Evden Ek İş Gizli saklı Alan kişi Olarak Para Kazanmak

Gizli saklı Alan kişi Olarak Para Kazanmak


Avmlerinde süre harcamayı, yeni çıkan ürünler denemeyi seven biriyseniz, gizli saklı müşterilik yaparak, para kazanabilirsiniz. Aslına bakarsak uzun senelerdir tüm dünyada uygulanan bu sistemin öteki adı gölge satın alanliktir. Emek verme tarzlarını ve çalışanlarının performanslarını denetim ettirme ihtiyacı duyan firmalar, fazlaca şubeli resmi ve hususi firmalar gizli saklı satın alan yöntemini kullanmaya başlamışlardır. Bilhassa perakende sektöründe etkinlik gösteren firmalar için satın alan memnuniyeti oldukça önemlidir.

Evden Ek İş Gizli saklı Alan kişi Olarak Para Kazanmak

 

Çoğu zaman eğitim seviyesi ortalamanın üstünden seçilen gizli saklı müşteriler, tabiri caizse firmaların gizli saklı gözüdür. Gerektiği takdirde, şirket tarafınca nereden alışveriş yapılacağı, nerelere dikkat edilmesi gerektiği şeklinde evvel bilgilendirme eğitimine de doğal olarak tutulabilirler.

 

Bu işi meydana getiren kişiler, evvel belirlenmiş firmayı denetlemeye giderler. Denetleme daha kapıdan girmeden adım atar. Gizli saklı müşteriler, dükkanın kapı önü temizliği, camların temizliği yada karşılama hostesinin ilgisi şeklinde unsurlardan başlayarak denetlemeye başlarlar.

Daha sonrasında ilgilendikleri bir ürün hakkında çalışanlardan data alırlar. Çalışanların, kendileriyle iyi mi ilgilendikleri, ne kadar detaylı data verebildikleri, tavır ve davranışları, kısacası gördükleri aksaklıklar ve memnuniyetleri hakkında detaylı bir rapor hazırlarlar.

 

Gizli saklı müşterilik, daima firmanın kendine bağlı iş yerlerini denetlemesi şekilde gerçekleşmeyebilir. Bazı firmalar bu hizmeti kullanarak, rakip firmanın özellikleri ile kendi niteliklerini karşılaştırabilirler. Böylece piyasa hakkında güncel bilgilere ve detaylı raporlara haiz olarak, yeni stratejilerini buna gore şekillendirmektedirler.

Evden Ek İş Gizli saklı Alan kişi Olarak Para Kazanmak

Meydana getirilen işin niteliğine gore nakit para, indirim kartları ya da hediyeler şeklinde kazançlar sağlanılabilir. Kazancın ne olduğu gizli saklı satın alan ile şirket içinde yapılacak olan anlaşmaya bağlıdır. Dünya genelinde hızla gelişme gösteren gizli saklı satın alan sektöründe siz de yerinizi alabilir, ayda 300 ila 1000  TL içinde değişen rakamlar kazanabilirsiniz. Ödemeler raporu sunduktan sonrasında yapılır ve eğer denetleme esnasında firmadan bir mal alışverişi yaptıysanız, onun da tutarı size iade edilir.

Evden Ek İş Gizli saklı Alan kişi Olarak Para Kazanmak

İşe adım atmak için başvurular çoğu zaman online ortamda biçim doldurularak ve kimi zamanda işe uygunluğunuzun ölçülmesi amacıyla detaylı CV gönderilerek yapılır. Gizlik esas olduğundan, çoğunlukla siz firmanın adını bilmezsiniz, sadece aracı şirket ile iş detaylarını halledersiniz.  Eğer siz de bu işin kendinize uygun bulunduğunu düşünüyorsanız, internette gizli saklı satın alan iş ilanları şeklinde rahat bir arama ile bir fazlaca şirket bulabilirsiniz.


Evde Gizli saklı ek işi nasıl yapılır ?

Evde Gizli saklı Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Gizli saklı ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Gizli saklı ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Gizli saklı ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Gizli saklı ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Gizli saklı ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir