Evden Ek İş İngiltere'de Günlük Yaşam - Parapik

İngiltere’de Günlük Yaşam – Parapik


İngiltere’de Günlük Yaşam Nasıldır merak eden ziyaretçilerimiz için bu yazılı ele almak istedik, refah ve 5 çayı denilince akla heralde ingiltere de 5 çayı akıllara geliyor değil mi ? İngiltere Londra’da yaşayan bir arkadaşımızın gündeminden sizlere aktarmaya çalışacağım. 

İngiltere’de tam zamanlı olarak emek harcama ve nitelikli işçi olarak oturum iznine haiz olmak hakikaten oldukça zor olsa gerek. 

İngiltere de prizler nasıldır ?

Evden Ek İş İngiltere'de Günlük Yaşam - Parapik

Başka ülkeden ingiltere’ye getirdiğiniz elektronik aletler kesinlikle ingilterede bulunan pirizlere uymaz 🙂 . O nedenle ingiltere’de adaptor kullanımı oldukça çok. Ek olarak aleti prize takmak da ; kafi değil, prizin üstünden bulunun on of düğmesine basarak etken hale getirmeniz lüzumlu. 

İngiltere’de Günlük Yaşam

İngiltere de musluklur bizim türkiyedeki şeklinde bir başlıkta birleşmiyor; ayrı ayrı , bunun için bir tas alıp iki muslugun altına suyu birlestirmeniz lüzumlu. Ve banyolarda hepsinde; küvetlerinde tıkaç bulunmakta, 

İngiltere’de Bankacılık Sistemi

Ülkemize nazaran ingilterede bankacılık sistemi; süper bir halde geri kalmış durumda , Mesela ingiltere’de bir bankadan hesap açmak aşağı yukarı yedi gün sürüyor. bankamatik; kartınızın gelmesi de 1 hafta derseniz totalda 15 gün süresince ingiltere de banka hesabı açma ve kartınız gelme süresi minimum 15-20 günü buluyor.  

İngiltere’de çek bozdurmak mı istiyorsunuz ? hayatınızın hatasını yaparsınız 1 ay sürüyor, bu amaçla birine para mı göndermek istiyorsunuz 3 gün sürüyor. 

İngiltere Yiyecekleri Nasıldır ?

Ünlüdür fish and cips doğrusu balık ve patates kızarması heralde ingiltere’nin en meşhur menüleri içinde içeriyor. İngilizlerin kendilerine hususi bir yiyecekleri yok dostlar.  Domates çorbasının içine kesme şeker koyarlar. Kabaklar koyu yeşildir. İngiltere de hindistandan gelen eşek bamyaları var .  

Kendi yiyecek kültürlerinin olmaması sebebiyle Hint, Çin ve İtalyan favori mutfakları denebilir. Japon ve Tayland mutfağı da benimseniyor. 

İngiltere 5 Çayı nedir ?

İngiltere’de çayın içine bildiğimiz süt koyuyorlar dostlar. İngilizlerin çay içer inancı yavaş yavaş raflara kalkıyor. Artık bu şekilde birşey nerde ise kalmadı.  Çayın yerine ingiltere kültüründe artık kahve almış durumda.

İngilterede hersey posta yolu ile halletmeye çalışıyorlar, postada mektubum evrakım yırtıldı kayboldu şeklinde bir dert kesinlikle yok . İngiltere de online satmaca sistemi var. web alışverisleri ingiltere de sürekli olarak posta yolu ile yapılıyor . 

İngiltere de bulunan kargo şirketleri hangileridir ?

UPS, DHL, Fedex vardır dostlar Türkiye de ki şeklinde 10 20 tane kargo şirketi bulamazsınız.  

İngiltere de sanal ve kültür ?

İngiltere de sanat ve kültüre hakikaten oldukça ehemmiyet veriliyor. Bundan dolayı ingiltere de sanat müzeleri 22 ye kadar açıktır.

İngiltere de spor yaşamı Nasıldır? 

Holigan olarak televizyonlardan izliyoruz evet aynı şekilde badminton, rugby (ragbi okunuyor) ve kriket şeklinde. Fenomen oldukları ve ilgi alanı olan spor türleri bunlar. Çoğu zaman ingiliz evleri 2 kattan oluşan olur ufak bahçeleri olur.


Evde İngiltere’de Günlük ek işi nasıl yapılır ?

Evde İngiltere’de Günlük Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? İngiltere’de Günlük ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına İngiltere’de Günlük ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili İngiltere’de Günlük ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. İngiltere’de Günlük ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için İngiltere’de Günlük ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir