Parapik Dropshipping yaparak para kazanmak Para Kazanmak


Şimdi gelelim dropshipping yaparak para kazanmanın detaylarına bir şirket bulduk diyelim bununla birlikte bir üründe bulduğumuzu varsayalım firmanın sitesinde satılan ürünün fiyatının 10 dolar bulunduğunu varsayalım biz bu ürünü kendi sitemize 20 dolar olarak aynı şekilde ekliyoruz bir tek fiyatı değiştiriyoruz. Şimdi her şey hazır sitemizi kurduk bunun şeklinde 5 10 tane ürün ekledik esas sorun buradan sonrasında başlıyor en ilkin yapmamız ihtiyaç duyulan şey bir sanal post şirketi bulmak bundan dolayı ödemeleri kredi kartı ile almamız gerekiyor, Türkiye’de kişisel kullanıcılara şirket olmadan kredi kartı ödeme modülü veren birçok şirket mevcut neredeyse 20 tane şirket mevcut bunlardan 2 tanesini kişisel olarak kullanmaktayım şimdi bu firmalardan birine sitemizle müracaat yapıyoruz başvurumuzun kabul edilmesi için sitemizin güzel olması ve firmayı ikna etmesi gereklidir. Aslına bakarsan bir çok firmalar onay verirken bazıları zorlayıcı olabilir biz kolay onay veren shipy firmasını tercih ettik. Evet artık firmadan onay aldığımızı ve web internet sitemizden kredi kartı ile ödeme alındığını varsayalım.

Dropshipping Yaparak Para Kazanmak

Şimdi ise sıra reklamda internet sitemizden oldukça satılan bir ürünün reklamını vermeye karar verdik ve reklamını yaparak sattık diyelim eğer satışı sağlamışsak başarıyı sağlanmış anlamına gelir. Şimdi yapmamız ihtiyaç duyulan en mühim şey kullanıcının sizin sitenizden almış olduğu ürünün aynısı aynı adres ve isimle üstüne kar koymak için seçtiğiniz siteden siparişini geçmenizdir siz şimdi siz kendi sitenize 20 dolara koymuştunuz bu ürünü ve satış icra eden firmanın sitesinde bu ürün 10 dolar ve sizin elinizde 10 dolar paranın bulunması koşul bundan dolayı kredi kartı sistemleri parayı 1 gün yada 1 hafta sonrasında hesabınıza yatırırlar elinizdeki 10 dolar para ile kullanıcının sizin sitenizden 20 dolara almış olduğu ürünün öteki siteden sizin sitenizden satın alınan kullanıcının adına 10 dolara sipariş geçmenizdir böylelikle 1 hafta sonrasında 20 dolara sattığınız üründen 10 dolar para kazanmış olmuş olursunuz.


Evde Parapik Dropshipping ek işi nasıl yapılır ?

Evde Parapik Dropshipping Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Parapik Dropshipping ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Parapik Dropshipping ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Parapik Dropshipping ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Parapik Dropshipping ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Parapik Dropshipping ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir