Evden Ek İş Köftecilik - Köfte Ekmek Satmak

Köftecilik – Köfte Ekmek Satmak


Yeni bir iş arıyorsanız yada ek iş yapmak istiyorsanız sizin için önerebileceğimiz işlerden biride köfte ekmek satmak. Kış aylarının yaklaştığı şu günlerde en cazip iş fikirlerinden birisi. Birazcık ana para gerektiren fakat işi tutturursanız getirisi oldukça iyi olan bir sektör. Her meslekte olduğu benzer biçimde bu işinde kendine özgü zorlukları bulunmakta. Kışın havaların soğuk olması ve genel anlamda geceleri satışlar daha iyi olduğundan gece işi olması zorlukları var. Eğer bu zorlukları göze alabilecek güçte iseniz bu meslek size gore.

Köfte Ekmek Satmak İstiyorum Fakat Iyi mi Yapacağım?

Yukarıda anlattığımız benzer biçimde kafi sermayem var zorlukları göze alıyorum köfte ekmek satmak isterim diyorsanız buyurun yapmanız gerekenleri anlatalım.

Evden Ek İş Köftecilik - Köfte Ekmek Satmak

Köfte Ekmek Satmak İçin Gerekenler

  • Öncelikli ihtiyacımız olan şey satış yapmak için bir vasıta. İçerisinde köfte kızartmaya uygun, bacası olan bir köfte otomobilinizin olması gerekiyor. (Minibüs yerine gezici otomobillerde da yapılabilir fakat gerek köfteleri muhafaza etmek gerekse soğuktan korunmak için minibüs daha uygun)
  • Köftelerin kızartılacağı ızgara.(tüplü, odunlu ve elektrikli olanları mevcut)
  • Köftelik malzemeler
  • Gereki meşrubatlar
  • ve de doğal olarak ki ekmek. 🙂

Köfte Ekmek Satmak İçin Lüzumlu İzinler

Tüm malzemeleri tamamladınız ve artık izin almanız gerekiyor. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan, bağlı bulunduğunuz il yada ilçenin belediyelerinden gezici satıcılık için lüzumlu olan belgeleri tamamlamanız. Belediyelere başvurulduğunda size istenilenlerin ne işe yaradığını anlatacaklardır her belediyede istenilen belgeler ve şartlar değişim izah edebilir.
Not: Gezici satıcılık için lüzumlu belgeleri ne olursa olsun almanız gerekir aksi halde zabıtalar ile başınız beleya girip sermayenizden de olabilirsiniz.

Evden Ek İş Köftecilik - Köfte Ekmek Satmak

Peki Yapmış Olduğum Köfteleri Nerelerde Satabilirim?

Nerede satacağım sorusunun cevabına erişince bu iş için oldukça geniş sahalar mevcut. Tiyatro, beyaz perde, clup çıkışları, parklar, statlar, eğlence bölgeleri, ana cadde üst kısımları ve bilhassa öğrencilerin çoğunlukla gittiği caddeler, kampüs çıkışları benzer biçimde yerlerde pazarlayabilirsiniz.
Eğer köftenizin lezzeti beğenilirse artık siz bir olmazsa olmaz olmuş olursunuz. Devamlı dediğimiz benzer biçimde fısıltı gazetesini asla yabana atmayın. Beğenildikten sonrasında ününüz kulaktan kulağa yayılacaktır.

Evden Ek İş Köftecilik - Köfte Ekmek Satmak

Müşterilerin İlgisi Çekmek İçin Fikirler

Promosyonlar insanoğlu tarafınca daima ilgi görür. Sizde satış yaparken yarım ekmek köfte ile ayranı yanında bedavaya verip müşterilerinizin ilgisi çekebilirsiniz.
İki porsyon alana üçüncüsü %50 indirim benzer biçimde cazip göze çarpan fikirlerle popülaritenizi arttırabililiniz.

Kullanacağınız Malzemeler İçin Tavsiyeler

İlk olrak her insanın sağlığını düşünerek eti kaliteli yerden yada et ve et kurumlarının toptan yerlerinden almanızı tavsiye ederiz. Ekmekleri bir fırınla anlaşarak her gün taze olarak alabilir ve ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Muşrubatları toptancılardan son kullanma evveliyatına itina göstererek almanızı tavsiye ederiz.

Tanrı helal bolca kazançlar versin…. 🙂


Evde Köftecilik – ek işi nasıl yapılır ?

Evde Köftecilik – Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Köftecilik – ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Köftecilik – ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Köftecilik – ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Köftecilik – ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Köftecilik – ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir