Evden Ek İş Giyim Hilesi ile Kiloları Gizleme Iyi mi Yapılır ?

Giyim Hilesi ile Kiloları Gizleme Iyi mi Yapılır ?


Aslına bakarsak birkaç giyim hilesi yaparak kiloları gizleme oldukça zayıf görünmeniz mümkün ne şekilde mi? giyim hilesi ile bu mümkündür
1.Koyu renkler tercih etmelisiniz, başta siyah olmak suretiyle lacivert koyu kahve koyu yeşil vb. koyu renk ağırlıklı giyinmek kilolarınızı gizleyecektir.


2.Tüm halinde tek renk olun , beyaz da dahil olmak suretiyle baştan aşağı tek renk giyinmek (beyaz bluz beyaz pantolon beyaz ayakkabı vs.) sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir.

Kilolarımı iyi mi gizlerim 


3.Enine çizgiler değil dikine çizgiler kullanın . Dikey çizgili desenler sizi olduğunuzda uzun ve daha ince görünmenizi elde edecektir.
4.Vücudunuzu tanıyarak giyinin.

Vücudunuzun ince olan yerlerini öne çıkarmaya çalışın mesela ince bir bele sahipseniz belden daralan giysiler tercih edin yada  düz inen bir elbiseye kemer takarak belinizin inceliğini vurgulayın yada geniş basenleriniz yada iri üstünüz var ise o bölgeleri kamufle etmek adına aşağı doğru genişleyen etekler bolca üstler tercih etmelisiniz.


5. Uygun kumaşlar tercih edin.  Vücut hatlarınızı oldukca belli edecek ince vücudu saran giysilerden uzak durun. Daha zayıf gözükmek istiyorsanız tok kalınca kumaşlar tercih etmelisiniz.

Peki Kiloları giyim hilesi yaparak iyi mi gizleriz sorusuna gelecek olursak. Efendim kiloları gizleme en iyi yöntem heralde bel kısımlarını ince gösteren giysiler tercih etmek olacaktır. Sizlerle alışveriş esnasında bel kısmını ince gösteren giysiler alarak bel kısımlarınızı ince izah edebilirsiniz.

Fazla kilosu olan hanımlar için yapılması ihtiyaç duyulan en iyi yöntem büyük bedeni zayıf gösteren giysiler seçmek olacaktır. Tüm hanımefendilerin merak etmiş olduğu sual ise zayıf görünmek için ne yapmam gerektiği sorusudur.

Ara ara bayanların sorun yaşağıdı konulardan birisi de kiloları gizleme isteğidir. Ara ara yemeği fazla yeriz ve tesiri 1 2 gün içinde görülür , Şişkinlik olur ,  kimi zaman ise karnımız şişer su içsek bile yarar . 

Şimdi aslolan probleminin cevabı ise bu kiloları iyi mi gizleriz sorusu heralde geniş ve kapalı renk giysiler alarak bu fazla kilolarınızı gizleyebilir yada korse kullanarak bunu yapabilirsiniz. Makalemizde sizlere fazla kilo gizleme ile ilgili olarak bazı detayları yer verdik. Ümit ederim sizlere yardımı olmuştur.


Evde Giyim Hilesi ek işi nasıl yapılır ?

Evde Giyim Hilesi Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Giyim Hilesi ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Giyim Hilesi ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Giyim Hilesi ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Giyim Hilesi ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Giyim Hilesi ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir