Evden Ek İş Ek Gelir İmkanı Ayda 1000 - 1500 TL Para Kazanmak

Ek Gelir İmkanı Ayda 1000 – 1500 TL Para Kazanmak


Ek gelir imkanı olan kına paketlemesi yardımıyla evde 1000 – 1500 TL içinde gelir elde edebilirsiniz. Evde kına paketleme işi hakkında değişik web sitelerinde yazılmış olan yazıların aksine bu makalemizde kına paketleme işinin iyi mi yapıldığını, firmaların ne kadar ödeme yapacakları ve firmalarla iyi mi yazışma sağlanacağı hakkında sizlere informasyon vereceğiz. Kına paketi işi veren firmalar paketleme işlerinin yapımı için duyuru yayınlarsa bu ek iş ilanını sitemiz üstünden takip edebilirsiniz.

Kına paketleme işi ile aylık kazanabileceğiniz maddi gelirin limitini siz belirleyebilirsiniz. Ne kadar zamanınız var ise aldığınız işin miktarını artırarak daha çok kazanabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar çoğu zaman performansından memnun olduğu kişiler ile emek harcamayı tercih ediyor. Doğrusu alınan işi zamanında teslim etmeniz oldukça önemlidir. Bu sebeple kına paketi yaparak kazanabileceğiniz rakamı net vermemiz de mümkün olmayacaktır.

Kına Paketleme İşi Evlere Iyi mi Verilir?

Kına paketleme işi yaptıran firmalar ilkin ek gelir imkanı arayan insanların ilanlara müracaat yapmasını beklerler. Paketleme işini yapmak isteyenleri bulduğunda evlere kına gönderimi yaparlar. Genel olarak kına paketle işleri organizasyon firmaları tarafınca verilir. Örnek olarak aldıkları bir düğün organizasyonu için katılımcı sayısı 200 şahıs olursa çoğu zaman 2 yada 3 kilo kadar kınanın paketlenmesi gerekir. Paketleme işini yapmak isteyen ev hanımları belirlenen ölçüdeki kınayı şirket tarafınca verilen keselere gramına gore koyarak paketleme yapar ve meydana getirilen paketleme başına da para alırlar.

Bazı firmalar paket başı ödeme yaparken bazı firmalar kilo başına ödeme yaparlar. 2 KG kına ile averaj olarak 200 yada 300 paket çıkar. Bu işi alırsanız averaj haftalık kazancınız 500 TL olacaktır. Kazancınızın içinde araç-gereç parası ya da her hangi bir gideriniz olmadığı için aylık kazancınız oldukça iyi sayılara çıkabilir. Yazları eş, dost yada akrabalarınız ile beraber halletmeye karar verirseniz kazancınızda yapacağınız işin büyüklüğü bakımından artacaktır.

Evde Kına Paketlemesi İçin Ihtiyaç duyulan Malzemeler

Kına paketi işi yapmak isteyen her insana lüzumlu olan araçların tamamı firmalar tarafınca karşılanmaktadır. Bu nedenler bu işe adım atmak için her hangi bir harcama etmenize gerek kalmamıştır. Şirket size paketleme poşetleri, kına, bant, iğne, keseler, kına, nazar boncuğu, duyarlı terazi ve küçük ağızlı kürek şeklinde malzemeleri evinize kadar getirecektir. Özetlemek gerekirse özetleyecek olursak, verilen malzemeler ile aldığınız işi tertipli ve en önemlisi zamanında yapmış olup teslim ederseniz şirket ile devamlı emek harcama olanağına haiz olmuş olursunuz.

Kesinlikle okuyun: Evden Para Kazanma Yolları


Evde Ek Gelir ek işi nasıl yapılır ?

Evde Ek Gelir Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Ek Gelir ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Ek Gelir ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Ek Gelir ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Ek Gelir ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Ek Gelir ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir