Evden Ek İş Ev Hanımlarına Yönelik İş Fikirleri Nedir?

Ev Hanımlarına Yönelik İş Fikirleri Nedir?


Geçim şartlarının her geçen gün ağırlaşması, insanların ek olarak yapabilecekleri işleri aramalarına sebep olmuştur. Haliyle ev hanımlığı icra eden hanımefendiler da aynı şekilde evde yapabilecekleri işler aramakta. Ev bütçesine katkıda bulunmak isteyen Ev Hanımlarına Yönelik İş Fikirleri, hanımlara çeşitli olanaklar sağlar.

Ev Hanımlarına Yönelik İş Fikirleri

Ev hanımlarının yapabileceği işler, değişik farklıdır. Hanımlar için evde iş imkanı denince daha oldukça el işleri akla gelse de, sektörün gelişmesiyle beraber çeşitli iş bölgeleri hanımlar için eve iş göndermekte ve o işi yapmalarını istemektedir.

Bu bağlamda ev hanımlarının evde yapabilecekleri işlerin bazılarından bahsedecek olursak;

  • Yiyecek yapmış olup satmak: Akla ilk gelen işlerden birisi yiyecek yapmış olup satmak kim bilir, el emeği kokan nefis yemekler yapmış olup, birazcık da çevre edindikten sonrasında bu işten güzel bir gelir elde edebilirsiniz.
  • Örgü: El becerinizi kullanmanın en zekice yollarından birisi örgü yapmaktır. Temin edeceğiniz malzemeler ile işe derhal başlayabilirsiniz. Yapacağınız el işlerini münferit olarak, web kanalıyla veya bir firmayla anlaşarak onlar vesilesiyle pazarlayabilirsiniz.
  • İp Temizleme: Çeşitli konfeksiyonlarla anlaşarak onların yapmakta süre kaybettikleri işleri evden yapabilirsiniz. Dikişte kullanılacak iplerin öncesinden temizlenmesi görevini siz üstlenebilirsiniz.
  • Metin Yazarlığı Yapmak: İnternet üstünden tanıtım yazıları yazarak ek gelir sağlamaktır.
  • Nikah Şekeri, Çağrı Çikolataları, Doğumlarda Verilecek Çikolataları Hazırlamak: Ev de yapılabilecek en iyi işlerden. Bu işi icra eden firmalardan data alabilir ya da alt yapıyı hazırlayıp kendiniz bu işe adım atabilirsiniz.
  • Çocuk Bakıcılığı: Çalışan ailelerin çocuklarına, mesai saatleri içinde ücretli şekilde bakabilirsiniz..
  • Paketleme İşleri: Evde yapılabilecek en geniş, en olanaklı işlerden birisidir. Çeşitli firmalarla meydana getirilen anlaşmalar neticesinde, evlerinize alabileceğiniz Baharat, Terlik, İç Çamaşırı, Sabun, Galoş, Pipet, Kürdan, Toka, Balon, Mum, Kına benzer biçimde malzemeleri paketleyebilirsiniz.
  • Süs Eşyaları Ve Hediyelik Eşyalar: Aynı şekilde evden bu tür hizmetleri halka sağlayabilirsiniz. Tesbih, Bilezik, Kolye benzer biçimde takıları dizip pazarlayabilirsiniz.
  • Bölgesel Yiyecekler: Bildiğiniz bölgesel yiyecekler var ise (Reçel, Hususi Çorbalar) bu tarz şeyleri yapmış olup meraklılarına pazarlayabilirsiniz.
  • Davetiye Yapmak: Nikahlara, düğünlere hususi olarak bu hizmeti verebilirsiniz. Hazırladığınız güzel tasarımlarla bu iş de başarı göstermiş olabilirsiniz.

Yukarıda saydıklarımız, Ev Hanımlarına Yönelik İş Fikirlerinden yalnızca birkaç tanesi idi. Çevrenizde bu işi yapanlarla iletişime geçerek daha geniş bilgiler alabilir ve fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Yönelik İşlerin Gelirleri Nasıldır?

Belli bir ücretlendirme yapmanın zor olduğu bu sektörde, meydana getirilen işe bakılırsa fiyatların değiştiğini söyleyebiliriz. Yapacağınız en mantıklı iş, ev hanımı olarak yapabileceğiniz en iyi işi belirleyip onun üstüne yoğunlaşmak.


Evde Ev Hanımlarına ek işi nasıl yapılır ?

Evde Ev Hanımlarına Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Ev Hanımlarına ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Ev Hanımlarına ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Ev Hanımlarına ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Ev Hanımlarına ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Ev Hanımlarına ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir