2018 Evde Ek İş İlanları

Egekent içi evde tesbih dizme işi

evde tesbih dizme isi

Egekent içi evde tesbih dizme işi

Birçok insan fazladan gelir elde edebileceği işler ararken evde tesbih dizme işi tam onlara göre bir uğraştır. Herhangi bir deneyim ve bilgi gerektirmeyen bu işi, fazladan zamanı olan herkes yapabilir. Bu nedenle son zamanlarda ilgi gören bu ve buna benzer işler için yoğun bir talep olduğu biliniyor. Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız bu konu bir boşluk olduğu çok açık. Bu işin en önemli noktası yoğun bir emek ve dikkat gerektirdiğidir. Eğer gerekli özeni göstermek konusunda zorluk yaşarsak aldığımız işleri zamanında teslim etmek bizim için çok zor olacaktır. Düzenli ve programlı çalışarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar

Bu tarz firmalara ulaşarak evde tesbih dizme işi yapmak istiyorum diyorsanız, öncelikle firmaların resmi web sitelerine ulaşarak veya konumuz altında yorum bırakarak bu firmaların size ulaşmasını sağlayıp evde ek iş olanağına sahip olabilirsiniz. Eve ek iş fırsatları çerçevesinde yer alan tesbih dizme işi sayesinde aylık 1000 ila 2000 TL arasında bir gelire sahip olarak sizlerde kazancınızı arttırabilir ve bu işi seri şekilde yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.

 

Sadece Egekent içi

1000 adet 99’lu namaz tesbihi dizimi 45 TL. İşi Sadece Egekent içi veriyoruz.
Sizde evde ek iş modellerinden biri olan evde tesbih dizme işini yapabilirseniz aşağıda bulunan yorum kısmına iletişim bilgilerinizi yazarsanız size bu işi vermek isteyen firma veya şirketler sitemiz aracılığıyla size ulaşacak ve para kazanmaya hızlı bir şekilde başlamış olacaksınız. Yalnız ikamet ettiğiniz ili de aramalarınıza dahil etmeyi unutmamanız gerekir.

 

Önemli Uyarı: Yorumlar kısmından yapacağınız yorumlar ile firmamızın size dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Özel bilgilerinizi 3. Şahısları ulaşabileceklerini düşünerek özel bilgilerinizi açık olarak paylaşmayın. Firmamız hiçbir şekilde yapılacak hizmetlerde Para talep etmemektedir. Firmamız adına sizden para isteyen kişilere itibar etmeyiniz. Firmamız logolu ve firmamız harici maillere itibar etmeyiniz.

 1. Kübra dedi ki:

  Ümraniye şerifalide oturuyorum iş ıstyorum onceden yaptıgım bir iş elım hızlıdr

 2. Pinar dedi ki:

  evlere ek is veriliyormus daha once evde bebek bezi paketleme isi nikah sekeri yapdim .. tecrubem vardir .

 3. Ümmühan dedi ki:

  Merhaba bu işi yapmak istiyorum. Karşıyakada oturuyorum.

 4. Sevda dedi ki:

  Edirne merkez de oturuyorum evde sabun paketleme işi kalem paketleme işi Mandal işi tesbih dizme işi yardımcı olursanız sevinirim

 5. Burçin dedi ki:

  İzmir egekent te oturuyorum ilanınızla ilgileniyorum yardımcı olur musunuz

 6. Hilal Bahçeci dedi ki:

  Antalya kaşta yasiyoruz.annemle evde ek is istiyoruz.bu islerle kendi capimizda paketleme isleri yaptik.yardimci olursaniz seviniriz.

 7. Gulsen cetin dedi ki:

  Evde kapı süsü, nikah sekeri tarzı seyler hazirliyorum elim bu konularda cok yatkın ve hızlıdır bu konuda iddaliyim , ise de ihtiyacim var ulasirsaniz sevinirim. ADANA/SEYHAN

 8. Ozlem dedi ki:

  Ankara teşbih işi istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir