Evden Ek İş E-Tecim Yaparak Para Kazanma Fikirleri

E-Tecim Yaparak Para Kazanma Fikirleri


E-ticaret yaparak para kazanma fikirleri aslına bakarsak oldukça sayıdadır. Ürün odaklı yada hizmet odaklı olarak iki değişik şekilde ele alınması ihtiyaç duyulan bu fikirleri yazımızda incelemeye başlıyoruz. 2021 yılı için de para kazandıracak iş fikirleri içinde ilk olarak hizmet odaklı fikirleri paylaşmakta yarar var.

Hizmet Odaklı E-Tecim İş Fikirleri

E-ticarete başlamadan ilkin kapsamlı bir araştırma yapmak gerekiyor. Bu aşamada hizmet odaklı kategorileri sıralayacak olursak; akıllı ev ürünleri, 3D varlık mağazası, çevrimiçi öğrenme platformları, özçekim dronları, broşlar, görüntülü kapı zili şeklinde seçenekleri sıralayabiliriz. Bunlara ek olarak bebek tulumu, yiyecek ve mutfak paspasları, dijital pazarlama, elektrikli kaykaylar, yüz maskeleri, kişisel güvelik ekipmanları şeklinde iş fikirlerini de tercih edebilirsiniz. Elbet E-ticaret yaparak para kazanma fikirleri ana paraya bağlı olarak yapılabilir. Bazı işlere 50 bin lira ile başlayabilirken bazılarında 300 bin TL şeklinde bir ana paraya ihtiyacınız olabilir.

E-ticarette para kazanmak isteyenler hususi markalı ürünleri satmalıdır. Ek olarak bayanlar için hususi markalı organik cilt bakım ürünlerinin de getirisi yüksektir. Alternatif olarak hususi markalı hanım ve adam çantaları, evcil hayvan besleyenler için el yapımı yiyecekler ve isteye bağlı baskı seçimi giysiler de e-ticarette mühim bir yere haizdir.

Ürün Odaklı E-Tecim İş Fikirleri

E-ticaret yaparak para kazanma fikirleri içinde daha oldukça ürüne yönelik satış yapmak isteyenler için oldukça sayıda alternatif söz mevzusudur. Çocuk modası başta olmak suretiyle sanat malzemeleri, robot süpürgeler, adam modası, kamp ekipmanları, çoraplar, kozmetik ürünleri, kulaklık, siperlik, maske, fitness ekipmanları, hanım modası, Bluetooth kulaklıklar, kahve makinesi, çay, matkap, dudak kremi, cüzdanlar, oyuncaklar ve saat şeklinde ürünlere yönelebilirsiniz. Ya da şu ürünler için bir e-ticaret sitesi kurarak kitlenize ulaşabilirsiniz;

  • Yoga ürünleri
  • Akıllı saatler
  • E-kitap
  • Broşlar
  • Zeytinyağı
  • Banyo malzemeleri
  • Takı çeşitleri
  • Emaye iğneler

Bu örnekler çoğaltılabilir. Tamamen ilgi alanınıza ve hedef kitlenize ulaşmada atacağınız adımlara bağlı olarak sizler de e-ticaret sektöründeki yerinizi alabilirsiniz. Günümüzde artık online alışveriş imkanları artmaktadır. Haliyle giyim sektörü, elektronik eşyalar, mutfak malzemeleri ve daha pek oldukça alanda insanoğlu internetten alışveriş halletmeye devam etmektedir. Sunulan alternatifler ve indirim seçenekleri yardımıyla online alışveriş çılgınlığı sürerken daima kaliteli ve indirimli ürünlerin tercih edilmiş olduğu unutulmamalıdır. Paylaştığımız bu seçenekleri bireysel olarak değerlendirmeli ve sermayenize bakılırsa aksiyon almalısınız. Kaliteden taviz vermeden başlayacağınız e-ticaret projelerinin daima kazanç sunmaya devam edeceğini de ihmal etmeyin.


Evde E-Tecim Yaparak ek işi nasıl yapılır ?

Evde E-Tecim Yaparak Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? E-Tecim Yaparak ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına E-Tecim Yaparak ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili E-Tecim Yaparak ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. E-Tecim Yaparak ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için E-Tecim Yaparak ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir