Evden Ek İş Hususi Günler İçin Kurabiye Yaparak Para Kazanmak

Hususi Günler İçin Kurabiye Yaparak Para Kazanmak


Geçim şartlarının ağırlaşması şeklinde nedenlerden dolayı ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları hususi günler için kurabiye yaparak para kazanmak hakkında bilgilere gerekseme duyuyorlar. Eğer sizde evinizde bu tür bir iş imkânı arayışı içindeyseniz bugünkü yazımız size oldukça destek olacaktır. Günümüzde tek maaşla idame nerdeyse imkânsız bir hale gelmiş durumda. Bu yüzden ailede minimum iki kişinin de gelir elde etmesi durumunda belli bir yaşam standardına çıkılabiliyor. Okul harcamaları, yüksek gelen faturalar, besin ve giyim şeklinde temel ihtiyaçlarda ki fiyat artışları tüm ailelerin belli dönemlerde ekonomik dar boğaza girmelerine niçin olabiliyor.

Eşlerin her ikisi de çalışıyor ve aylık kazançları yüksekse bir problem olmuyor. Sadece ufak evladı olan hanımefendilerin mevcut işlerini evlatlarının bakımı için bırakmaları ya da mesai saatlerinin uzunluğundan dolayı değişik bir iş arayışı içine girmeleri geçim sıkıntısının baş göstermesine niçin olmaktadır. Dolayısıyla evinden çıkmadan ve çocuğunun bakımını aksatmadan yapabilecekleri ek iş olanaklarına yönelmektedirler.

Hanımların sevmiş olarak yaptıkları ve tertipli bir gelir elde ettikleri ek iş imkanlarından önde gelen kurabiye yaparak para kazanmak fikri hem zevkli hem de yüksek gelir getirmesinden dolayı en fazla tercih edilen işlerden biridir. Peki hususi günler için kurabiye yaparak para kazanmak için neler yapılmalı, hangi adımlar atılmalı? İşte, size yol gösterecek tavsiyeler…

Hususi Günler için Kurabiye Iyi mi Yapılır?

Mevlitler, nişanlar, düğünler ve meydana getirilen çeşitli kutlamalarda davetlilere armağan olarak verilen konsept kurabiyeler, şirin ve sempatik görünümleri ve o güne hususi tasarımları ile hepimiz tarafınca fazlaca seviliyor. Bu tür butik pasta ve kurabiyeler evlerde yapılabileceği şeklinde vakti olmayan kişiler çoğu zaman sipariş vererek hususi günlerini renklendirmeyi tercih ediyor.

Oldukça yoğun bir öğrenci haiz hususi gün kurabiyelerinin iyi mi yapılacağını öğrendiğinizde bu işe şimdiye kadar niçin başlamadığınız sorgulayabilirsiniz. Fakat hemen hemen geç kalmış sayılmazsınız. Zira derhal işin detaylarını öğrenerek siz de bu işi ek iş olarak ya da tam zamanlı bir iş olarak yapabilirsiniz.

Bu işe adım atmak için ilk olarak konsept kurabiye icra eden siteleri inceleyerek hangi kurabiye modellerinin daha fazlaca rağbet gördüğünü öğrenmelisiniz. Ondan sonra birazcık araştırma yaparak kurabiye hamurunun iyi mi yapıldığını ve üstüne meydana getirilen süslemeler hakkında bilgilere ulaşmalısınız. Bu tür teknik bilgileri öğrendikten sonrasında lüzumlu malzemeleri alın ve evinizde birkaç tecrübe etme yapın. İstediğiniz özelliklerdeki kurabiyeleri hazırladığınızdan güvenli olduktan sonrasında bu işi yaptığınızı çevrenizdeki kişilerle paylaşın.

Hususi günler için hazırladığınız kurabiye sipariş aldığınızı yaşadığınız bölgedeki pastane ve düğün salonlarına bildirin ve kurabiye numunelerinizi bu işletmelere gösterin. Eğer yaptığınız kurabiyeler bu işletmeler tarafınca beğenilirse ilk siparişini bekleyebilirsiniz. Sadece burada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim şey, müşterinin beklentilerine uygun kurabiyeler hazırlamanızdır. Bu yüzden aldığınız siparişin teslim evveliyatına fazlaca dikkat etmeli ve istenilen özelliklerde kurabiyeler hazırlamalısınız. Ihmal etmeyin ki hazırladığınız kurabiyeler kalabalık kişilerin olduğu kutlamalarda sergilenecek ve o kutlamaya katılan davetlilerin beğenisine sunulacak. Dolayısıyla siz hiçbir çaba göstermeden kendi reklamınızı yapmış olacaksınız. Bu sayede alan kişi sayınız kısa bir süre içinde artacak aynı orantıda gelirinizde çoğalacaktır.

Kurabiye Yaparak Iyi mi Para Kazanılır?

Hususi günler için kurabiye yaparak para kazanmak için değişik şekilleri tercih edebilirsiniz. Bu mevzuda size önereceğimiz satış stratejilerinden bazıları şunlardır:

Hususi günler için butik kurabiye hazırlamak için bir tek bir konsept belirleyebilir ve onun üstünde kendinizi geliştirebilirsiniz. Örneğin; bebek kurabiyesi, kına gecesi kurabiyesi ya da düğün ve nişan kurabiyesi tasarımı ve satışı şeklinde. Bilhassa son günlerde oldukça popüler olan bebek kurabiyeleri yaparak tahmin ettiğinizden de daha yüksek bir gelir elde edebilirsiniz.

Bebek kurabiyeleri senenin her mevsimi talep edilmekte ve yeni anne olan kişiler tarafınca fazlaca tercih edilmektedir. Üstelik senenin her ayı bebek doğumları olduğundan düğün ve nişan şeklinde sezonluk kutlamalar şeklinde bir tek senenin belli dönemlerinde değil senenin her günü para kazanma şansına haiz olmuş olursunuz.

Hangi kurabiye konseptini tercih ederseniz edin, hazırladığınız kurabiyeleriniz satabileceğiniz öteki bir yöntem ise toplumsal medya hesaplarınızı kullanarak satış yapmanızdır. Bilhassa feysbuk ve instagram şeklinde fazlaca takip edilen platformlarda oluşturacağınız butik kurabiye hesaplarınıza konsept kurabiye resimlerinizi yükleyerek tüm Türkiye’ye satış yapabilirsiniz. Eğer paylaştığınız görseller kaliteli ve başka hiçbir yerde olmayan görseller ise fazlaca kısa bir süre içinde müşterilerinizin dikkatini çekecek ve dolayısıyla kucak dolusu kurabiye siparişi alabileceksiniz. Gerisi sizin maharetli ellerinize kalmış.

Kesinlikle okuyun: Geçim sıkıntısı yaşayanlar için ek gelir şekilleri

Kurabiye Yaparak Kaç Para Kazanılır?

Hususi günler için hazırlanan kurabiyeler tane başı ücretlendirildiği için aldığınız sipariş adetleri kazancınızı belirleyecektir. Çoğu zaman bebek kurabiyeleri ve öteki kurabiyelerin tanesi 5-10 lira şeklinde sayılara satılmaktadır. Mesela, 50 tane kurabiye siparişi alırsanız 250-500 lira para elinize geçecektir. Kurabiyeleri hazırlamak için malzemelere verdiğiniz parayı düşseniz bile oldukça iyi bir kar elde ettiğinizi görmüş olacaksınız.

Kesinlikle okuyun: Evde yiyecek yaparak para kazanmak


Evde Hususi Günler ek işi nasıl yapılır ?

Evde Hususi Günler Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Hususi Günler ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Hususi Günler ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Hususi Günler ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Hususi Günler ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Hususi Günler ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir