Evden Ek İş Besin'da zam fahiş fiyata ceza yağdı!

Besin’da zam fahiş fiyata ceza yağdı!


Denetleme sonucu elde edilmiş tespitler besin’da zam yapanlar , Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu. Firmaların savunmalarının alınmasının; şu demek oluyor ki peşinden haksız fiyat artışında.

Niçin Zam Yapılıyor

Bulunmuş olduğu tespit edilenler hakkında 10 bin 911 liradan 100 bin 910 liraya, stokçuluk faaliyetinde bulunmuş olduğu belirlenenlere ise 54 bin 555 liradan 545 bin 550 liraya varan yönetimsel fakat para cezası yaptırımı uygulanacak.

“495 firmaya toplam 15,5 milyon lira ceza”

Fahiş fiyat artışları ile stokçuluk eylemlerinin; yakından takip edeni amacıyla. Fakat Tecim Bakanlığı koordinasyonunda denetimler aralıksız devam edecek.

Tecim Bakanlığı 81 ilde market, pazar yeri, çarşı ve toptancı hallerinde fahiş fiyat artışlarına yönelik denetimler gerçekleştirirken, son bir haftada 1674 işletme bazında, 22 bin 535 ürün incelendi. 

Bakanlıktan meydana getirilen açıklamaya bakılırsa, başta besin ve temel gereksinim maddeleri. Olmak suretiyle piyasadaki fiyat gelişimleri bu amaçla yakından takip ediliyor.

Niçin Zam Yapılıyor

Bulunmuş olduğu tespit edilenler hakkında; bu maksatla 10 bin 911 liradan 100 bin 910 liraya. Fakat Stokçuluk faaliyetinde bulunmuş olduğu; belirlenenlere ise 54 bin 555 liradan; 

“495 firmaya toplam 15,5 milyon lira ceza”

Fahiş fiyat artışları ile stokçuluk eylemlerinin yakından takip edeni amacıyla; Tecim Bakanlığı koordinasyonunda denetimler aralıksız devam edecek.

 

Bakanlıktan meydana getirilen açıklamaya bakılırsa, başta besin ve temel gereksinim maddeleri olmak suretiyle piyasadaki fiyat gelişimleri yakından takip ediliyor.

 Şu demek oluyor ki bu zamlar ne vakit bitecek diye düşünüyoruz. Şimdi ne yapacağız. Bu yazımızda sizlere çeşitli marketlerde etiket ve kasa içinde farklar ve vatandaşların yaşam ve ekonomide çekmiş olduğu zorlukları sizlere yansıtmak istedik, Ümit ederim bu yazımız makalemiz sizlere destek olmuştur.

Ülkenin bulunmuş olduğu ekonomik koşullar ele alındığında asgari ücret ile geçinmenin zorluklarının bilincinde olduğumuzdan dolayı sizler için sitemizde gösterilen makalelerle evde yapabileceğiniz ek işler alanına oldukça çok sizlere yararı dokunacak olan yazıları eklemeye itina gösteriyoruz. Bizi takip edin habersiz kalmayın lütfen yorum alanından yazılarımıza destek olabilirsiniz.


Evde Besin’da zam ek işi nasıl yapılır ?

Evde Besin’da zam Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Besin’da zam ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Besin’da zam ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Besin’da zam ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Besin’da zam ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Besin’da zam ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir