Evden Ek İş Dubai'de Yaşayan Türkler - Parapik

Dubai’de Yaşayan Türkler – Parapik


Dubai’de Yaşayan Türkler Bilhassa Türkiye’de dubai için kışa denk gelen kısa tatillerde büyük bir ilgi oluyor. Bayramlar yalnız gezinsel açıdan yoğun. Yaza geldikçe gezinsel talep azalır fakat aslına bakarsanız Dubai’nin aslolan talebi iştir. Dubai’ye gelen türkler ise inşaat vb işlerde iş yapmaktadır. Bir sürü firmanın bölge ofisleri orada, birçok fuar var ve bu fuarlarda yer bile bulunmuyor.

Dubai’de oldukça sıcak oluyor mu ?

haziran Temmuz Ağustos ayları oldukça sıcak. Lakin Dubai’de şöyleki bir durum hakim : Her ev alışveriş merkez dubai’de klimalı bu sıcaklığa nazaran ayarlanmış durumda. Oteller, restaurantlar, taksiler, otobüs durakları… Bu klimalar o denli kuvvetli ki sıcaklığı hissetmiyorsunuz bile ,üşümemek elde değil. Senenin tüm ayları süresince klimalı bir ülke. Hatta bir şunu diyebilirim, tek bir ceket ile gidecek olursanız, donabilirsiniz o aşama soğuk, 

– Dubai’de yaşayan türkler ne iş yapar?

25.000 Türk işçi ve iş sahibi nüfus var. Kriz öncesinde dubaide heralde 50 100 türk vardı onlarda yönetici konumunda yaşayanlardı. 

Dubai’de Türk işçiler için, bir ihtimal en üst sınır değil fakat yönetici; ve uzmanlar için ideal bir emek verme ortamı var. Dubai’de güvenilir insan gücüne gerekseme var. Türkiye’den dubai’ye gitmet için  resmen iş bulma kurumu araştırabilirsiniz yazımızın amacı da bu aslına bakarsanız internet sitemizdeki ilanlar kısmından kendinize dubai ülkesinde kriterlerinize uygun iş ilanı bulabilirsiniz . Bir sürü insana Dubai’yi anlattım ve herkesi; çağırdım ve gelinen noktada yönetici pozisyonunda binlerce Türk çalışıyor.

Sonuçta bir İngiliz orta aşama yönetici herhangi bir departmanın; müdürü oluyorsa Türkler o işi kat kat daha iyi yapıyor. Dubaili için kimin müdür olduğu farketmiyor, hatta bizim kültürümüz daha yakın onlara.

– Dubai’de Hala iş fırsatları var mı?

Hala oldukça fırsat var. Hatta şöyleki söylebiliriz, iş bulamamak için hiçbir sebep yok. Dubai’de tüm işgücü neredeyse yurtdışından. Türkler için devamlı iş var. Yeter ki gidip arasınlar, baksınlar.

Orada iş meydana getiren firmalar üstünden ulaşılabilir, örnek olarak bizde kendi sitemiz üstünde iş ilanlarına ulaşılabilir. Ek olarak bir sürü beyin avcısı şirket var. Onlar üstünden de gidilebilir. Yeter ki gitmek isteyin.

– Dubai’de İşçi olarak çalışan yok mu?

Dubai’de işçiler genel anlamda Hintli, Pakistanlı, Mısırlı, Yemenli. Fakat son dönemlerde Türk inşaatçıların küçük bir kısmı kendi işçisini buradan götürmeye başladı. Bir tek o denli.

Internet sitemizdeki iş ilanları kısmından sizde dubai’de iş bulabilir ve başvurabilirsiniz

 


Evde Dubai’de Yaşayan ek işi nasıl yapılır ?

Evde Dubai’de Yaşayan Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Dubai’de Yaşayan ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Dubai’de Yaşayan ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Dubai’de Yaşayan ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Dubai’de Yaşayan ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Dubai’de Yaşayan ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir