Evden Ek İş ikinci El Otomobil Alıp Satmak

ikinci El Otomobil Alıp Satmak


Evden Ek İş ikinci El Otomobil Alıp Satmak

Satış kabiliyetinize güveniyor, pazarlamadan anlıyor ve otomobilleri seviyorsanız, tam size gore bir iş fırsatı karşınızda. İkinci el otomobil alıp, satarak büyük paralar kazanabilirsiniz. Bu işin mantığı, kullanılmış otomobilleri, bundan önceki alış fiyatından daha yüksek fiyata satmaktır.Ilk olarak ikinci el otomobil alım satımlarında, uygun şehirler belirlenmelidir. Araçların fiyat değerlerinin düşük ücretlerle temin edilip, büyükşehir kapsamında değerlendirilen şehirlere satılmasıyla ek gelir elde edebilirsiniz.

Mesela; Manisa’da 10.000 TL’ye aldığınız bir otomobili, Ankara’da 15.000 TL’ye pazarlayabilirsiniz. Yapacağınız harcamaları çıkarttığınızda, size duracak net kâr 3500-4000 TL civarında olacaktır. Bunun yanında ikinci el otomobil pazarını oldukça iyi takip etmeniz önerilir. Alım satım işlemlerinde en oldukça ilgi gören araçları alıp satarsanız, piyasa ilgilerinin peşinde kalmamış olmuş olursunuz.

 

Evden Ek İş ikinci El Otomobil Alıp Satmak

Otomobili web üstünden satabileceğiniz şeklinde, satış yapacağınız ile ilişkin ikinci el otomobil pazarlarında da pazarlayabilirsiniz. Öte taraftan el ilanlarını otomobilinizin camlarına yapıştırabilir, arabanın kendi kendini pazarlamasını da sağlayabilirsiniz. Sadece duyuru üstündeki yazıların okunabilir ve dikkat çekici olmasına itina gösterin.

İkinci el otomobil alım satım işlemlerinde başarıyı yakalamak istiyorsanız, kesinlikle alıcılara güvence vermelisiniz. Mesela; otomobiliniz hasarlı ise siz de bunun için miktar indirim yaptığınızı söylerseniz, alıcı için yakınlık sağlarsınız. Satış sonrasında da güvence vermeniz durumunda, başarı kendiliğinden gelecektir.

Evden Ek İş ikinci El Otomobil Alıp Satmak

Son olarak bu iş için fazla bir ana paraya gerekseme yoktur. Düşük modelli araçları, bahsedilen şekilde ucuz satılan şehirlerden alarak, ufak kârlar ile sattıkça, gelir elde edebilirsiniz. Genel olarak Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu Bölgesi, ikinci el otomobil piyasasının en düşük olduğu yerlerdir. Bundan dolayı bu bölgelerdeki illeri tercih etmeniz tavsiye olunur. Öte taraftan elde edeceğiniz kazanç, otomobilin yılına, kilometresine, hasarlı olup olmamasına gore değişim göstereceğinden, her satışınızda minimum 1000 TL gelir ve daha fazlasını elde etmeniz için, hiçbir engel yok.

 

ikinci el otomobil alıp satmak


Evde ikinci El ek işi nasıl yapılır ?

Evde ikinci El Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? ikinci El ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına ikinci El ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili ikinci El ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. ikinci El ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için ikinci El ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir