Evden Ek İş Sıcak Havalarda Para Kazandıran İş Fikirleri

Sıcak Havalarda Para Kazandıran İş Fikirleri


Para para para. Asla yetmiyor. Ikimiz de bu yazıda bilhassa yazları para kazandıran iş fikirleri noktasında bilgiler vermeye çalışacağız. Yaz aylarını boş geçirmek isteyen, hafta sonları yazları evde sıkılanlar için aşağıda yapacağımız tavsiyeler hem uzun sıcak yaz gündüzlerini yada kimi zaman gecelerini karlı hale getirecek, hem de  yaz aylarını keyifle geçirmenizi sağlayacak. Üstelik size önerdiğimiz bu işlerin çoğunda hususi bir informasyon, eğitim, tecrübe şeklinde durumlarda söz mevzusu olmadığından aşağıda belirtilen seçenekler içinden siz de yapabileceğinizi düşündüğünüz işlerden bir yada birkaçını yaparak yaz sezonunda extra para kazanabilir, böylece kim bilir yaz tatilinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Dahası aşağıda ifade ettiğimiz işler için para koymanıza gerek yok, yaş sınırı yok, yer sınırı yok. Yeter ki para kazanmayı kafanıza koyun ve bunun için ilk adımı atın. O süre derhal yaz ayları için extra para getirecek olan iş fikirlerinden bahsedelim fakat şunu da derhal ifade edelim, bunlar bizim size önerilerimiz. Siz de kendinizce başka fikirler bulup, yazları bu işler haricinde başka işlerden de para kazanabilirsiniz. İşte bizim size önerilerimiz.

Soğuk Meyve Suyu Barı

Para kazandıran iş fikirleri içinde bizim size ilk önerimiz soğuk meyve suyu barı açmak. Yazları limonata yapın, elma suyu yapın, Bodrum portakalından portakal suyu hazırlayın, çilek suyu hazırlayın, ya da bu tarz şeyleri karışık hale getirin ve vitamin deposu olarak satın. Mesela nar, portakal şeklinde bir karışım yazları hem sıhhatli kalmaya, hem de sıcaktan kurtulmaya son aşama etkili olacaktır.

Burada normal olarak bilmeniz ve dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan belli başlı hususlar var. Öncelikli olarak bu işi meydana getirecek iseniz kesinlikle taze ve çürük olmayan meyveler kullanmalısınız. Bunun yanında sunum esnasında da hijyen sanitasyon kurallarına uymalı ve içine su, katkı boyası şeklinde şeyler katmadan organik meyve suları olmasına itina göstermelisiniz.

Böylesi bir işi iki türlü yapabilirsiniz. Bunlardan ilki eğer herhangi bir alanda( meyve suyu barı) yapacaksanız ya da bir gezici araçla satacaksanız lüzumlu izinleri almanız ve müşterinin gözünün önünde taze taze meyve suları sıkmanız. Bir öteki yöntem ise daha öncesinden hazırlayıp, şişelere koyup hususi ambalajında satmanız. Bunun için de bir litrelik, iki litrelik ya da beş litrelik şeklinde ambalajlar hazırlayıp satışa sunabilirsiniz. Hatta bu hazırladıklarınızı eğer bir satış noktasında meyve suyu barı yapıyor iseniz orada da satışa sunabilirsiniz. Plajlar, yazlık site girişleri bu tür barların açılması idealdir. Üstelik fazlaca azca bir para ile yapılabilir. Kazancı ise oldukça iyidir.

Ne olursa olsun okuyun: Meyve Suyu Barı Açarak Para Kazanmak

Takı Yapmış olup Satın

Gelelim bu yazıda size yaz ayları için yapacağımız ikinci öneriye. Bayanların da, adamların de takı sevdiğini söylemek yanlış olmaz. Altın, pırlanta şeklinde takıları almaya kimi süre insanların gücü yetmediği için imitasyon denilen takıları bilhassa gündelik yaşamda tercih ediyorlar. Kimi insanoğlu da aslına bakarsanız altın, pırlanta şeklinde ürünleri kullanmıyor. Bu yüzden de bu biçim takılar yazları kıyafetlerin tamamlayıcısı oluyor. Siz de deriden, camdan, değişik türde boncuklardan, tahtadan değişik zevklere hitap eden takıla yaparak kazançlar elde edebilirsiniz.

Yüzükler, bilezikler, küpeler, bileklikler, kolyeler, ister tek başına, ister set olarak hazırlayabilirsiniz. Son yıllarda dantel seçimi otantik takıların da fakat düz, fakat değişik materyaller ile tamamlanarak hazırlandığını ve fazlaca iyi kazançlar elde edildiğini kolaylıkla söylemek mümkün.

Eğer bu şekilde bir alanda daha ilkin asla deneyiminiz yok ise bu alanda verilen takı tasarım kurslarına katılarak ilkin bu işi öğrenebilir, sonrasında bu işten para kazanabilirsiniz. Temiz çalışmanız, yaratıcılığınızı kullanmanız, trendleri takip etmeniz bu alanda yazları iyi kazançlar elde etmenizi elde edecektir. Ürünlerinizi pazarlarda, bu biçim ürün satan yerlerde, eşe dosta satarak ya da web üstünden satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Oda – Bisiklet ve Otomobil Kiralayın

Özelikle Gezinsel bir kentte yaşayanlar evlerinin bir yada birkaç odasını yazın tatile gelenlere kiraya vererek kazanç elde edebilirler. Doğal olarak yazlığınız var ise bunu da yazın kullanmadığınız dönemlerde kiraya vermeniz mümkün. Ucuza sahil beldelerinde oda kiralamanız extra yazları otele para vermek istemeyenler için adeta olağanüstü bir alternatif olacaktır ki siz bunu akılcı bir strateji ile doğru halde  değerlendirebilirsiniz.

Bunun yanında gene otomobili ve bisikleti olanlar da nerede olursa olsunlar bu araçlarını kullanmadıkları dönemde kiralayarak gündelik nakit kazançlar elde edebilir. Bu işi yaparken belli bölgelere duyuru asabilir, eşe dosta söyleyebilirsiniz.

Yüzme Dersi Verin

Sizlere para kazandıran iş fikirleri içinde son olarak önerimiz yüzme dersleri vermeniz. Eğer yüzme biliyorsanız ve de öğretme kabiliyetinize güveniyor iseniz o süre asla durmayın yüzme dersi verin. Havuzda, denizde nerede olursa. Böylece yazları hem serinler, hem yüzmenin tadını çıkarabilir, hem de böylece para kazanabilirsiniz. Yaz ayları için en karlı, en yapılabilecek olan işlerin başlangıcında asla kuşku yok ki son olarak bıraktığımız bu iş gelmektedir.

Ne olursa olsun okuyun: Evde Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenlere Kazançlı Fikirler


Evde Sıcak Havalarda ek işi nasıl yapılır ?

Evde Sıcak Havalarda Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Sıcak Havalarda ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Sıcak Havalarda ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Sıcak Havalarda ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Sıcak Havalarda ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Sıcak Havalarda ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir