Evden Ek İş Gürcistan Ne İş Yapılır Izahat ve Örnekler

Gürcistan Ne İş Yapılır Izahat ve Örnekler


Türkiye’ye doğru ciddi oranda işçi göçü olan Gürcistan Ne İş Yapılır? bazı mevzularda nitelikli personel bulmakta kuvvetli çekiyor. Gürcistan’dan Türkiye’ye gelen göçmenler çoğu zaman ev ve hizmet sektöründe iş arıyor. gürcistan ne i̇ş yapılır sorusuna yanıt verelim. Türkiye’den Gürcistan’a gidip iş fırsatlarını değerlendirenlerin sayısı da azca değil.
Sovyetler Birliği’nden ayrıldıktan sonrasında uzun vakit Rus tesiri altında kalmış olan bu ülke son yıllarda hızla yükseliyor. Bilhassa tecim ve inşaat sektöründe süratli sıçramalar yaşanmaya devam etmekte. Gürcistan’da iş mevzusunda inşaat sektöründe iş bulmanız zor olmasa gerek.

Üstelik bu ülke Avrupa Birliğine üye olmak için her girişimi değerlendiriyor. Avrupa tarafınca vize muafiyeti kaldırıldıktan sonrasında Gürcistan’dan ev kiraları Avrupa’ya üstün dereceli işçi göçü olmuştu. Avrupa ise bu duruma karşı gürcistan da iş için Gürcistan’ı uyarmıştı.

Gürcistan ın oturma izni yurt haricinde yaşamak isteyenlerin ve tecim yapmak için gitmek istediği ve Avrupa tarzında bir batılı yaşama haiz bir ülke. Alkol tüketimi ve tüketim alışkanlıkları ise çoğunlukla Rusya’ya benziyor. Gürcistan’ın çalışmak için tercih edilmesinde ki öteki sebep ise gürcistan a iş oluşturmak hakkaten ucuz bir ülke olması.

Fiyatlar üç aşağı beş yukarı türkiye den ile aynı. Gürcistan’da kiralar ise gore oldukça uçuk değil. gürcistan avrupa birliği üyedir, pek oldukça iş olanakları yer almıştır , inşaat sektöründe 2018’de Avrupa’ya göç veren Gürcistan’da asgari ücret aynı yıl 200.000 kişilik açık pozisyon olduğu bilinmekte. Bu pozisyonlarsa çoğu zaman ülkenin kendi kendine karşılayamadığı inşaat sektöründe ve daha oldukça teknik alanlarda vardır.

 

Evden Ek İş Gürcistan Ne İş Yapılır Izahat ve Örnekler

Gürcistan’da en oldukça talep gören ve aranan meslekler şöyleki

İnşaat sektörü; Marangoz, endüstriyel makine tamircisi, elektrik, ısıtma-soğutma klima mekaniği

Bakım Teknisyeni

Elektrik Mühendisi

İmalat/Üretim teknisyeni

Yazılım geliştirici

Makinist

CNC Operatörü

Yazılımcı

Kaynakçı

Bunlara ilaveten daha birçok alanda açık pozisyon bulmak mümkün.Peki iş yapmak isteyen

Üstelik en temel maaşlar saatte 10 dolardan başlamış olan ücretlendirmelerle veriliyor. Öteki taraftan ufak bir ülke sayılan Gürcistan’da pek oldukça sektörel alanda yok denecek kadar boşluk bulunuyor. Ülke de enerji ve madencilik alanında Rusya etkinlik gösterirken; Türkiye’den gidenler tecim, üretim, pazarlama ve inşaat alanında kendisini gösteriyor.

 

 
Evde Gürcistan Ne ek işi nasıl yapılır ?

Evde Gürcistan Ne Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Gürcistan Ne ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Gürcistan Ne ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Gürcistan Ne ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Gürcistan Ne ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Gürcistan Ne ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir