Paketleme İşi Veren Firmalar 2021

[ad_1]

Paketleme işi veren firmalar 2021 senesinde da rağbet görüyor. Evden para kazanma yolları içinde yerini alan paketleme işlerinde fazlaca değişik seçenekler sunulmaktadır. Mandal paketleme, çay paketleme, nikah şekeri paketleme, takı paketleme, boncuk paketleme ve daha pek fazlaca kategoride elde edeceğiniz işlerle güzel kazançlara ulaşabilirsiniz. Neredeyse sermayesiz olan bu iş fikrinde işletmelerin bir çok paketleme hizmetine gereksinim duyuyor. Şirket bünyesinde çalıştırmak yerine evden paketleme işi yapanların kendilerine ulaşmasıyla sipariş verilebiliyor.

2021 Paketleme İşi Veren Firmalar

Paketleme işi veren firmalar 2021 senesinde en fazlaca aşağıdaki iş seçeneklerini değerlendiriyor;

 • Vida paketleme
 • Erzak kutusu paketleme
 • Boncuk paketleme
 • Mum paketleme
 • Kına paketleme
 • Sabun paketleme
 • Bardak altlığı paketleme
 • Tespih paketleme
 • Duş başlığı paketleme
 • Bebek telsizi paketleme
 • Bağcık paketleme
 • Telefon kılıfı paketleme
 • Karton bardak paketleme

Paketleme İşiyle Aylık Ne Kadar Kazanırım?

Evden paketleme işi yaparak aylık 3000 liraya kadar para kazanabilirsiniz. Fakat evden paketleme işi veren firmalar bu işleri tek kişiyle paylaşmamaktadır. Averaj 4-5 kişilik gruplara iş sağladıklarından dolayı bu detaya dikkat etmenizde yarar var. Ek olarak paketleme işinde hız ve kalite önemlidir. Firmalar sorunsuzca paketleme yapabilen şahıs ve gruplara daha fazlaca sipariş geçmekte ve aylık 4000 TL’ye kadar kazanç imkanı da sunabilmektedir.

Bardak Altlığı Paketleme: Evden kolayca yapabileceğiniz bu iş için genel anlamda 6-12’li paketler hazırlanmaktadır. Son dönemlerde azalan bir iş fikri olsa da Ankara, İzmir ve İstanbul benzer biçimde büyük şehirlerde rağbet görmektedir.

Sabun Paketleme: Evde sabun paketleme hem kolay hem de kazançlı bir iştir. 6’lı paketlerin hazırlandığı bu iş fikri aslen paketleme işi veren firmalar 2021 yılı için de geçerlidir.

Kına Paketleme: Hint kınasının çokça kullanılması, kına paketlemeye olan rağbeti bununla beraber getirmiştir. Bireysel olarak da bu işi tercih edebilirsiniz.

Tespih Paketleme: Tespih satışı meydana getiren firmaların paketleme işi için personel arayışı bulunmaktadır. İlanları inceleyerek ilk siparişleriniz için müracaat yapabilirsiniz.

Mum Paketleme: Mum paketleme işi daima devam eden iş kollarından biridir. Dekorasyon amacıyla da kullanılan mumların paketlenmesi için doğru ilanlara ulaşmak önemlidir. 

Paylaştığımız bu iş fikirler aylık 2000 TL’den 3.500/4.000 TL’ye kadar kazanç imkanı sunabilir.

[ad_2]

Evde Paketleme İşi ek işi nasıl yapılır ?

Evde Paketleme İşi Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Paketleme İşi ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Paketleme İşi ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Paketleme İşi ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Paketleme İşi ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Paketleme İşi ek işi için yorum yapmanız.

2 comment

Dilek Hizmetçi says: - 17 Şubat 2021, 16:24

Evde düğme boncuk tesbih tel toka gibi paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var lütfen ilgilenin lütfen

Dilek Hizmetçi says: - 17 Şubat 2021, 16:27

Evde paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var lütfen ilgilenin sizden cevap bekliyorum toka düğme boncuk tesbih vs yaparım istanbul kağıthanede oturuyorum ilgilenirseniz iş verirseniz çok sevinirim tşk ederim şimdiden