Evden Ek İş Evde Para Kazandıran Ek İşler

Evde Para Kazandıran Ek İşler


Dışarıda emek vererek para kazanmaya imkânı olmayan pek oldukca şahıs evde para kazandıran ek işler ile yaşamını idame ettirmeye çalışıyor. Bilhassa evli ve çocuklu ev hanımlarının tercih etmiş olduğu evde ek iş imkanları ile tertipli bir halde gelir elde ettikleri biliniyor. Hem evinizi hem de çocuklarınızı dikkatsizlik etmeden evde kolayca yapabileceğiniz işleri sizler için araştırdık. Bu işler içinde web üstünden para kazanabileceğiniz işler olduğu şeklinde evde paketleme ve montaj şeklinde çeşitli iş kategorileri yer ediniyor. Şimdi gelin evinizden çıkmadan para kazanabileceğiniz ek işleri detaylarıyla beraber inceleyelim.

Evde Yapılabilecek Ek İşler Nedir?

Ek gelir elde etmek için özgür zamanlı emek vererek para kazanılabilecek ek işler değişik sektörlerden oluşmaktadır. Kişilerin aile bütçelerine katkı sağlamak için tercih etmiş olduğu bu işler yardımıyla aile ekonomisine katkı elde eden kişiler, tertipli olarak bir gelire haiz oldukları için günlük küçücük harcamalarını da kendi kazançlarıyla yapabilmektedir. Gerek boş zamanlarını değerlendirmek gerekse evlatlarının okul harcamalarına katkı sunmak isteyen kişilerin evinde emek vererek yapabilecekleri pek oldukca iş seçeneği bulunuyor. Ek olarak evde yapılabilecek bu ek işler nerede ise her insanın kolaylıkla yapabileceği, hatta o işte deneyim kazandıktan sonrasında oldukca daha yüksek gelir elde edebilecekleri bir iş olanağına dönüşüyor. Günümüzde evde para kazandıran ek işler içinde şunlar yer ediniyor:

 • Boncuk ve işleme işleri
 • Evde paketleme işleri
 • Kutulama işleri
 • Rahat olan montaj işleri
 • Sabun yapımı ve süsleme işleri
 • Nikah, mevlit ve bebek şekeri işleri
 • Hediyelik eşya yapım işleri

Katlama ve etiketleme işleri şeklinde ek işler evde en oldukca meydana getirilen işler içinde sayılıyor. Şimdi gelin bu saydığımız ek işlerin detaylarını hep beraber öğrenelim.

 Evde Paketleme İşleri Nedir?

Evde yapılabilen ek işler içinde ilk sırada paketleme işleri gelmektedir. Oldukça yaygın olarak tercih edilen paketleme işi yapmak istiyorsanız ilk olarak evlere paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Eğer çevrenizde ambalaj ve paketleme işi ile uğraşan firmalar var ise bu firmalarla görüşerek iş alımı sağlayabilirsiniz. Üstelik anlaştığınız firmalar ambalaj ve paketleme işlerini adresinize kadar ücretsiz bir şekilde getirmekte ve iş tamamlandığında gene adresinizden ücretsiz bir şekilde teslim almaktadır. Çevrenizde bu tür firmalar yoksa web üstünden kısa bir araştırma yaparak firmaların yazışma yayınlarını bulabilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz. Yaptığınız paketleme işlerinin ücretlerini ise firmalara bağlı olarak haftalık ya da aylık olarak alabilirsiniz. Bu işi tertipli bir halde yaparak ayda 1500-2000 lira şeklinde gelir elde edilmektedir. Evde meydana getirilen paketleme işleri ise şunlardır:

 • Nikah şekeri ve kına paketleme
 • Bardak, galoj, toka paketleme
 • Tütün, telefon kılıfı, poşet paketleme
 • Çorap, pipet, balon ve mandal paketleme
 • Kuruyemiş, kibrit, iğne ve raptiye paketleme
 • Lavanta kesesi, ıhlamur ve plastik bardak paketle, bu işlerden bazılarıdır.

Evde Rahat Montaj İşleri Nedir?

Evde basitçe yapabileceğiniz montaj işleriyle de aylık tertipli bir gelire haiz olabilirsiniz. Rahat montaj işleri çoğu zaman oyunca imalatı ve kolay ev eşyası imalatı meydana getiren firmalar tarafınca verilmektedir. Gene aynı şekilde kırtasiye ürünleri imalatı meydana getiren firmalarda evde montaj işi veren firmalar içinde sayılabilir. Sadece evde yapılacak montaj işleri paketleme işlerine bakılırsa birazcık daha teknik beceri isteyen işlerdendir. Zaman içinde deneyim kazanarak el beceriniz gelişir ve yaptığınız montajları oldukca daha kısa bir süre içinde bitirebilirsiniz. Dolaysıyla gelirinizde yaptığınız işe bakılırsa artacaktır. Evde montaj yaparak aylık olarak 1200-1600 lira arası bir gelir elde edilebilir. Evde yapabileceğiniz kolay montaj işlerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Rahat oyuncakların montajı
 • Makas montajı
 • Süs eşyalarının montajları
 • Ahşap ürünleri montajı
 • Tükenmez kalem montajı şeklinde işler evde yapılana montaj işleridir.

Evde Katlama ve Etiketleme İşleri Nedir?

Evde katlama ve etiketleme işleri çoğu zaman tekstil firmaları tarafınca talep edilmektedir. Bunun yanı sıra plastik imalatı ya da besin üretimi meydana getiren firmalar da ürünlerini paket ettirmek   için evlere iş vermeyi tercih ederler. Eğer bu işi yapmayı düşünüyorsanız ilkin çevrinizdeki katlama işi veren firmalarla görüşmelisiniz. Yakın arkadaşlarınızı ve öteki tanıdıklarınızı da mevzuyla ilgili bilgilendirmeli ve onlardan da destek almalısınız. Bu çabalarınıza karşın iş bulamadaysanız web üstünden duyuru veren firmalarla irtibata geçebilirsiniz. Bu firmaların birçoğu kargo ile birçok şehre iş gönderilmiş olduğu için seçenekleriniz oldukca daha çok olacaktır.  Katlama ve etiketleme işi yapabileceğiniz alanlar şu şekilde sıralanıyor:

 • Çorap etiketleme işi
 • Davetiye katlama işi
 • Pantolon, gömlek ve bluz etiketleme işi
 • Besin ürünleri etiketleme işi

Birçok tekstil ürünün etiketleme işi şeklinde işlerden birini tercih ederek evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu işi yaparak da ayık olarak 1000-2000 lira arası şeklinde bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Kutulama İşleri Iyi mi Yapılır?

Evde kutulama işi en keyifli ve en kolay evde ek iş fırsatları içinde yer alır. Daha oldukca kafe, restoran ve pastanelerin kullandığı karton ambalajların katlanması şeklinde yapılabilen bu iş yardımıyla hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Üstelik oldukca kolay bir halde yapabileceğiniz evde kutulama işi, makineler tarafınca katlanılacak bölgeleri işaretlenen kartonların istenilen şekilde katlanmasıdır. Bazı gezinsel hediyeliklerin kartonlara konulması şeklinde yapılabilen kutulama işlerini de değerlendirebilirsiniz.

 Evde Besin Üretim İşi Iyi mi Yapılır?

Bilhassa son yılarda bölgesel gıdalara karşı yoğun bir ilginin bulunduğunu biliyoruz. Bu sektöre girerek evde besin üretimi meydana getiren kişilerin ise hatırı sayılır kazançlar elde ettikleri de bir gerçek. Bundan dolayı web üstünden organik ve bölgesel ürün satışı meydana getiren kişilerin sayısı her geçen gün artıyor.  Evde para kazandıran ek işler içinde en karlı işlerden biri olarak önerebileceğimiz besin üretim işi, marifetli hanımlara yeni fırsatlar sunuyor. Hazırladığınız ürünlerinizi web üstünden satabileceğiniz şeklinde hem de çevrenizdeki besin pazarlarında pazarlayabilirsiniz. En oldukca talep gören besin ürünlerini şu şekilde sıralamak mümkün:

 • Yaprak sarma, turşu ve mantı işi
 • Yemeklik salça işi
 • Kahvaltılık ezme çeşitleri
 • İçli köfte şeklinde bölgesel lezzetlerin yapımı
 • Her türlü ev yapımı turşu işi,
 • Damaklarda iz bırakan bölgesel börek yapım işi, bir tek birkaçıdır.


Evde Evde Para ek işi nasıl yapılır ?

Evde Evde Para Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Evde Para ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Evde Para ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Evde Para ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Evde Para ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Evde Para ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir