Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz


Tam zamanlı işler bazı durumlarda; ev kirası, faturalar, harcamalar, alışveriş ve olur olmaz zamanda makinelerde çıkan arızalara yetişmekte zorlanabiliyor. Öyleki ki ayın sonu gelmeden toplumsal yaşam için para kalmayabiliyor. Bundan dolayı insanoğlu hem aile bütçelerini rahatlatmak hem de daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmek adına ek gelir getiren işler yarı zamanlı iş arayışına giriyorlar. Eskiye nazaran web aracılığı ile artık ek gelir elde etmek oldukca daha kolay. Değişen teknolojinin vakit geçtikçe gelişmesi yarı zamanlı işlerin çeşitliliğini de arttırıyor ve birçok alanda emek harcama imkânı sunuyor.

Tam zamanlı işinize ek olarak, fazla vakit almayacak kolay işlerin yanında; emek, vakit, disiplinli emek harcama ve kabiliyet gerektiren işlerde bulunmaktadır. Bu işler kişinin performansına bağlı olarak kazanç imkânı sağlar. Bütçenize ek gelir getiren işler için alternatif 11 yolunu sizler için araştırdık.

1- Kendi İşinizin Patronu Olun

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Bir satış fikriniz var ya da satmak için çeşitli eşyalara sahipsiniz. O halde bir e – tecim sitesi açarak elinizdekileri en doğru şekilde değerlendirip ek gelir getiren işler den kazanma yoluna girebilirsiniz. Eğer site açma mevzusunda bilginiz yok ise bir profesyonelden para karşılığı hizmet alabilirsiniz. Fakat sıfırdan bir iş kuruyorsanız ilk etapta sesinizi duyurabilmek için blog ya da wordpress hesabı da açmayı deneyebilirsiniz.

Bununla beraber Letgo, Gittigidiyor, Aliexpress, Hepsiburada ve eBay şeklinde platformlarda da kendi hesabınızı oluşturup satış hayata geçirmeye başlayarak hem ikinci el eşyalarınızı değerlendirebilir hem de oldukca yorulmadan oturduğunuz yerden satış yapabilirsiniz.

Kesinlikle okuyun: Evli ve Çocuklu Ev Hanımlarına Para Kazanabilecek Ek İşler

2- Blog Açarak Reklamlardan Para Kazanmak

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Her insanın yapabileceği bir iş olan blog yazarlığı, yalnızca bu sektörde kaliteli içerik üretebilen kişiler için daha büyük getiriler sağlar diyebiliriz. Bu sebeple web ortamında ki her bir içerik potansiyel minimum 1 okuyucu anlama gelir.

İyi bir blog yazarı olmak için bazı kurallar dahilinde ilerlemek gerekir. SEO ve anahtar kelimelere dikkat edilmelidir. Pazara yönelik içerikler hazırlanmalıdır. Yazıların okur oranları yükseldikçe Adsense reklamlarından para kazanmaya başlarsınız. Sonrasında bloğunuza domain alarak siteye çevirebilir kullanıcılar için daha efektif bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede işinizi hem büyütmüş olmuş olursunuz hem de daha çok kişinin size ulaşmasını sağlayarak gelirinizi ikiye katlarsınız.

3- Komisyonculuk Yapmak

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Günümüzde birçok satış işlemi aracılar vasıtasıyla gerçekleşiyor. Komisyonculuk öteki adı ile danışmanlık hizmeti veren kişiler, herhangi bir ürün ya da iş için ara buluculuk yaparak satılan mal üstünden komisyon alıyorlar.

4- Yatırım Yaparak Para Kazanmak

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Kazandığınız paranın bir kısmını döviz ya da forex şeklinde sitelere yatırıp paranızın durduğu yerde değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem size tam zamanlı işiniz haricinde fazladan vakit harcamadan kolay yoldan ek gelir imkânı elde edecektir.

5- Yazarlık Yaparak Gelir Elde Edin

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Listemizin en oldukca emek ve vakit gerektiren ek işi yazarlık yapmaktır. İnternet sektörünün gelişmesi ile birlikte kullanıcılar açtıkları yeni siteler için kaliteli içerik üreten yazar arayışına girerler. Bu aşamada yazmaya kabiliyeti olan, dil kurallarına ve içerikler hakkında araştırma yaparak, bu araştırmaları emsalsiz bir halde kısa metinler halinde sunabilecek olan kişiler de potansiyel müşterilerini kazanmış olurlar. Vakit yönetimi, öz disiplin ve çalışkanlık isteyen yazarlık işi ile kurumsal hayatınız haricinde evden emek vererek da ek gelir elde edebilirsiniz.

6- Hususi Ders Verin

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Hususi ders vermek tam zamanlı çalışan öğretmenlerin ek gelir sağlamak için kullandıkları bir yöntem olsa da bilimsel nitelikli anlamda eğitim vermek koşul değildir. Kabiliyet doğuştan gelse bile, yaşantımız süresince birçok alanda da kabiliyet sahibi olabiliriz. Mesela, müzik enstrümanlarından minimum birini bile çalabiliyorsanız, bu mevzuda hususi ders verebilirsiniz. Spor eğitmeni olabilir, ya da bildiğiniz herhangi bir mevzuda online ders verebilirsiniz.

7- Fotoğraf Çekerek Kabiliyetinizi Paraya Dönüştürün

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

İnternet ortamında gördüğümüz fotoğrafların birçoğu bilgisayar ortamında tasarlanmış olsa da bir kısmı makinelerle çekilip yüklenen resimlerden oluşur. Tarzınızı belirleyip kendinize toplumsal medya hesaplarından kuvvetli bir satıcı profili oluşturabilirseniz çektiğiniz resimlerden ek gelir sağlayabilirsiniz. Bir tek fotoğraf satıcıları için açılmış siteler vardır. Çektiğiniz fotoğrafları yükleyin ve müşteriler ile konuşarak satışları takip edin.

8- Gizli saklı Alan kişi Olarak Ek Gelir Elde Etmek

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Ek gelir elde etmenin öteki bir yolu ise gizli saklı alan kişi olmaktır. Tam zamanlı işinizden zaman buldukça bazı hususi firmalar için gizli saklı alan kişi vasfında çalışabilirsiniz. Firmalar sizden sahibi olduğu bayiliklere gitmenizi ve bazı mevzularda araştırma yaparak notlarınızı rapor haline getirip sunmanızı isterler. Mesela, Ortam temiz miydi? Personellerin müşterilere karşı davranışı nasıldı? Sual sorduğunuzda iyi mi yanıt verildi? ya da Personellerin giyimi iş ortamı için uygun muydu? şeklinde soruların cevaplarını rapor haline getirerek firmalara sunarak ek gelir elde edebilirsiniz.

9- Sukulent Yetiştiriciliği

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Tam zamanlı işinizin sizi stres küpü haline getirmiş olduğu durumlar vardır ve kimi vakit bu durumlardan oldukça uzaklaşmak istersiniz. Tam da bu aşamada hem sizi eğlendirip mutlu edecek hem de ek gelir elde etmenize destek olacak bir yöntem sunuyoruz. Sukulent yetiştiriciliği.

Sukulentler kaktüs ailesinden gelirler fakat dikenleri yoktur. Ek olarak fazla bakıma da gereksinim duymazlar. İki haftada bir sulamanız kafi olacaktır. Yaprakları etlidir ve su depolama özelliğine haizdir. Bundan dolayı her bir yaprağı yeni bir nebat üretme potansiyeline haizdir. Yaprağı ucundan kesip yara yerini toprağa batırırsanız 5 hafta içinde köklenir ve gelişmeye adım atar. Gelişen bitkiyi internette ya da çiçekçilere satarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

10- Giysileri Geri Dönüştürün

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

Hanımefendiler için en zevkli girişimcilik örneklerinden biridir ve oldukça yüksek fiyatlarda satış imkânı sunar. Kullanmadığınız, eskiyen, dar gelen ya da yırtılmış birkaç parça eşyayı minik dokunuşlar ile tekrardan yapılandırıp şahane tasarımlar elde edebilirisiniz.

11- Video Çekerek Ek Gelir Elde Etmek

Evden Ek İş Ek Gelir Getiren İşler İle Ayda 1500 Lira Kazanabilirsiniz

İnternet ortamının en gözde ek gelir elde eden işlerinden biri de video çekmektir. Data sahibi olduğunuz bir mevzuda, mesela yiyecek yapmak, grafik tasarım eğitimi vermek ya da moda hakkında tavsiyeler vermek için video çekebilir ve ek gelir ele edebilirsiniz. İzlenme oranları ve abone olan kişilerin sayısı ne kadar yüksek olursa geliriniz de paralel olarak artacaktır.


Evde Ek Gelir ek işi nasıl yapılır ?

Evde Ek Gelir Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Ek Gelir ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Ek Gelir ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Ek Gelir ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Ek Gelir ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Ek Gelir ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir