Evden Ek İş İngiltere'de Meslekler ve Maaşlar Ne Kadar?

İngiltere’de Meslekler ve Maaşlar Ne Kadar?


Eski SSCB ülkelerinin derhal derhal her nüfusu, hayatında minimum bir kez dünyanın öteki bir köşesine taşınmayı düşündü, “iyi, bizde olmayan” deyişine inanıyordu. İngiltere’de Meslekler ve Maaşlar Bir çok vakit, öteki ülkelerde insanoğlu güzel manzaralar, yüksek yaşam niteliği, iyi eğitim ya da ucuz fiyatlardan etkilenirler. İngiltere’ye taşınmayı hayal edenler İngiltere’de maaşlar Londra’daki averaj maaştan etkileniyorlar, fakat gazetelerde söyledikleri kadar büyük mü ve bu kaide öteki İngiliz şehirlerine de uygulanıyor mu?

İngiltere’ye giden bir çok insan, buna büyük seviyede açıklanabilecek bir yağmur ve eksantrik insan ülkesi diyor. İngilizler kendilerini Britanya’nın “seçkin katmanı” olarak görüyorlar İngiltere’de maaşlar ve İskoçlarla ya da İrlandalılarla karşılaştırılmalarını hoş görmüyorlar. İngiltere’nin bu yerlerinde tespit edilen lehçeler bile son aşama değişkendir. Oldukca azca insan biliyor fakat bayağı İngilizcenin yanı sıra, söz hususu dilin konuşulan dillerinde İrlandaca ve İskoçça versiyonları de var.

 

Pek çokları amacıyla, İngiltere, burada yağışların ne sıklıkta düştüğünü göz önüne alarak, asla çok büyük olmayan sis ve yağmurla ilişkilidir. Tek bir Briton’un şemsiye olmadan dışarı çıkmadığını söylüyorlar, zira terbiye ve terbiye onun ıslanmasına ya da daha da kötüsü giysilerini kirletmesine izin vermiyor.

YAŞAM STANDARDI

Ayrıca, görgü sözlerinden bahsedersek, İngiltere de bu ülkede hala insanların sınıflara bölünmesi bulunmuş olduğu amacıyla ilgi çekicidir. Mesela, burada çalışan, orta ve asil sınıftan insanlarla tanışabilirsiniz. Hepsi değişik giyinir, değişik konuşur ve genel olarak birbirinden oldukca değişikdır, bu da yaşam niteliği ve ücret seviyesinden meydana gelmektedir. Londra’da en iyi katagorisi olmayan bir temsilci amacıyla averaj maaş aşağı yukarı 2 bin liradır.

 

 

KONUT

Bu ücret seviyesi, onlara etken olarak krediyle gayrimenkul edinme fırsatı verir. Bu amaçla İngiltere’nin toplam nüfusunun nerdeyse% 70’i kendi topraklarında yaşıyor ve Ukrayna ya da Rusya’da bulunmuş olduğu benzer biçimde arazi ya da daire kiralamıyor. Hususi evlerin burada en tanınmış bulunmuş olduğu ve Londra’yı “su basaran” gökdelenler değil ilgi çekiyor.

Hala kiralanan evlerde yaşam sürdürmek mecburiyetinde kalan Britanya sakinleri, ilk evvelce kiranın ne kadar bulunduğunu biliyor. Gerçek şu ki, ayrı bir girişi olan küçük bir hususi ev amacıyla 1.000 ila 2.000 pound ödemek mecburiyetinde duracak. 200-250 liralık bir öteki mal daha, yöresel bölgenin bakımı olan 150 olan kamu hizmetleri amacıyla ödenecek.

YEREL KÜLTÜR

Öteki şeylerin yanı sıra, İngiltere’yi ilk ziyaret eden insanoğlu ile ilgili büyük bir izlenim, yöresel bir mutfağa haizdir. Tüm İngiliz halkının kahvaltıda yulaf ezmesi yediği gerçeği nerdeyse her şeyi biliyor, fakat oldukca azca kişi aslen en sevdikleri yiyeceklerden haberdarlar. Bu Fish & Chips – kızarmış morina ve patates kızartması. Kim bilir Birleşik Krallık’tan dünyanın öteki bölgelerine gelen en tanınmış reçete sahanda yumurta, domuz pastırması ve fasulye sahibi olan classic İngiliz kahvaltısı.

 

 

Yemekler yöresel kültürün bir parçası olarak kabul edilmekle beraber, müzik ve futbol İngiliz yaşamının bu tarafında hala kilit bir rol oynamaktadır. Birleşik Krallık’ta yaşayanlar kendilerini müzikal bir millet olarak görüyorlar zira burada Rolling Stones, Beatles ve Queen benzer biçimde meşhur kümeler kuruldu.

LONDRA’DA ORTALAMA MAAŞ

Bununla beraber, hiçbir şekilde müzik ve hava hali ilgi alanlarını bir halde hayatlarını İngiltere ile bağlamaya çalışmak istemiyor. Londra’daki averaj maaşın ne işe yaradığını duyan Ukraynalılar ve Rusların fazlası buraya yöresel güzelliğin keyfini çıkarmaya gelmedi. Fakat her şeyden evvelce para kazanmaya geldi. Bugün, ana para amacıyladeki averaj gelir aşağı yukarı 2 bin liradır, fakat bu sayı mesleğe bağlı olarak büyük seviyede değişebilir. Mesela, bir finans çalışanında, aylık Londra’da averaj maaş 1.800 lira, diş doktoru amacıyla ise 2.600 liradan oldukca olabilir.

2015 senesinde asgari ücret 2018 – 7.5 içinde saatte 6.5 pound olarak belirlenmiştir. 

İngiltere’de aylık averaj maaş ne kadar bulunmuş olduğu sorusuna tek bir cevap yok, zira buradaki gelir düzeyi mesleğe ve coğrafyaya bağlı. Başkentte çalışanlar en yüksek tutarı alırken. Çevre sakinlerine oldukca daha azca ücret ödeniyor. Ek olarak, kıdem ve eğitim benzer biçimde faktörler de İngiltere’deki kazancı etkilemektedir. Mesela, İngiliz diplomasına haiz bir bilgisayar programcısı, Rusya’da eğitim alan aynı eksperden oldukca daha oldukca gelire haiz olacak.


Evde İngiltere’de Meslekler ek işi nasıl yapılır ?

Evde İngiltere’de Meslekler Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? İngiltere’de Meslekler ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına İngiltere’de Meslekler ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili İngiltere’de Meslekler ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. İngiltere’de Meslekler ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için İngiltere’de Meslekler ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir