Evden Ek İş E-Kitap Yazarak Para Kazanmak Mümkün mü?

E-Kitap Yazarak Para Kazanmak Mümkün mü?


Bugüne dek kitap yazma benzer biçimde bir imgesel olan sadece gerçekleştiremeyenler artık e-kitap yazarak para kazanmak konusunu araştırabilir. Mühim olan durum hangi tür kitap yazmaya karar verecek olmanızdır. E-kitap yazmayı aslen ek iş olarak düşünebilirsiniz. Kitabınızı online platformlarda yayınlayabilir ve bu sayede gelir elde edebilirsiniz. Bildiğiniz suretiyle akıllı telefonlarla tabletler artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Durum bu şekilde olunca e-kitaplara olan ilgi de artmaya adım atmıştır.

E-Kitap Yazarak Para Kazanmak

Günümüzde e-kitap yazarak para kazanmak isteyenlerin sayısı artmaktadır. Aslolan mesele, yazarların kitaplarının oldukça iyi bulunduğunu düşünmesidir. Buna karar verecek olan okuyucular sevilmiş olduğu kitaplar için rahatça ödeme gerçekleştirir. İnsanların rağbet gösterdiği mevzularda kitap yazarsanız oldukça daha güzel neticelerle karşılaşabilirsiniz. Sadece bu süreçte tavsiyelere ve referanslara da ihtiyacınız olacaktır. Ek olarak bir editör bularak kitabınızdaki tüm hataların giderilmesi gerekiyor.

E-kitap yazmaya başlamadan ilkin doğru fiyatlandırma yapmanızı öneriyoruz. Genel anlamda 10 TL’den 100 TL’ye kadar fiyatlandırma politikası olan e-kitapların doğru formatlandırılması da şarttır. MS WORD ve HTML programlarını iyi bilenler kişisel olarak bu süreci yönetebilir. Ihmal etmeyin, fena bir halde düzenlenen e-kitaplar ciddi eleştiriler alır ve satılma mevzusunda güçlük yaşayabilir. Bunlara ek olarak iyi bir ürün açıklaması yazmanız ve kitap kapağını özenle hazırlatmanız gerekiyor.

Kitap türüne karar verdikten sonrasında kelime sayısı, yazar biyografisi ve öteki alanları hazırlamanız gerekir. Bazı sitelere oldukça uygun fiyatlarla üye olarak satış gerçekleştirebileceğinizi de ihmal etmeyin. Üyelik haricinde belirlenen komisyon oranlarıyla kitabınız artık satışa çıkacaktır.

E-Kitap Reklam Süreci

Hepimiz e-kitap yazarak para kazanmak ister. Sadece kitabın içinde ne olduğu, kapak resmi ve buna benzer süreçlerden sonrasında iyi bir reklam stratejisiyle yönetilmesi gerekecektir. Reklamlarınızı Feysbuk, İnstagram ve Twitter üstünden yapabilirsiniz. Ek olarak blog sitesi açarak buradan da paylaşabilirsiniz. Reklam sürecinin öteki şekilleri;

  • E-posta imzanıza kitap linkini koymak
  • Blog yorumlarına kitabınızı eklemek
  • Forumlarda kitap tanıtımınızı yapmak
  • Değişik e-kitap gruplarına katılmak olarak sıralanabilir.

Görüldüğü suretiyle e-kitap yazmak kadar e-kitabın reklam ve satışı da ciddi emek ister. Bu yüzden ilkin stratejinizi oluşturmalı ve sonrasında kitabı hazırlayarak satışa çıkarmalısınız.


Evde E-Kitap Yazarak ek işi nasıl yapılır ?

Evde E-Kitap Yazarak Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? E-Kitap Yazarak ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına E-Kitap Yazarak ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili E-Kitap Yazarak ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. E-Kitap Yazarak ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için E-Kitap Yazarak ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir