Evden Ek İş Parfüm Standı Açmak İsteyenlere Tavsiyeler

Parfüm Standı Açmak İsteyenlere Tavsiyeler


Kozmetik ürünleri ve parfüm standı açmak günümüzün oldukça rağbet gören iş fikirleri içinde yer ediniyor. Eğer geniş bir çevreniz ve size para kazandıracak dostlarınız var ise bu işi evde de yapabilirsiniz, sadece birçok şirket çoğu zaman stant açarak satış yapmanızı tercih ediyor. Bundan dolayı zahmetsiz ve bir o kadarda karlı bir iş fırsatı olan parfüm ve kozmetik standı açmak eğer aklınıza yatarsa oldukça düşük bir sermayeyle bu işe başlayabilir, tertipli bir gelire haiz olabilirsiniz. Peki, parfüm standı iyi mi açılır, parfüm standı açmak için neler gereklidir ve kaç para kazanılır? Bu soruların cevaplarını merak ediyor ve yeni bir iş koluna adım atmayı düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Parfüm Standı Iyi mi Açılır?

Stant açma fikri son yılların en popüler iş kollarından bir olarak öne çıkıyor. Dükkân açmaya gore daha minik bir bütçeyle yapılabilen bu iş, doğru adımlar atılmış olduğu takdirde getirisi de oldukça yüksek iş fikirlerinden biridir.  Bir dükkândan daha çok kazanç sağlayabileceğiniz parfüm standı açmak, sermayesinin azca olması, kira giderlerinin düşüklüğü ve çalıştırılacak personel sayısınız azlığı benzer biçimde birçok avantajıyla günümüzde yapılabilecek en kârlı işlerden de biridir.

Çoğu zaman alışveriş merkezilerinde karşılaştığımız parfüme stantları, hanım girişimcilerin dikkatini çekiyor. Hemcinslerinin makyaj ve kozmetik ürünlerine olan ilgisini ve harcadıkları paraları bilen hanımefendiler, meşhur markaların ürünlerini satmak için stant açarak gelir elde etmek için çeşitli girişimlerde bulunuyor. Peki parfüm standı iyi mi açılır? Sizi daha çok bekletmeyelim ve derlediğimiz detayları derhal paylaşalım.

Parfüm Standınızı Açacağınız Mekânı Belirleyin

Parfüm standı açmak için öncellikle bir mekân belirlemeniz gerekiyor. Bu mekân, açık ve insanların kalabalık olduğu merkezler olabilir. Şöyleki ki; herhangi bir üniversitenin ya da lisenin bulunmuş olduğu caddelerde uygun bir alan temin edebilirsiniz. Bilhassa üniversitelerin civarında oluşturulan parfüm stantlarının oldukça rağbet görmüş olduğu bir gerçek. Bunun haricinde avm yönetimiyle de görüşüp stant açabileceğiniz bir alan kiralayabilirsiniz. Doğal olarak avmlerinde açacağınız stant için ödeyeceğiniz kira birazcık fazla olabilir. Sadece günlük alan kişi sirkülasyonunu düşündüğünüzde ödediğiniz kiraya değdiğini görmüş olacaksınız.

Ne olursa olsun okuyun: Evcil Hayvan Sektöründen Para Kazanmak

Öteki Stantları İnceleyin

Parfüm standı açmak için karar verdiğinizde öncelikle benzer stantları incelemeli ve düşünce edinmelisiniz. Birkaç avmsine giderek alan kişi benzer biçimde o standarda hangi ürünler satılıyor müşterilerle iyi mi ilgileniyor benzer biçimde bilgileri gözlemlersiniz kendi standınızı açtığınızda acemilik yaşamazsınız.

Lüzumlu İzin Belgelerini Hazırlayın

Bu işi halletmeye karar verdiğinizde lüzumlu olan ruhsat ve izin belgelerinin neler bulunduğunu araştırıp kısa bir zamanda hazırlamanız gerekmektedir. Doğal olarak bundan ilkin standı açacağınız alana karar vermeniz gerekir. Eğer herhangi bir açık alanda stant açmayı düşüyorsanız belediyelerden, avmlerinde açacaksanız avm yönetimde emek verme saatleri, ödenecek kira ile ilgili sözleşme ve öteki prosedürleri tamamlamanız şarttır. Hemen sonra fazlaca düşük bir maliyete kendinize uygun bir stant yaptırarak bu işe derhal başlayabilirsiniz.

Satacağınız Parfüm Markasını Belirleyin

Parfüm standı açarak para kazanmak istiyorsanız sattığınız ürünlerin kaliteli olması son aşama önemlidir. Eğer ucuz parfüm satacağım diye kalitesiz ürünler aldıysanız ilk etapta oldukça yüksek bir satış rakamına ulaşabilirsiniz. Sadece bu süre içinde alan kişi sayınızın düşmesine ve sizde daha ilkin alışveriş icra eden kişilerin tekrar standınıza uğramamalarına niçin olabilirsiniz. Bundan dolayı satış fiyatından ilkin her insanın bilmiş olduğu ve güvenilmiş olduğu markaların ürünlerini satmaya itina göstermelisiniz.

Güler Yüzlü Hizmet Verin

Gerek siz gerekse yanınızda çalıştırdığınız personelin standınıza gelen müşterilere güler yüzlü hizmet vermeleri önemlidir. Bu sebeple birçok şahıs kendileriyle ilgilenilmesinden fazlaca hoşlanır. Ek olarak standınıza gelen müşterilerinize süratli bir halde hizmet vermeye itina göstermelisiniz. Bunun sebebi bayanların uzun kuyruklarda fazlaca fazla beklemekten hoşlanmazlar ve derhal sıkılarak alışveriş yapmaktan vazgeçerler. Bundan dolayı hem siz hem de personelinizin elinin fazlaca süratli olması ve tüm müşterilerle yakından ilgilenmesi satış cironuzu artıracaktır. Eğer tüm saydığımız hususlara dikkat eder ve her yaş grubuna uygun parfüm çeşitlerini standınızda bulundurursanız kısa bir süre içinde kaliteli bir alan kişi portföyüne haiz olabilir ve sizi   doygunluk edecek güzel bir gelire haiz olabilirsiniz.

Ne olursa olsun okuyun: Halı Yıkama Atölyesi Açarak Para Kazanmak

Parfüm Standı Açarak Kaç Para Kazanılır?

Parfüm standı açarak ne adar para kazanacağınız mevzusuna gelirsek; satış yaptığınız mekâna, sattığınız parfümlerin kalitesine, kullandığınız satış yöntemlerine ve alan kişi ilişkilerinize gore aylık kazancınız değişebilir. Bundan dolayı size net bir sayı verirsek yanıltmış oluruz. Fakat genel olarak bu işten ayda 3 bin lira kazananlar olduğu benzer biçimde 10 bin lira kazananlar da vardır. Yeter ki siz bu işi yapabileceğinize emin olun ve doğru adımları atın. Gerisi aslına bakarsan gelecektir.

Parfüm standı açmak kârlı bir iştir. Sadece sizin uygulayacağınız satış stratejisi ve seçtiğiniz mekân aylık kazancınızı direkt etkileyecektir. Bundan dolayı yukarıda saydığımız tüm ikazları dikkate alarak bu işe başlamalı ve doğru adımları attığınızdan güvenilir olduktan sonrasında girişimlerde bulunmalısınız. Aksi halde birkaç ay içinde cebinizdeki tüm parayı kaybedebilir ve hüsrana uğrayabilirsiniz.


Evde Parfüm Standı ek işi nasıl yapılır ?

Evde Parfüm Standı Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Parfüm Standı ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Parfüm Standı ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Parfüm Standı ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Parfüm Standı ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Parfüm Standı ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir