarak size ulaşacaklardır.

Ne Kadar Maaş Alırsınız?

Suudi Arabistan’a vasıfsız inşaat işçisi olarak giden işçilerin maaşı averaj 2 bin 800 dolardır. Bazı Türk şirketleri işçi olarak götürdükleri kişilere maaş ödemelerini TL olarak yapmaktadır. Orada harcamanız kısıtlı olduğundan şirket maaşınızın bir bölümünü dolar olarak ödeme yapar. Geriye kalan maaşınız ise TL olarak Türkiye’deki hesabınıza aktarılacaktır. Eğer Usta, Formen yada Mühendis olarak anlaşıp giderseniz alacağınız ücretin taban puanı 6.500 dolar civarındadır.


Evde Suudi Arabistan ek işi nasıl yapılır ?

Evde Suudi Arabistan Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Suudi Arabistan ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Suudi Arabistan ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Suudi Arabistan ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Suudi Arabistan ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Suudi Arabistan ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir