Evden Ek İş Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Türkiye de ekonomik koşullardan dolayı insanlar, evlerini geçindirmekte çok zorluk çekiyor. Yaşanan ekonomik sıkıntılar ailelerin ihtiyaçlarını kısmalarına sebep oluyor. Bu ekonomik zorlukların üstesinden gelmek isteyen insanlar, evde ek iş yaparak para kazanmanın yollarını arıyorlar. Çeşitli ek işlere başvuru yaparak gelen fırsatları değerlendirip para kazanın yollarını arıyorlar.

Ek gelir sağlamak adına evde yapılabilecek en güzel ek işlerden birisi cep telefonu kılıfı paketleme işidir. Cep telefonu kılıfı paketleme işi ile aylık 2000 yada 3000 TL kazanmak mümkün.

Telefon kılıfı paketleyerek nasıl para kazanılır?

Günümüz de artık hemen hemen herkes cep telefonu kullanmakta. Yaşlısı, genci, çocuğu hiç fark etmeksizin bu teknolojik ürünleri kullanıyor. Cep telefonlarını dışarıdan gelebilecek darbelere karşı korumak içinde çeşitli ürünler kullanılmakta. Bunların en başında cep telefonu kılıfları geliyor. Çeşitli renk ve seçeneklerde olan bu telefon kılıflarını paketleyerek ek gelir elde etmek çok kolay.

Yapmanız gereken sadece size teslim edilecek olan çeşitli marka ve modellerin telefon kılıflarını, şeffaf ambalajlara koyup kapatmak ve kutulara yerleştirmek. Yapacağınız her paket başına firmadan para kazanırsınız. Firma görevlisi size paketleme işini nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatarak ürünleri ve kullanacağınız malzemeleri teslim eder. Size teslim edilen ürünler her hafta sonu gelip sayılarak teslim alınır ve paranız peşin olarak elden ödenir.

Paketleme işinden ne kadar kazanırsınız? Nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Paketleme işi veren firmalar genellikle büyük telefon şirketleri olan Türk telekom, Turkcell, Vodafone gibi firmalara ürün temin ediyor. Bu yüzden de size verilen işleri titizlikle ve özenle yapmanızı istiyorlar. Büyük firmalarla çalıştıkları içinde size ürün başına yüksek ücretler ödeyerek daha iyi çalışmanızı sağlıyorlar.

Sorunsuz olarak teslim edeceğiniz her bir paketten 1 TL ücret kazanacaksınız. Günlük yaklaşık olarak 100 yada 150 paketleme işi yaparsanız eğer haftalık 750 TL kazanabilirsiniz. Genellikle firmalar ödemeleri haftalık olarak yapar, firma sizden memnun kalırsa eğer elinde ki tüm paketleme işini size verir. Böylelikle düzenli olarak yapacağınız her paketleme işinden aylık 3000 TL kazanırsınız.

Sizde cep telefonu kılıfı paketleme işine başvuru yapıp aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız eğer, hemen aşağıda yer alan başvuru formunu doldurup gönderin bu ek iş fırsatını kaçırmayın. Evlere ek iş veren firmalar yapılan tüm başvuruları özenle inceledikten sonra ihtiyaç duyduğu kişilere sırası ile dönüş yapıp adres bilgilerini isteyecek. Lütfen sabırlı olun ve firmaların size dönüş yapmasını bekleyin.

Dip not: Hiç bir ek iş veren firma sizden ücret talep etmez. Lütfen sizden para talep eden kişilere itimat etmeyin ve sakın para göndermeyin.

Evde Evde Telefon ek işi nasıl yapılır ?

Evde Evde Telefon Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Evde Telefon ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Evde Telefon ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Evde Telefon ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Evde Telefon ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Evde Telefon ek işi için yorum yapmanız.
FAQ

Evde Telefon Kılıfı ek işini yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Telefon Kılıfı ek işini yapabilirsiniz.

Evde Telefon Kılıfı bu konumuzdaki ek işi yapabilirsiniz.

Evde Telefon Kılıfı akşamları size en uygun iş olarak yapılabilir.

Evde Telefon Kılıfı aileniz ile birlikte evde bu ek işi yapabilirsiniz.

Evde Telefon Kılıfı ek işi sayesinde hafta sonlarını paraya çevirebilirsiniz.

Evde Telefon Kılıfı bu konumuzdaki ek iş tam size göre.

9 thoughts on “Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

  1. Merhaba ben özden akderya izmir da oturuyorum acil evde iş arıyorum lutfen yardımcı olurmusunuz

  2. Elite case telefon kılıfları yapan bi fabrikada üretim ve paketleme işinde çalıştım uzun bi süre. Kılıf paketleme benim işim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir