Evden Ek İş Kredi Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Kredi Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?


Kamu bankalarının yaşamın normalleşmesine destek olmak amacıyla sunmuş olduğu değişik kredi seçenekleri bulunuyor. Konuttan taşıt kredisine, tatilden çeyiz ve beyaz eşyaya kadar birçok kalemde toplumsal yaşam destek kredi başvuruları alınmaya başladı. Oldukça cazip faiz oranlarıyla hayatınızı kolaylaştıracak kredi seçenekleri ve ödeme koşullarını ilgili bankaların web sayfalarından ya da en yakın şubelerinden öğrenebilirsiniz. Bugünkü yazımızda çeşitli gereksinimler için kredi çekmeKredk zorunda olan kişileri ilgilendiren mühim detayları sizler için derledik. İşte, kredi çekerken dikkat edilmesi gerekenler.

Müracaat Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev ya da otomobil sahibi olmak esasen planlarınız içerişinde var ise kredi desteği almanız oldukça düzgüsel bir durum. Sadece bu zamanda kredi başvurusu yapmadan ilkin mühim olan bazı şeyleri düşünerek hareket etmek devamlı işinizi kolaylaştıracaktır. Bundan dolayı kredi çekmeden ilkin size destek olabileceğini düşündüğümüz mühim bilgileri şöyleki sıraladık.

Düşünerek Hareket Edin!

Kredi başvurusu yapmadan ilkin bu krediye hakikaten ihtiyacınız olup olmadığını iyice düşünün ve ondan sonrasında karar verir. Bankaların her mecrada yapmış olduğu reklam kampanyalarına kendinizi kaptırarak, ekonomik gücünüzü aşan borçlara girmemelisiniz. Mesela, bir buzdolabı almayı düşünüyorsunuz, bu sebeple devamlı onarım parası ödemekten bıktınız benzer biçimde. Bu şekilde hakikaten ihtiyacınız olan mal ve ürünler için kredi almalısınız.

Her Şeye Hazırlıklı Olun!

 Hedefinize kilitlendiniz ve kredi almak için niyetinizi kesinleştirdiniz. Sadece tüm dünya olarak hem toplumsal hem de ekonomik olarak değişik bir dönemde olduğumuzu hatırlayın. Mesela, iş güvenceniz var mı, eve giren gelir kaynakları nedir? benzer biçimde soruların cevaplarını netleştirin. Tüm bu tarz şeyleri düşündükten sonrasında ihtimaller içinde aksilikleri göz önünde bulundurarak ne olursa olsun bir B planı hazırlayın.

 Borç ve Gelir Oranını Hesaplayın!

Kredi çekmeye karar verdiğinizde talep edeceğiniz kredi meblağının gelirinizin %25’ini geçmemesine dikkat etmelisiniz. Mesela, toplamda aylık 4000 lira bir kazancınız var ise ödeyeceğiniz kredi borcu en fazla bin lira olmalıdır. Sadece konut kredisi alırken bu sayı %40’a kadar çıkabilir. Bu durumda 10 bin liralık bir aylık gelire 4 bin lira benzer biçimde bir sayı kredi borç ödemesi olabilir.

Ev Kredisi Alırken Bunlara da Dikkat Edin!

İlk gördüğünüz evi fazlaca beğendiniz ve o heyecanla derhal haiz olmak istediniz. Sadece evin satış kıymeti sizi finansal açıdan zorlayacaksa bu şekilde yüklü bir borcun altına girmekten kaçınmalısınız. 3+1 ev imgesel kuruyor olabilirsiniz. Fakat geri ödeme tutarlarını ödemekte zorlanmamak için 2+1 ya da 1+1 olan evlerden birini de tercih edebilirsiniz. Ihmal etmeyin! Evi yuva icra eden odalarının sayısı değil, evin içinde hissedeceğiniz pozitif enerjidir. Büyük bir borç batağına düşerek büyük odalı bir evde oturmak hayatınızı zindana dönüştürebilir.

Kredi çekerken dikkat edilmesi gerekenler içinde alacağınız gayrimenkulün süre içinde değerinin artıp artmayacağını da araştırın. Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru fiyata alınan bir mülk devamlı en karlı yatırımlardan biridir.


Evde Kredi Çekerken ek işi nasıl yapılır ?

Evde Kredi Çekerken Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Kredi Çekerken ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Kredi Çekerken ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Kredi Çekerken ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Kredi Çekerken ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Kredi Çekerken ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir