Evden Ek İş Evde Abiye İşi Veren Firmalar

Evde Abiye İşi Veren Firmalar


Hususi davetlerde, düğünlerde ya da mezuniyet partilerinde giyilen abiye kıyafetlerin birçoğu el işçiliği ile yapılır. Tasarım ve dizayn aşamasından süslemesine kadar el emeği göz nuru dökülen bu kıyafetlerin üstündeki süslemeler ise hanımefendiler tarafınca dikilir. Dolayısıyla tekstil işinin yoğun olduğu bölgelerde evlere abiye süsleme işi veren firmaların sayısı oldukça fazladır. El işi mevzusunda kendinize güveniyorsanız evde abiye işi veren firmalar ile kontakt kurabilir, tertipli bir ek gelir elde edebilirsiniz. Peki, evde abiye işi iyi mi yapılır, aylı kaç para kazanılır ve eve iş veren firmalara iyi mi ulaşılır? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Evde Abiye Süsleme İşi Iyi mi Yapılır?

Abiye süsleme işi, evde meydana getirilen öteki ek işlere nazaran birazcık daha zahmetli ve zor bir iş olabilir.  Çoğu zaman iğneye dizilen boncukların giysilere işlenmesi şeklinde meydana getirilen bu iş oldukça da süre alıcı bir iştir. Firmalardan aldığınız süsleme işlerinin bazıları oldukca basittir. Bu işi yapmak için azca bir dikiş bilginizin olması yeterlidir. Aslına bakarsanız şirket yetkilileri abiye süsleme ile ilgili teknik bilgileri ve yapacağınız süslemenin bir örneğini size verecektir. Böylece süsleme işini daha kolay bir halde yapabilirsiniz. Sadece derhal belirtelim ki, abiyelere boncuk işleme bir sanattır ve bu sanatı en iyi şekilde sunabilmeniz için bu işi sevmiş olarak yapmalı ve birazcık sabırlı olmalısınız.

Çoğu zaman ev hanımlarının dikiş nakış şeklinde el sanatlarına yatkın oldukları düşünüldüğünde ev haricinde çalışamayan ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen birçok ev hanımı evde abiye işi yaparak tertipli bir gelire haiz olabiliyor. Evde meydana getirilen öteki işlere nazaran daha zahmetli ve daha uzun soluklu bir iş olan evde abiye süsleme işinin getirisi de bir o denli yüksektir.

Evde Abiye İşi Yaparak Kaç Para Kazanılır?

Abiye süsleme işi öteki ek işlere nazaran daha çok para kazandırır. Sadece abiye kıyafetlerin maliyetlerinin oldukça yüksek olduğu düşünüldüğünde bu işi yaparken oldukca dikkatli olmalısınız.  Hata yapma şeklinde bir lüksünüzün olmadığı şeklinde yapılabilecek en küçük hata abiyenin bozulmasına ve sizin zor durumda kalmanıza niçin olabilir. Bu yüzden evde abiye işi veren firmalar da daha oldukca ustalaşmış olan kişilere evde ek iş imkânı sunmaktadır. Eğer abiye süsleme mevzusunda kendinize güveniyorsanız, bu işi yaparak yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Moda evleri ya da tekstil firmaları ile anlaşarak süsleme işi icra eden hanımefendilerin aylık 1.500-2.500 lira içinde bir kazanç elde ettikleri biliniyor. Bu para tamamen sizin el emeğinizin karşılığıdır. Evde abiye süsleme işi yapılacak olan giysiler için lüzumlu olan tüm malzemeler şirket tarafınca size verilecek ve bir tek bu malzemeleri kullanarak süsleme işi yapmanız istenecektir. Tamamladığınız işleri firmaya kendiniz teslim edebileceğiniz şeklinde bazı firmalar iş bitiminde evinizden teslim almayı tercih eder. Bu durum iş başlangıcında firmayla yaptığınız anlaşmaya bağlıdır. Ek olarak ödemelerinizi de gene firmayla anlaşarak iş bitiminde nakit olarak almayı tercih edebilirsiniz.

Evde abiye süsleme işi veren firmalara ise web üstünden ulaşabileceğiniz şeklinde, yaşadığınız bölgedeki moda evleri ya da tekstil firmaları ile görüşerek de ulaşabilirsiniz. Mühim olan dikiş nakış mevzusunda kendinize güvenmeniz ve firmaların beklentilerini karşılamanızdır.

Kesinlikle okuyun: Eve Ek İş Veren Firmalardan İş Alma Yolları


Evde Evde Abiye ek işi nasıl yapılır ?

Evde Evde Abiye Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Evde Abiye ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Evde Abiye ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Evde Abiye ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Evde Abiye ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Evde Abiye ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir