Evden Ek İş Borçtan Kurtulmak için Ek Gelir Şekilleri

Borçtan Kurtulmak için Ek Gelir Şekilleri


Sizlere bu yazıda bilhassa borcu olanlara borçtan kurtulmaları için ek gelir şekilleri hakkında data vermeye çalışacağız. İnsanlar normal olarak hususi bir ruhsal sıhhat sorunları yok ise durup durur iken borç yapmaz fakat o şekilde beklenmedik durumlar ortaya çıkar ki, ister istemez borç ile karşı karşıya kalınır ve ayağını yorgana gore uzat durumundan başka bir noktaya vaka evrilir. Kimi zaman eşten dosttan borç alınır. Kimi zaman bankaya kredi çekilerek borçlanma yapılır. Lakin borç nereden alınırsa alınsın fazladan bir durum olduğundan o şekilde ya da bu şekilde, eninde sonunda ödenmesi gerekir ki işte bu durumda da insanoğlu ek para kazanmak durumunda kalabilir. Zira mevcut şartlar altında o an için o borcun ödenme durumu yoktur. O yüzden de fakat azca, fakat oldukca ek kazançlara kısa vadede de uzun solukta de gereksinim vardır. Ikimiz de bu yazıda akla gelebilecek ilk önerilerden bahsedeceğiz fakat kapsam normal olarak bunlar ile sınırı olan olmayabilir. Sizin de bu alanda kendinizce fikirleriniz olabilir. Bunlar bir tek bizim önerilerimiz.

Eski Telefonlarınızdan Para Kazanın

Ek gelir şekilleri olarak akla ilk gelen, sizin de tahmin edebileceğiniz suretiyle ilk yöntem evde artık gereksinim duymadığınız, işinize yaramayan, miladını doldurmuş olan ürünlerin satılmasıdır. Bir ihtimal oldukca ciddi bir para getirmez fakat elinizde kullanmadığınız ürünleri satmanızın iki pozitif yanları vardır. Bunlardan ilki tahmin etmenin zor olamayacağı benzer biçimde cüzi de olsa bir elinize para geçer. Bir öteki faydası ise evinizde gereksiz yere yer kaplayan bir eşyadan kurtulursunuz.

Nitekim insanların en oldukca sattığı eski eşyalarının başlangıcında eski cep telefonları geliyor. Gerek hızla gelişen teknolojinin ilerlemesi, gerek insanların bir üst modele geçmesi sebebi ile insanoğlu devamlı olarak cep telefonlarını yeniliyor. Böylesi bir durumda da ideal olanı kişinin elindeki cep telefonunu satması. Bunu ikinci el cep telefonu alan yerlerde yapabileceği benzer biçimde, bilhassa bu alanda çalışan hurdacılara da eski telefonunu satarak para kazanmak mümkün. Cep telefonunun o an için çalışıp çalışmamasına, markasına, modeline, ürün özelliğine gore, satış sayıları değişiyor. 50 TL değerinden başlayıp oldukca daha yüksek sayılara kadar gidebiliyor ki, bu da kişinin bütçesine katkı sunmasını sağlıyor. Fakat azca fakat oldukca. Birden fazla eski cep telefonunuz var ise onların hepsini de oldukca eski bile olsalar oldukca cüzi sayılara bile olsa satarak yağmasa da damlıyor mantığı ile kazanç elde edebilirsiniz.

Broşür Dağıtın

Gelelim ek gelir elde etmek yapılabilecek bir öteki şeye. Bilhassa gençler için ideal olan bir yöntem. Üniversitelerde, ana caddelerde, yol kenarlarında yeni açılacak olan bir işyerinin tanıtım broşürlerini gelen geçen insanlara dağıtarak, verdiğiniz broşür başına para kazanabilirsiniz. Elbet burada işin tuzak noktalarına kaçmadan hakikaten size verilen broşürleri dağıtmanız gerekir. Firmalar size belli bir sayıda broşür verir ve sonuçta da bitirdiğiniz süre nakit olarak bu işten belli bir kazanç elde edersiniz. Günlük, nakit para olan, o anda sizin borç yükünüzü hafifletecek, keyifli, zaman geçirmenizi sağlayacak olan bir iş olduğundan yapabilirsiniz. Kazanç dağıttınız broşür sayısına, ilgili firmanın bu iş için ayırdığı bütçeye gore değişmektedir.

Broşür dağıtımı işi almak için yakın çevrenize sorabilirsiniz, açılmakta olan firmalara gidip bu şekilde bir gereksinimleri var mı öğrenebilir, bunun yanında bu biçim işler veren organizasyon firmaları ile görüşerek bu biçim işler alabilirsiniz.

Tweet Atarak Para Kazanın!

Şimdi gelelim bir öteki seçeneğe. Üstelik bu iş için yerinizden kıpırdamadan bu işi rahatça yapabilirsiniz. Toplumsal medya kullanarak para kazanmak her dem yapılabilecek işler içinde geliyor. Bilhassa tweet atarak para kazanmak son aşama kolay ve keyifli olan bir iş. Bunu iyi mi yapabilirim diyorsanız işin normal olarak belli başlı bazı püf noktaları var. Bunun için öncelikli olarak doğru muntazam bir halde Twitter kullanmayı bilmeniz gerekir.  Ek olarak oldukca sayıda takipçiniz olması gerekir. Eğer yeterince takipçiniz bulunduğunu düşünüyor iseniz o süre belli markalar ile iletişime geçip, onlar ile antak kalma yapmış olup, onlara ilişik tweet atarak firmaya dair attığınız tweetler için ya da aylık belli bir ücret ile ek para kazanabilirsiniz. Üstelik bu işi yapmanız oldukca zamanınızı almaz hatta boş zamanlarınızda nefes almanızı ve dinlenmenizi sağlar.

El Becerilerinizi Kullanarak Satılabilecek Bir Şeyler Üretin!

Bu yazıda sizlere son olarak ek gelir şekilleri olarak önerimiz kendi yapacağınız üretimlerden kazanç elde etmenizdir ki bu da tamamen sizin kendi yetenekleriniz ile doğru orantılıdır. Bunun için oldukca değişik seçenekler olabilir. Takı tasarlayabilir, değişik türden örgüler örebilir, rölyef yapabilir, ebru desenleri uygulayabilir, kokulu mumlar hazırlayabilirsiniz. Doğrusu oldukca sayıda seçenek var. Nefis bir kazak örerek hem kendinize terapi uygulayabilir, hem de el emeği göz nuru ile para kazanabilirsiniz. Keza mantı, yaprak sarma benzer biçimde yapılması zor ev yiyecekleri de yaparak fazladan para kazanmanız mümkün.

Kesinlikle okuyun: El Becerisiyle Evde Para Kazanmak


Evde Borçtan Kurtulmak ek işi nasıl yapılır ?

Evde Borçtan Kurtulmak Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Borçtan Kurtulmak ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Borçtan Kurtulmak ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Borçtan Kurtulmak ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Borçtan Kurtulmak ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Borçtan Kurtulmak ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir