İzmir Bornova’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

[ad_1]

İzmir Bornova’da evlere ek iş veren firmalar, evden çalışıp para kazanmak isteyenler için değişik alternatifler sunuyor. İster talebe ister emekli isterseniz de ev hanımı olun aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız ilk tercihleriniz içinde evde yapılacak işler gelmektedir. Türkiye geneline yayılmış ek iş imkanları ile aylık tertipli bir gelire haiz olabilir, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Eğer İzmir Bornova’da yaşıyorsanız, bölgenizdeki firmalarla iletişime geçerek evde ek iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

İzmir Bornova Ek İş İmkanları

Günden güne pahalılaşan yaşam birçok insanı ek gelir aramaya iterken, son zamanlarda yaşanılan salgın hastalık yüzünden de birçok insan evlerinden çalışıp para kazanmanın ya da ev bütçesine ek gelirle katkı sağlamanın yollarını aramaya başladı.

İzmir’in sessiz bir köşesi olarak malum Bornova, Türkiye’nin sayılı kampüslerinden Ege Üniversitesi’nin ana yerleşkesine ev sahipliği yapıyor. Genç nüfusun artış göstermesiyle süratli bir gelişme gösteren Bornova’da, gerek evde kalmak zorunda olan kişiler için gelir sağlayacak, gerek üniversite talebesi olarak cep harçlığı çıkarmak isteyenlere bu fırsatı sunacak, evden yapılabilecek iş olanakları mevcut.

İzmir Bornova’da Hangi Ek İşler Yapılabilir?

İzmir’de endüstri kurumlarının en yoğun bulunmuş olduğu ilçelerden olan Bornova’da otomotiv sektörü mühim bir yere haizdir. Yedek parça ve otomobil bakım işlerinin yeri olarak kabul edilen ilçede, neredeyse tüm markaların teknik servisleri bulunur. Bu firmaların birçoğu montaj işlerini evlere ek iş olarak göndermekte ve bilhassa ev hanımlarına evde para kazanma şansı sunmaktadır.

Denizden birazcık uzak olsa da zamanı köşkleriyle turistleri kendine fanatik bırakan Bornova, Peterson köşkü, Pandespanian köşkü ve Perili köşk bilhassa fotoğraf sanatçılarının uğrak yerlerindendir. Bornova çayı ve Homeros vadisi 182 tür nebat ve 103 kuş türüne haiz olmasıyla, benzeri olmayan bir tabiat manzarası sunar. Tüm bu güzellikleri görmek için şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekecek bölgesel ürünler tasarlayarak da ek gelir elde edebilirsiniz.

Hepsi bir araya getirildiğinde, endüstri için bilhassa paketleme, ufak parçaların montajını yapabilecek birçok kişiye gereksinim duyulmaktadır.  İlçeye gelen turistlere hediyelik eşya temin eden işletmelerde süslerin yapımı için çoğunlukla evlere sipariş vermektedir. Takı yapımından, biblolara el becerisine güvenenler rahatça bu işleri alabilir. Firmalar web üstünden, evde çalışmak isteyenlere ulaştığından ek iş ilanlarına, evden emek verme ilanlarına yorum yapmanız gerekir. Yorum yaparak sizlerle yazışma kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Ek İş Veren Firmalar Haftalık Ne Kadar Kazandırır?

İzmir Bornova’da evlere ek iş veren firmalar meydana getirilen işe nazaran değişik fiyat aralıkları belirlemiştir. Evden çalışmak isteyenler, şirketlerin ilanlarına müracaat yaptıktan sonrasında şirketle gelir mevzusunda antak kalma sağlayabilirler. Bu gelir haftalık averaj minimum 250- 400 lira içinde değişmektedir. Bahar ve yazlarında gezgin artışı kadar, düğün, nişan etkinlikleri de arttığından bu alanlarda etkinlik gösteren işletmelerde evde emek verme meydana getirecek kişileri ararlar. Nikâh şekeri yapımından, davetiye zarflamaya birçok iş fırsatı oluşur. Bunlar da haftalık kazancınızı 500 lira ve üzerine çıkarabilmenize olanak tanır.

Ne olursa olsun okuyun: Eve Ek İş Veren Firmalarla İletişime Geçmek

[ad_2]

Evde İzmir Bornova’da ek işi nasıl yapılır ?

Evde İzmir Bornova’da Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? İzmir Bornova’da ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına İzmir Bornova’da ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili İzmir Bornova’da ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. İzmir Bornova’da ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için İzmir Bornova’da ek işi için yorum yapmanız.

No comment