Evden Ek İş İsviçre İşçi Alımı - Parapik

İsviçre İşçi Alımı – Parapik


İsviçre İşçi Alımı

Türkiye ve birçok Ortadoğu ülkesi için Avrupa’da emek harcama imgesel sürüyor. Türk vatandaşları en oldukca refah seviyesi yüksek olan ülkeler için müracaat yapmakta. İsviçre şeklinde dışarıya daha kapalı ülkeler, bilhassa Asya ülkelerinden istihdam alma talebinde fazla bulunmuyor. Bunun sebebi ülkenin nüfusunun azca olması ve yeteri kadar işçi arzı olmaması sebebidir. Kendi şartların da yurt dışından personel kabul etmeyen ülkelerden birisi de İsviçre’dir .

Türk yatırımcıları ve iş adamları geliştirdikleri ikili ilişkilerle İsviçre’de bir oldukca girişimin temellerini atıyor. Bilhassa inşaat, demir- çelik, mekanik parçalar şeklinde endüstri ve mühendislik alanlarda İsviçre’de yeni Türk iş kolları açılıyor.

İsviçre’de en oldukca emek harcama talebinde bulunan Türk’ler ise hali hazırda Almanya’da yaşayan Türkler’den oluşuyor. Hem yakınlığı sebebi, hem de nitelikli dil bilen personeller olmaları Almanya’da ki Türkleri İsviçre için cazip hale getiriyor.

Evden Ek İş İsviçre İşçi Alımı - Parapik

İsviçre Türk İşçi Alımı

İsviçre nüfusu hızla emekliye evrilen ve birçok iş kolunda işçi gereksinim duyan ülkelerden birisi. Ilk olarak İsviçre’nin işçi alımında oldukca seçici bulunduğunu bilmekte yarar var. Yalnız işçi değil gezgin olarak girmek bile öteki Avrupa ülkelerinden daha zor. İsviçre; konsolosluklara yada firmalara müracaat eden göçmen ve ziyaretçilerin belgelerinin tam, doğru ve nitelikli olmasını istiyor.

İsviçre’ye işçi olarak gitmek isteyen bazı meslekler diğerlerine gore daha talihli. İsviçre’de en oldukca aranan personel kalfalık, ustalık şeklinde eğitim seviyesi daha düşük fakat deneyimi yüksek elemanlardan oluşuyor. Oto onarım ustası, boya-badana ustası, aşçı ustası, elektrik- elektronik ustaları, su döşem şeklinde onlarca ustalık ve el becerisi gerektiren işlerde- iş alanlarında personel ihtiyacı olduğu gözlemlenebilir. İsviçre’de yaşayan oldukca fazla Türk göçmen bulunmakta. Türk’lerin İsviçre’de yoğun bulunmuş olduğu iş kollarından birisi de tecim. Bilhassa Türk tekstili Avrupa’da oldukça beğeniliyor. Hazır giyim mağazaları İsviçre’de yapılabilecek işlerin başlangıcında geliyor. Öteki taraftan Türk lezzetleri ve değişik fast-food restoranları İsviçre’de en oldukca meydana getirilen işler içinde. İsviçre’de çalışmak için hali hazırda orada bulunan ve kobi olan Türk’lerin açmış olduğu iş ilanlarıyla müracaat yapmak mümkün. Bu mevzularda İsviçre hükümetinin hiçbir sınırlaması bulunmuyor.

 

 
Evde İsviçre İşçi ek işi nasıl yapılır ?

Evde İsviçre İşçi Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? İsviçre İşçi ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına İsviçre İşçi ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili İsviçre İşçi ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. İsviçre İşçi ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için İsviçre İşçi ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir