Evden Ek İş Evde İğne Oyası Yaparak Para Kazanmak

Evde İğne Oyası Yaparak Para Kazanmak


Evde iğne oyası yaparak para kazanmak mümkün. Aile bütçesine katkı sağlamak için klasik şekilleri yeğleyen birçok ev hanımının seçimi evde iğne oyası yapmaktır. Başlangıçta hobi olarak başlanan iğne oyası birazcık emek ve sabır gösterildiğine güzel paralar kazanmanıza destek olmaktadır. El emeği göz nuru oluşu da evde iğne oyası yaparak para kazanmanın en coşku verici yoludur.

Evde ek iş imkanları içinde hanımefendilerin en sevmiş olarak yapmış olduğu iğne oyasına başlayarak boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve para kazanma şekillerinin kapılarını aralayabilirsiniz. Birçok değişik modeli bulunan iğne oyasını kendi hayal gücünüze ve keyfinize gore tasarlayabilirsiniz.  Bilhassa çeyiz bohçalarının eğer olmazsa olmazı olan iğne oyalı rengarenk tülbentler hazırlayarak satışlarınızı hızlandırabilir ve daha oldukça sipariş alabilirsiniz.

Hangi İğne Oyaları Daha Oldukça Satılıyor?

İğne oyası denince akla ilk gelen yazma ve tülbentler olsa da birçok ürüne iğne oyası yapılmaktadır. Bilhassa çeyizliklerin vazgeçilmezi olan iğne oyalarını havlularda, seccadelerde, salon takımlarında, yastık kılıflarında, nevresim takımlarında ve öteki çeyizlik ürünlerde görebilirsiniz. Evde iğne oyası yaparak para kazanmak için bu ürünlerin başlangıcında değişik örneklerde hazırlayabilirsiniz. Bilhassa günümüzde popüler olan tığ işi boncuklu oya modellerini çeyiz bohçalarına ve tülbent kenarına Şahane motiflerle işleyerek satışlarınızı fazlalaştırabilirsiniz. Sadece tığ işi boncuklu iğne oyası hazırlarken renk uyumuna ve tüm neye dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

İğne Oyası Yaparak Para Kazanmak

Evde ek iş imkanları sağlamak için Hazırladığınız iğne oyası modellerini çeşitli platformlar vesilesiyle direkt satışa sunabilirsiniz. Bunun için birçok toplumsal medya hesabından faydalanabileceğiniz şeklinde çeyiz ürünleri satan mağazalara da giderek ürünlerinizin pazarlamasını yapabilirsiniz. Sadece pazarlama mevzusunda başarıya ulaşmış olmadığınızı ya da vaktinizin olmadığını düşünüyorsanız, iğne oyası yaparak para kazanmanızı elde eden firmalar anlaşarak onlar için çalışmaya başlayabilirsiniz.

Evde İğne Oyası Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Ilk olarak yaptığınız her iğne oyası modeli için fiyat belirlemeniz gerekmektedir. Çoğu zaman tane ya da metre bazında belirlenen iğne oyası tutarları kişiden kişiye değişim göstermektedir. Tülbent kenarına meydana getirilen iğne oyası ile seccade üstüne meydana getirilen iğne oyası hem model hem de boyut bakımından aynı olmayacağından değişik fiyatlar belirlenmesi gerekmektedir. Ek olarak sipariş aldığınız ürünün hususi tasarım olması halinde bunun bilgisini paylaşarak fiyatta fazladan değişimler yapılması mümkündür. Bu yüzden iğne oyası modelimizin güçlük bakımından gore fiyatlandırmasını yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra evde iğne oyası yaparak para kazanmak istiyorsanız maliyetleri de göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. İp, boncuk, tülbent, seccade, çarşaf ve benzeri materyallerin ücretlerini belirlenmesi arkasından el emeğinizi göz önünde bulundurarak bir fiyat vermeniz gerekmektedir.  Sipariş oluşturan kişiler Kargo sistemlerini kullanarak göndereyim sağlamanızı talep ediyorlarsa bu kez kargo gönderim ücretini belirtmeniz tavsiye edilmektedir. Bir tek boş zamanlarınızı değerlendirerek Hazırladığınız siparişlerinizi teslim ettiğinizde aylık ortalama olarak 2.000 TL’ye kadar kazanç elde edebilirsiniz. Son olarak taaddüt ettiğiniz teslimat evveliyatına kadar istenilen ürünleri hazırlayarak ürünleri göndermeniz durumunda para kazanmakpara kazanmak için büyük bir adım atmış olmuş olursunuz.


Evde Evde İğne ek işi nasıl yapılır ?

Evde Evde İğne Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Evde İğne ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Evde İğne ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Evde İğne ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Evde İğne ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Evde İğne ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir