Evden Ek İş Kuveyt İnşaat İşçisi Alımı Icra eden Türk Firmaları

Kuveyt İnşaat İşçisi Alımı Icra eden Türk Firmaları


Yaşam şartlarını giderek ağırlaşması ve Türkiye’de istediği maaşı alamayan birçok kişisi şansını yurtdışı işlerde tecrübe etmek istiyor. Daha oldukça inşaat sektöründe çalışan kişiler hem emek harcama şartlarından hem de ödenen yüksek ücretlerden dolayı geçici de olsa bir süre yurtdışı inşaat projelerinde çalışmak istiyor. Şu sebeple birçok Türk müteahhitlik şirketi yurtdışı ihaleleri alma mevzusunda başarı kazanıyor ve yeni aldıkları projelerinde çalıştırmak suretiyle Türk işçileri tercih ediyor.

Türkiye merkezli kurulan ve dünyanın çeşitli devletlerinde yurtdışı inşaat projeleri yürüten şirketlerin sayısı ise her geçen gün artıyor. Birçok Türk inşaat şirketi yurtiçi projelerinde gösterdikleri başarılıları yurtdışında da devam ettiriyor. Bilhassa Ortadoğu devletlerinde oldukça sayıda proje gerçekleştiren Limak İnşaat Şirketi, Kuveyt inşaat işçisi alımı icra eden Türk firmaları içinde öne çıkıyor.  Gerçekleştirdiği yurtdışı dev projeleri ile dikkatleri üstüne çeken şirket her yıl oldukça sayıda inşaat işçisi ve inşaat ustası alımı yapıyor. 

Peki, Kuveyt’te inşaat icra eden öteki Türk firmaları hangileri ve Kuveyt yurtdışı inşaat işlerine iyi mi müracaat yapılır? Yurtdışında emek harcama imgesel olan ve inşaat sektöründe çalışmak isteyen pek oldukça kişinin merak etmiş olduğu bu soruların cevapları haberimizin devamında.

Limak İnşaat Kuveyt İnşaat Eleman Alımı

Limak İnşaat Şirketi son olarak gerçekleştirdiği Kuveyt havalimanı inşaatı projesiyle gündeme gelmişti. Havalimanı inşaatında çalıştırılmak suretiyle oldukça sayıda inşaat işçisi, inşaat ustası ve öteki pozisyonlarda görevlendirmek suretiyle Türk işçi alımı icra eden şirket Kuveyt haricinde değişik ülkelerde yürüttüğü projeler için de yurtdışı eleman alımı halletmeye devam ediyor. Eğer siz de Limak İnşaat çatısı altında çalışmak ve yurtdışı inşaat projelerinde vazife almak istiyorsanız firmanın web sitesini ziyaret ederek insan kaynakları birimine özgeçmişinizi bırakabilirsiniz. Limak İnşaat İK birimi tüm özgeçmişleri titizlikle incelemekte ve gereksinim halinde sizinle irtibata geçmektedir.

Kuveyt’te İnşaat İşçisi Götürmüş olan Türk Firmaları Hangileri?

Kuveyt inşaat işçisi alımı icra eden Türk firmaları içinde yalnız Limak İnşaat şirketi bulunmuyor. Kendini yurtdışı projelerde kanıtlamış ve her geçen yıl daha da büyük projeler üstlenmeye devam eden oldukça sayıda Türk şirketi da bulunuyor. Bu firmalar içinde öne çıkanlardan bazıları ise şöyleki sıralanıyor:

  • GAP İnşaat
  • AKS Yapı
  • Sarp Grup
  • Demir İnşaat
  • Ortadoğu İnşaat
  • Tuğra Gayrimenkul
  • Helis Yapı
  • Yüksel İnşaat
  • Tekfen Taahhüt Grubu

Kuveyt’te inşaat ustası ve inşaat işçisi alımı icra eden bu firmaların yayımladığı Kuveyt inşaat işçisi alımı iş ilanlarını takip ederek sizler de yurtdışı deneyimi kazanabilirsiniz. Bu firmalar iş ilanlarını çoğu zaman kariyer sitelerinde ve İŞKUR yurtdışı iş ilanları sayfasında yayımlamaktadır. Bu portalları sık sık takip ederek kendi mesleğinize uygun yurtdışı işlere müracaat yapabilirsiniz. Ikimiz de elimizde geldiğince son piyasaya çıkan yurtdışı iş ilanlarına sitemizde yer vermeye çalışıyoruz. Değişik bir ülkede hayatınızı devam ettirmek istiyorsanız yayımladığımız öteki yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Ne olursa olsun okuyun: Kuveyt’te Çalışmak Yaşam Koşulları ve İşçi Maaşları


Evde Kuveyt İnşaat ek işi nasıl yapılır ?

Evde Kuveyt İnşaat Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Kuveyt İnşaat ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Kuveyt İnşaat ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Kuveyt İnşaat ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Kuveyt İnşaat ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Kuveyt İnşaat ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir