Evden Ek İş Kanada Tır Şoförlü Alımı Müracaat Şartları

Kanada Tır Şoförlü Alımı Müracaat Şartları


Bu yazıda son dönemlerde gösterilen haberlerin de tesiri ile doğru informasyon vermek için Kanada tır şoförlü alımı mevzusuna detaylı bir şekilde değineceğiz. Devletimizde basına yansıyan öylesine haberler var ki insanoğlu Kanada adlı ABD kıtasında yer edinen ülkede son aşama yüksek maaşlar ile çalışacaklarını düşünüyorlar fakat elbet her mevzuda olduğu benzer biçimde bu mevzuda da bilinmesi ihtiyaç duyulan belli başlı bazı hususlar var ve bunlar aşağıda ifade edilmiş olduğu biçimdedir.

Kanada Tır Şoförü Olmak İçin Müracaat Şartları Nedir?

Kanada tır şoförlü alımı noktasında aranan temel şartlar aşağıda ifade edilmiş olduğu biçimdedir:

  1. İlk olarak Kanada’ da tır şoförlüğü yapılabilecek güvenilir bir şirket bulunması gerekir ki bu başlı başına bir araştırma mevzusudur.
  2. İyi düzeyde kendinizi ifade edebileceğiniz seviyede ingilizce bilmeniz gerekir zira  tır kullanımı esnasında  telsiz üstünden haberleşmeniz yapıldığı  için anlama ve konuşma bilecek düzeyde İngilizce bilmeniz ve ülkede meydana getirilen İngilizce sınavına girip 10 üstünden minimum 5 almanız gerekir.  .
  3. İlgili firmayı bulup sözleşme imzalarsanız minimum 2 yıl süreli olarak sizinle çalışacağınıza dair sözleşme yapılıyor be sözleşme şartlarına uymanız umut ediliyor.
  4. Minimum 4 senelik tır şoförlüğü deneyimi istenir iken dahası minimum 2 yıl  internasyonal tır sürücüsü olduğunuzu da belgelemelisiniz
  5. Sabıka kaydı isteniyor. Sabıka kaydı olmadan işe alım yapılmadığı için sabıka kaydınız ne olursa olsun isteniyor.
  6. İşinizi yapmanıza herhangi bir sıhhat sorununuz olmamalı ve bunu ne olursa olsun sıhhat raporu ile belgelemeniz gerekir.

Yukarıda da görüldüğü benzer biçimde Kanada adlı ülkede tır şoförü olmak oldukça kolay değil fakat bazı küçük firmalar bu kadar koşul aramayabiliyor.

Kanada Tır Şoförü Kaç Dolar Maaş Alıyor?

Kanada tır şoförlü alımı müracaat şartlarını bu şekilde ifade ettikten sonrasında işe ilk girişte alınan maaştan da anlatmak gerekir ise 4 bin Dolar ile başlıyor ve bu giderek aylık 8.500 dolar değerine kadar çıkabiliyor.  Ek olarak toplamda 5000 km yol yaptığınız süre 190 Dolar maaşınızın haricinde fazladan olarak size fazladan  olarak yol harçlığı primi veriliyor. Ülkede çalışmak için ise ne olursa olsun Green Card almanız gerekiyor. Doğrusu koşullar {hiç de} kötü değil aslına bakarsak.

Kanada’da Yaşam Iyi mi?

Şimdi birazcık da Kanada hakkında bilgiler vermek gerekir ise ana başlıklar dahilinde şunlar söylenebilir:

  • Kanada eğer soğuk hava sevmiyor dayanamıyorsanız sizin için ideal bir ülke değildir zira kışları hava sıcaklığı eksi 45 aşama değerine kadar yükselir ki kimi süre bu şartlarda çalışmak oldukça zorlayıcı olabilir. Kışın bölgeler buzlandığı için tır kullanmak son aşama zor olsa gerek.
  • Son aşama kurallı ve disiplinli olan bir ülkedir. Ülkede her çöp bile değişik değişik poşetlere konup öyleki dışarı belirlenen gün ve saatlerde konulur
  • Aile olarak rahatça yaşanabilir. Sorunsuz ve risksiz olan ülkelerdendir.
  • Toplumsal devlet statüsünün en yüksek olduğu ülkeler arasındadır. Eğitim ve sıhhat alanında eksiksiz hizmet verilir.

Kanada’da tır şoförlüğü yapmak için oldukça sayıda site mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de https://www.immigratemanitoba.com/  adlı site. Bu site üstünden rahatça iş bulabilirsiniz.

Kesinlikle okuyun: Yurt Haricinde Çalışmak İçin En İyi 4 Ülke


Evde Kanada Tır ek işi nasıl yapılır ?

Evde Kanada Tır Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Kanada Tır ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Kanada Tır ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Kanada Tır ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Kanada Tır ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Kanada Tır ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir