Evden Ek İş Para Kazandıran Mobil Uygulamalar - Parapik

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar – Parapik


Akıllı telefonlarınıza yükleyebileceğiniz para kazandıran mobil uygulamalar bulunduğunu biliyor muydunuz? Kulağa mükemmel bir düşünce olarak geliyor ve hakikaten de bu şekilde uygulamalar mevcuttur. Sadece para kazandıran mobil uygulamaları kullanarak varlıklı olmak benzer biçimde bir hayaliniz var ise pek mümkün değildir. Fakat gene de bu programlar üstünden para kazanmak ve ek gelir elde etmek mümkündür. Para kazandıran mobil uygulamalar kısa vade de azca para kazandırsa da tercih edilebilir bir gelir modeli diyebiliriz. Sektör araştırmalarında anket doldurma uygulamalarına değin değişik pek oldukca mevzuda olan bu uygulamalar yardımıyla boş zamanınızı değerlendirerek para kazanabilirsiniz.

Burada aslolan dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mevzu; bu programlar sizden üyelik için ücret talep ediyor mu? Çoğu zaman pek oldukca telefon uygulaması üyelik tutarı alarak para kazandırmaktan uzaktır. Bu yüzün sizin için en güvenilir uygulamaları araştırdık. Çoğu zaman bu biçim telefon uygulamalara üye olmadan ilkin kullanıcı yorumları okumaya dikkat edin. Sizin için incelediğimiz bu programlar hem Android hem de İOS tabanlı uygulamalardır. Bu uygulamadan yalnız birini kullanarak oldukca paralar kullanamayabilirsiniz. Fakat bir kaç tanesini birden kullanarak bir miktar para toplayabilir ve bunu ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Genel olarak bu uygulamaların bazılarının kazandırdığı miktarlar küçük görülebilir fakat toplamda ve uzun solukta kazandıklarınızın görünce bu işlere daha çok merak duyacaksınız.

1- Fluid Market

Fluid market özelde paylaşım ağı ekonomisi üstüne kurulu bir uygulamadır. Hepimiz otomobil sahibi değişmiş olur. Çoğunlukla bir otomobil sahibi aracını hafta 1 yada 2 gün kullanabiliyor. Fluid Market insanlara otomobilleri, jipleri, kamyonetleri, motosikletleri aylık, haftalık, günlük hatta saatlik kiralayan bir uygulamadır. Bu uygulama üstünden aracınızı kiraya vererek ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ek olarak uygulamada meydana getirilen yeni güncellemeler ile bir adım öne çıkmaktadır. Bu uygulama üstünden son zamanlarda çim biçme makinası, bisiklet, tekne, yat hatta spor ayakkabı bile kiralayanlar olmuş. Sizde aklınıza gelen herhangi bir şeyi kiralayarak para kazanmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu uygulama hem kiralayan hem de kiraya veren için oldukça kolay bir sistem oluşturmuştur. Mesela; aracınızı her kiralama esnasında geri almak zorunda kalmıyorsunuz. Kiralık bir kasada anahtarınızı sizin için yeni kullanıcıya ulaştırabiliyorlar.

2- Slidejoy

Bir tek Google Play Store’da yer edinen Slidejoy kullanıcılara ekran kilidi kullanmaları için para ödüyor. Ekran kilidi etken olan kullanıcılara, çeşitli bildirim ve haberler geliyor. Bildirimi kaydırarak bilgileri görebilir yada bildirimi kapatabilirsiniz. İşin en güzel tarafı gelen reklamlara tıklarsanız da tıklamazsanız da para kazanabiliyorsunuz. Gün içinde ekran kilidinizi kaç kere etken ediyorsunuz siz bir hesap yapın. Bunun yanı sıra uygulama üstünden değişik anketlere de katılarak para kazanabiliyorsunuz. Bu uygulama için il üyelik yaptıktan sonrasında para alabilmek için 3 ay beklemeniz gerekmektedir. İlk 3 aydan sonrasında ödemeler tertipli olarak aylık yapılmaktadır. Ek olarak kazandığınız miktar üstünden yüzde 20’lik bir komisyon kesintisi yapılıyor. Bu uygulama Play Store üstünden 4.3 kullanıcı puanına haizdir.

3- Money App

Android ve İOS tabanlı olan Money App, bir pazar araştırması uygulamasıdır. Düşünce beyan etme, oynama, mağaza mahsullerini tahlil, hizmetleri kontrol etmek ve sınama versiyonlarını tecrübe etme benzer biçimde vazifeler karşılığında Money App üstünden para kazanabilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan ilk olarak Money App uygulamasını indirmektir. Arkasından kendi isminize ilişik bir hesap oluşturmak ve sunulan vazifeleri yerine getirmek. Yaptığınız görevle karşılığındaki paralar PayPal hesabınıza yükleniyor. Bu uygulamanın en iyi yanı paraların 3-4 gün içinde hesabınıza geliyor olmasıdır. Bu biçim uygulamalarda çoğu zaman hakkettiğiniz paralar aylık olarak yatırılır yada para yerine armağan çekleri verilir. Ek olarak bu uygulama Android ve İOS üstünde 5 tam puan üstünde 4.8 puan almış güvenilir bir uygulamadır.

4- Swoup

Para kazandıran mobil uygulamalar içinde yer edinen Swoup bilinenin aksine klasik indirim çeki veren bir uygulama değildir. Banka hesabınızı uygulama üstüne entegre ettikten sonrasında çeşitli ürünler ile ilgili sunulan armağan çeklerini otomatikman banka hesabınızla ilişkilendiriyor. Ondan sonra yaptığınız bir web alışverişi için bu indirim çeklerini kullanabiliyorsunuz. Mesela web üstünde fiyatı 13 dolar olan bir ürünü 10 dolara satın alabilirsiniz. Fakat aslına bakarsak sistem bu şekilde tanımlanamıyor. Kısaca kazanmış olduğunuz indirim miktarları banka hesaplarınıza iade ediliyor. Bu indirim iade paraları biriktirerek bir gelir elde edebiliyorsunuz. Kısaca temelde Swoup uygulaması indirim çeki kazanma ve bu çekleri yönetme uygulamasıdır. Şu an için Swoup İOS tabanlı cihazlarda kullanılmaktadır. Fakat Android uygulaması ile ilgili gelişmeler bulunduğunu söyleyebiliriz.

5- Field Agent

Bu uygulama ile çeşitli mağaza ve işletmelere satın alan benzer biçimde giderek gözlem yapıyorsunuz. Bu yaptığınız ziyaretlerden para kazanıyorsunuz. Bu yüzden uygulamayı dilimize mağaza ajanı olarak geçirebiliriz. Mağazada ürün fiyatlarını denetlemek, mağaza şeklini tanım eden fotoğraf ve video ekmek, ürünlerin yerleştirilmeleri hakkında data vermek benzer biçimde görevlerden para kazanabilirsiniz.

Kazandığınız bu paralar Dwolle hesabı üstünden EFT şeklinde hesabınıza geçmektedir. Bilhassa kurumsal mağazalar bu işi kendi denetçilerine yaptırmak yerine müşterilere yaptırmayı tercih etmektedir. Sizin hesabınıza düşen görevi 2 saat için yaparak dönüş gerçekleştirdiğiniz takdirde işinizi tamamlamış sayılıyorsunuz. Bu uygulama hem İOS tabanlı hem de Android tabanlı çalışan bir uygulamadır. Field Agent’i para kazandıran mobil uygulamalar arasından tercih ederek indirebilirsiniz.


Evde Para Kazandıran ek işi nasıl yapılır ?

Evde Para Kazandıran Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Para Kazandıran ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Para Kazandıran ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Para Kazandıran ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Para Kazandıran ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Para Kazandıran ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir