2018 Evde Ek İş İlanları

Evde Telefon Kılıfı Tasarlama İşi

evde telefon kılıfı tasarlama

Evde Telefon kılıfı tasarlama işi ile ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Çoğu insanın da istediği gibi evden ek kazanç sağlamak sizin de hayallerinizi süslüyor olabilir. Sizin de kendinize has bir stiliniz ve el beceriniz varsa evinizde kendinize has tasarımlar gerçekleştirerek bunları satışa sunabilirsiniz. Bu sayede hem kendi becerinizi ölçmüş olursunuz hem de kendinize evden ek kazanç modellerinden biri olan evde telefon kılıfı yaparak para kazanma 2018 fikirlerine dahil olmuş olursunuz.

Sizler yaptığınız her tasarım sonucu kendinizi geliştirecek ayrıca yeni ufuklar keşfetmiş olacaksınız. Yaptığınız her tasarım sonrasında bir öncekinden biraz daha tecrübeli olarak evden ek kazanç sağlama oranınızı arttırmış olacaksınız.

 

Evde Telefon Kılıfı Yapmak

Eğer sizde kendinizde o cesareti, özgüven ve beceriyi hissediyorsanız gerekli eşyaları toplayıp evde telefon kılıfı yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Ancak çevrenizde bu sektöre ait insanlar yoksa ve gerekli kişileri eğer tanınmıyorsanız veya kendinizin adına bir şirket ya da siteniz yoksa evden ek kazanç sağlamak sizin beklentileriniz gibi olmayabilir. Çünkü satış esnasında aracılar işin içine girerse kazancınız bölünerek git gide azalacaktır. Bu yüzden satış yaparken çevre tarafından tanınmanın önemli bir unsur olduğu unutulmamalıdır. Çevrenizdekilerin de yardımıyla kendinize ait bir site açarak veya afişler bastırarak isminizi duyurabilir ve yaptığınız tasarımları etrafınızdakilere yayabilirsiniz. Etrafınıza sunacağınız reklam ürünleri veya afişleriniz ile insanlar sizleri tanımaya başlayacaktır. Belki sizin sayenizde evde telefon kılıfı yapma İşini birçok insan benimseyerek ve severek yapmaya başlayacaklardır. Böylece alt ekipler bile oluşturabilmeniz mümkündür. Birçok ev hanımının da istediği gibi evden ek kazanç sağlamak onlar içinde kaçınılmaz bir fırsat oluşturacaktır ve evlerine biraz da olsa katkı sağlamış olacaklardır.

 

Evlere Telefon Kılıf İşi Veren Firmalar

Evde ek iş yaparken tek bir yere bağlı olarak değil internet, tasarım fuarları, çeşitli resimler üzerinde de durursanız yapacağınız tasarımlarda size ek olarak yardımcı fikirler sunabilirler. Evlere telefon kılıf işi veren firmalar internet üzerinden kısa zamanda ufak bir araştırma ile bulunabilir.  Sizde kendi hayal gücünüzün yarattığı eserleri gün yüzüne çıkararak evde ek iş modellerinden biri olan telefon kılıfı tasarım ve üretim işini yapabilirseniz aşağıda bulunan yorum kısmına iletişim bilgilerinizi yazarsanız size bu işi vermek isteyen firma veya şirketler sitemiz aracılığıyla size ulaşacak ve para kazanmaya hızlı bir şekilde başlamış olacaksınız. Yalnız ikamet ettiğiniz ili de aramalarınıza dahil etmeyi unutmamanız gerekir.


Yeni iş fırsatı : Evde Mevlid Şekeri Paketleme İşi 2018

Yeni iş fırsatı : Evde Boncuk Dizme İşi Veren Firmalar 2018


 1. Zeynep dedi ki:

  Merhaba bilgi alabilirmiyim mümkünse

 2. Kübra dedi ki:

  İstanbul Ümraniye şerifalide oturuyorum
  İlanınız ıcım basvurdum

 3. Kübra dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum evde ek iş yaptım eğer elınızde varsa tekrar yapmak ıstuorum

 4. Kübra dedi ki:

  Üsküdar’da ikamet ediyorum.
  Elim hızlı ve yatkındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir